МТСБУ виплатило з Фонду захисту потерпілих за 2К 2024 року 130,8 млн грн

17.07.2024 13:25 | forinsurer.com ... все о страховании

МТСБУ виплатило з Фонду захисту потерпілих за 2К 2024 року 130,8 млн грнМТСБУ виплатило з Фонду захисту потерпілих за 2-й квартал 2024 року 130,8 млн грн по 2 238 регламентних виплатах. Найбільша сума виплат припала на травень та становила 806 сплачені вимоги на загальну 50 млн грн. В квітні та червні загальна сума регламентних виплат становила – 44,6 млн грн та 36,1 млн грн відповідно.

Показник кількості регламентних виплат у порівнянні з ІІ кварталом 2023 року збільшився на 17,3%, з 1 850 до 2 238 вимог, а загальна сума виплат зросла на 14,9%.

Найвагомішою статтею регламентних виплат з Фонду захисту потерпілих залишаються виплати за шкоду, заподіяну власниками незастрахованих транспортних засобів (які стали винуватцями ДТП, не маючи чинного поліса ОСЦПВ).

Проте, порівнюючи з аналогічним періодом попереднього року, цей показник зменшився за кількістю вимог на 2,8%, а за сумою збільшився на 4,0%. Кількість виплат за такими випадками склала 1 211 шт., сума – 79,9 млн грн. У відповідному періоді 2023 року показники становили 1 245 шт. та 76,6 млн грн відповідно. Питома вага виплат за незастраховані транспортні засоби у ІІ кварталі 2024 року становить 61% від загальної суми виплат Фонду захисту потерпілих, для порівняння у 2023 році його питома вага становила 68,8%.

Регламентні виплати з Фонду захисту потерпілих за 2К 2024

Регламентні виплати з Фонду захисту потерпілих за 2К 2024

Наступною важливою категорією є виплати, здійснені за водіїв пільгової категорії (учасники бойових дій, особи з інвалідністю І групи, особи з інвалідністю через війну, які керують своїми транспортними засобами; а також особи, що керують транспортними засобами, належними особам з інвалідністю І групи, у їх присутності).

За ІІ квартал 2024 року кількість таких виплат склала 409, сума виплат – 28,8 млн грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2023 року кількість виплат збільшилася на 18,8%, а сума зросла на 25,53%. Питома вага виплат за пільговиків становить 22% від загальної суми виплат Фонду захисту потерпілих МТСБУ.

Кількість регламентних виплат з Фонду захисту потерпілих за 2К 2024

Кількість регламентних виплат з Фонду захисту потерпілих за 2К 2024

За ІІ квартал 2024 року МТСБУ виплатило 5,8 млн грн за зобов’язаннями з ОСЦПВ страхових компаній, що були визнані банкрутами. За звітний період Бюро повернуло 14,8 млн грн гарантійних внесків страховикам, що становить 11,3% від усіх проведених регламентних виплат.

За ІІ квартал 2024 року МТСБУ врегулювало 21 вимогу та сплатило 1,5 млн грн регламентних виплат постраждалим у ДТП з вини невстановленого транспортного засобу (за такими випадками сплачують тільки за шкоду життю та здоров’ю). За звітний період до Бюро звернувся 1 постраждалий в ДТП з вини водія, який заволодів транспортним засобом внаслідок протиправних д

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок,
Шукає нових інвесторів,
Заробіть на ньому.

- Fin.Org.UA

Новини

13:38 - Концесія в порту Чорноморськ: претенденти проходять безпекову перевірку
12:40 - Іран атакував нафтосховища у порту ОАЕ
12:02 - У Броварах росіяни пошкодили склади українських брендів одягу
11:16 - Після російської атаки низка поїздів затримується
10:58 - Нові інвестори TikTok заплатять адміністрації Трампа "комісійні" за укладену угоду
10:00 - Частина споживачів У Києві та кількох областях України – без світла
09:30 - У Києві через обстріл на низці ділянок призупинено рух електротранспорту
23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 13 березня: остаточна перемога "Нафтогазу" над "Газпромом" та досудові вимоги клієнтки monobank Гороховському
20:45 - ЄС рухається до заборони генерувати ШІ-зображень сексуального насильства над дітьми
20:40 - Після атаки рф на Дністровську ГЕС Україна та Молдова скоординували дії для захисту Дністра
20:30 - Міжнародні партнери надіслали Одесі ще сім генераторів
20:10 - НБУ пояснив, чому немає дефіциту готівкової валюти на ринку
19:45 - У Чернівцях будують ще один торговельний центр
19:25 - Збиток німецької залізниці Deutsche Bahn зріс до 2,3 мільярдів євро – Reuters
19:07 - Уряд скасував пільгову ціну на газ для виробників електроенергії
18:55 - Держава покриватиме до 80% вартості відновлення індустріальних парків після ворожих атак
18:38 - Відключення світла 14 березня триватимуть тільки ввечері
18:28 - НАЗК не повірило, що дружина депутата купила BMW за 10 тисяч гривень
18:25 - Пункт пропуску "Тиса" на кордоні з Угорщиною призупинив роботу
17:55 - Україна збільшила імпорт дизелю: найбільші постачальники
17:45 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
17:42 - ДБР викрило оборудку з постачанням тепла до колоній
17:34 - "Київстар" заробив більше чверті мільярда доларів у 2025 році
17:12 - Цього маркетингового року Україна на 14% зменшить експорт олії – прогноз
17:05 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
17:05 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:00 - Суд в Австрії остаточно закрив справу Фірташа: його не екстрадують


Більше новин