Ситуація в енергосистемі на 14 липня

14.07.2024 12:07 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Через значну спеку у західному регіоні виникали пожежі на енергетичних об’єктах; протягом усієї доби застосовуються обмеження споживачів ГЕНЕРАЦІЯ, ПЕРЕДАЧА, СПОЖИВАННЯ Через масовані російські обстріли в енергосистемі є дефіцит потужностей.
Протягом минулої доби для його часткового покриття Україна додатково залучала аварійну допомогу з енергосистеми Польщі, сьогодні планується — з Польщі та Словаччини. На сьогодні заплановано, що графіки погодинних відключень діятимуть з 0:00 до 24:00.
У разі зміни ситуації інформацію буде оновлено. В Україні тримається дуже спекотна погода, тому можливе зростання споживання електроенергії, зокрема через активне використання кондиціонерів.
Закликаємо всіх споживати електроенергію ощадливо.
Це дає можливість енергетикам утримувати енергосистему більш стабільною. Відключень не передбачено для підприємств критичної інфраструктури, а також підприємств, які імпортують понад 80 % електроенергії для своїх потреб відповідно до урядової постанови. Нагадуємо, що головна причина обмежень електроенергії – атаки ворога на енергетичну інфраструктуру та негативні наслідки цих атак. НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ  У Дніпропетровській області через бойові дії вимикалася повітряна лінія електропередачі, що призвело до знеструмлення підстанції та побутових споживачів.
Пізніше лінію повторно відключили через пожежу, що спричинило знеструмлення побутових споживачів та промислового підприємства, а також порушення технологічного процесу.
Причини з’ясовуються. СТАН МЕРЕЖ У Київській області двічі відключалась високовольтна повітряна лінія.
Причина – пошкодження на ділянці, яка проходить територією Білорусі (після 24.02.22 українські енергетики не мають доступу до її обслуговування). У західному регіоні вимикалась високовольтна повітряна лінія через пожежу, спричинену спекою.
Пожежу ліквідовано, після чого лінію включено в роботу. Вночі відключилася високовольтна підстанція.
Це призвело до знеструмлення повітряної лінії, що з’єднує енергосистеми України та Молдови.
Через спеку на території підстанції виникла пожежа, яку було ліквідовано. У Чернігівській області короткочасно відключалася повітряна лінія, що призвело до знеструмлення підстанції, побутових споживачів та місцевої промисловості.
Усіх заживлено. На Житомирщині з технологічних причин вимикалась високовольтна повітряна лінія, що призвело до знеструмлення кількох підстанцій, побутових споживачів, місцевої промисловості, а також об’єкта ВДЕ.
Усіх споживачів заживлено. У Дніпропетровській області через технологічні порушення вимикалося обладнання на підстанції, що призвело до знеструмлення побутових споживачів та водоканалу.
Усіх споживачів заживлено. Увечері на Житомирщині відключалася високовольтна повітряна лінія, що призвело до знеструмлення кількох підстанцій та побутових споживачів.
Усіх споживачів заживлено за резервною схемою. ЗНЕСТРУМЛЕННЯ СПОЖИВАЧІВ Через бойові дії та техпорушення на ранок залишаються знеструмленими 490 населених пунктів.
Енергетики заживили 4 264 споживачі, які були знеструмлені внаслідок бойових дій. ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ На поточну добу прогнозується імпорт із Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини та Молдови загальним обсягом 28 462 МВт*год та максимальною потужністю 1445 МВт.
Експорту не відбувається та не передбачається.

Додати коментар

Користувач:
email:





Brexit fears abound
Financial sector braces
For what lies ahead

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 2 квітня: ціни на нафту злетіли, Насірова позбавили волі
20:45 - Україна відновлює критичну інфраструктуру попри на брак обіцяної ЄС підтримки – Зеленський
20:28 - Уряд фінансово простимулює перенавчання на пріоритетні спеціальності
20:25 - Ціна на нафту "тут і зараз" злетіла до максимуму з 2008 року
19:55 - московія готує нову відправку нафти танкерами до Куби
19:30 - Ukraine’s Government Borrows Equivalent of Over UAH 158 Billion through Auctions to Sell Domestic Government Debt Securities since Early 2026, and almost UAH 2,185 Billion Total since Martial Law Was Imposed
19:30 - Із початку 2026 року уряд залучив від продажу / обміну ОВДП на аукціонах понад 158 млрд грн, а загалом упродовж воєнного стану – майже 2 185 млрд грн
19:25 - До суду скерували справу голови одного з міст на Київщині
19:05 - Ворог 129 разів атакував об'єкти "Нафтогазу" протягом опалювального сезону
18:55 - Удари України змушують Росію скорочувати видобуток нафти – Reuters
18:45 - Спрощено процедуру ініціювання платежів у відкритому банкінгу
18:43 - Уряд профінансував запуск модульних котелень у п’яти регіонах
18:30 - В Україні 3 квітня відключатимуть світло для бізнесу та населення: в який період
18:20 - Ізраїль вдарив по сталі: найбільший завод Ірану зупинив виробництво
18:09 - Фінансові компанії отримали додатковий час для адаптації до оновлених вимог до капіталу
18:05 - На початку року російські компанії втратили третину свого прибутку
17:55 - Міноборони повернули 57,5 мільйона гривень за давно "провелений" контракт
17:50 - Нацбанк показав курс долара і євро на п'ятницю 3 квітня
17:25 - Кредитування у гривнях під виглядом крипти: НБУ заборонив Crypsee надавати фінансові послуги
17:20 - Reuters: супутники показали розбитий нафтопорт московія, по якому били дрони України
17:18 - "Тіньовий флот" московія забезпечений системою Starlink – ЗМІ
17:00 - Усе вкрадене повернуть: ВАКС виніс рішення у справі Одеського припортового заводу
16:45 - Зі спецрахунку, відкритого НБУ на потреби оборони, за березень 2026 року перераховано понад 7 млрд грн
16:44 - НАЗК дослідило корупцію: які сфери українці вважають найбільш корумпованими
16:30 - Що насправді дає теплиця
16:10 - Ворог вдарив балістикою по підприємству в Чернігові: є загиблий та поранений
16:09 - Міноборони: у березні Україна вразила 15 заводів, НПЗ та терміналів
16:00 - Саудити запустили новий торговий шлях в обхід Ормузької Протоки
15:59 - На Дніпропетровщині банкіри вкрали гроші клієнтів: як діяла схема на 2 мільйони
15:45 - Фінансування, компенсації та адаптація програм: Мінекономіки готує рішення для бізнесу Херсонщини


Більше новин