Відбулась презентація стану реалізації Пілотного проекту з надання проміжних невідкладних репарацій постраждалим від сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією рф проти України

06.08.2024 19:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

На виконання Меморандуму мiж Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європеиськоі та євроатлантичноі інтеграції Украіни, Урядовим уповноваженим з питань ґендерноі політики та Глобальним фондом тих, хто пережили насильство, в Україні впроваджується Пілотний проект із надання невідкладних репарацій постраждалим від сексуального насильства (СНПК), пов’язаного з агресією російської федерації проти України. 6 серпня 2024 року, за участі Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко, представниці Служби Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, у форматі онлайн, відбулась презентація стану реалізації Пілотного проекту.
Близько 800 представників міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, обласних та міських військових адміністрацій, Центрів надання адміністративних послуг та територіальних громад взяли участь у зазначеному заході. Під час заходу було обговорено поточні результати впровадження Пілотного проекту; досягнення; виклики та подальші плани. Подальші плани в межах реалізації Пілотного проекту: - удосконалення процедур та інструментів Пілотного проекту для підвищення ефективності участі постраждалих осіб; - масштабування Пілотного проекту задля виплати проміжних невідкладних репарацій більшій кількості постраждалих осіб, в тому числі військовополоненим, які постраждали від СНПК; - підвищення рівня обізнаності громадян про їхні права та можливості отримання репарацій, про проблему СНПК та його форми; - створення системи довгострокових репараційних заходів для постраждалих від СНПК, яка включатиме програми реабілітації та інші види необхідної допомоги; - зменшення рівня стигматизації постраждалих у суспільстві, формування у суспільстві політики розуміння та прийняття постраждалих від цього злочину. Як зазначила Радниця Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції – Олена Сотник, Пілотний проект є прикладом спільної роботи Уряду України, міжнародних та громадських організацій і є першою подібною моделлю в світі.
Питання надання проміжних невідкладних репарацій постраждалим від СНПК постійно знаходиться у фокусі уваги Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної. Довідково Пілотний проект передбачає розробку і впровадження системи надання невідкладних проміжних компенсацій та інших репараційних заходів, постраждалим СНПК, з урахуванням конфіденційності інформації та постраждалoорієнтованого підходу. 2 травня 2024 року відбулася перша офіційна презентація Пілотного проекту для представників місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, міжнародних і громадських організацій. Наразі впроваджується перша фаза цього Пілотного проекту, в рамках якої надано проміжні репарації 114 постраждалим особам з перших 500. Близько 270 постраждалих подали заявки. Шляхи подачі звернення до участі в Пілотному проекті: - через систему реагування (uir@globalsurvivorsfund.org, 093 505 7542); - безпосереднє звернення за телефоном: 093 505 75 42; - через гарячі лінії: 15-47, 0 800 500 335, 116 123.

Додати коментар

Користувач:
email:





Financial markets,
A reflection of our world,
Greed, fear, and hope.

- Fin.Org.UA

Новини

12:50 - Міський голова Харкова закликає недопустити неконтрольоване залучення трудових мігрантів
12:30 - Як ШІ "думає" за користувача
12:21 - У Держдумі московія заявили, що російська економіка не витримає продовження війни
12:20 - Темпи падіння ВВП України у квітні скоротилися – Свириденко
11:57 - Дніпропетровщина: послуга онлайн-сурдоперекладу у ЦОПах – доступ до податкового сервісу без безбар’єрів
11:56 - До уваги демобілізованих ФОП!
11:55 - московія вдарила по центру Прилук: є загиблі, пошкоджено підприємство, ТЦ та супермаркет
11:53 - Щодо подання звіту про нарахування, обчислення і сплату внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю за деяких умов
11:51 - До уваги платників акцизного податку!
11:50 - У Німеччині приватизують колишнього топклієнта російського "Газпрому"
11:46 - Придбання будівельного вагончика, який не містить реєстраційного номеру, для використання по всій території України: чи подавати Заяву за ф. № 20-ОПП?
11:45 - Таблиця даних платника ПДВ: особливості заповнення
11:44 - Мобілізований ФОП – платник єдиного податку другої або третьої групи, який продовжував здійснювати господарську діяльність і отримувати доходи, перевищив граничний обсягу доходу: які дії?
11:42 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:42 - Що є підтвердженням сплати страхового внеску органом, який виплачує допомогу при народженні дитини до досягнення нею трирічного віку з метою звільнення ФОП від сплати єдиного внеску за себе?
11:35 - Про відображення податковими агентами у фіскальному чеку суми сплаченого туристичного збору
11:35 - Петиція із закликом зупинити зростання тарифів на проїзд у Києві набрала необхідні голоси
11:21 - Хто є платниками внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю?
11:19 - Податковий календар на 20 травня 2026 року
11:18 - Платники Дніпропетровщини з вироблених товарів спрямували до загального фонду держбюджету понад 97,0 млн грн акцизного податку
11:16 - За видобування природного газу місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 14,8 млн грн рентної плати
11:14 - Дніпропетровщина: понад 287,7 млн грн податку на прибуток сплатили платники до місцевих бюджетів
11:13 - Цифровізація податкових сервісів: отримання РНОКПП та внесення змін до ДРФО в електронному форматі
11:12 - Інформаційно-роз’яснювальна робота податківців Дніпропетровщини протягом тижня
11:10 - Розблокування податкових накладних: алгоритм дій від податкової Дніпропетровщини
11:10 - Розблокування податкових накладних: алгоритм дій від податкової Дніпропетровщини
11:05 - РРО: які документи необхідно формувати та зберігати
11:04 - Важливо для великого бізнесу: з якими країнами ще немає автоматичного обміну звітами CbC
11:00 - Головна ШІ-компанія Європи купила австрійського ШІ-фізика Emmi
10:45 - Декілька прифронтових областей частково без світла після обстрілів московія


Більше новин