Віце-прем’єр-міністр Ольга Стефанішина та глава МВС Ігор Клименко обговорити з Єврокомісією підтримку українських рятувальників в умовах війни

22.06.2024 12:56 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Мобілізація ресурсів для підтримки діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яка виконує надскладні завдання в умовах повномасштабної війни.
Про це йшлося під час онлайн-дзвінку 21 червня Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної та Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка з Європейським комісаром з питань управління кризовими ситуаціями (DG ECHO) Янезом Ленарчичем.
  «Після того, як росія збільшила кількість масованих ракетних обстрілів цивільної інфраструктури України, надзвичайно зросла потреба у додатковому обладнанні для рятувальних операцій, негайної ліквідації наслідків пожеж, пошкоджень та іншої шкоди, спричиненої ракетними атаками.
Враховуючи це, ми сформували список життєво важливих потреб для вирішення нагальної ситуації.
Державна служба України з надзвичайних ситуацій має бути спроможною оперативно реагувати та надавати допомогу цивільному населенню, а також здійснювати заходи з розмінування.
З урахуванням цього, сьогодні ми хочемо обговорити можливості виділення фінансування на придбання пожежної, рятувальної та іншої спеціальної техніки, зокрема вітчизняного виробництва, для забезпечення підрозділів ДСНС всіма необхідними інструментами, що допоможуть діяти оперативно та зберегти максимальну кількість життів», – зазначила Ольга Стефанішина на початку зустрічі. Своєю чергою Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко розповів, що внаслідок російської агресії ДСНС вже втратила близько тисячі одиниць спеціальної техніки.
Попри безпрецедентну допомогу від міжнародних партнерів, потреби ДСНС у спецтехніці залишаються актуальними.  «Водночас хочу зауважити, що станом на сьогодні активно розвивається виробництво спецтехніки в Україні.
Наявних виробничих потужностей вистачає, щоб розглянути можливість придбання необхідних засобів в українських виробників.
Мова йде про так званий промисловий патріотизм.
Ми високо цінуємо внесок європейських інституцій у посилення спроможностей українських рятувальників, зокрема і в межах Механізму цивільного захисту ЄС та сподіваємося на продовження нашої співпраці», – зазначив Ігор Клименко. Співрозмовники обговорили шляхи забезпечення потреб України за допомогою наявних в ЄС інструментів, зокрема відповідних фондів, а також шляхом використання надходжень від заморожених російських активів. «Я переконаний, що, коли країна є жертвою військової агресії, вона потребує негайної підтримки, звичайно, у військовій, але також і у цивільній сфері, тому що жертва агресії повинна бути в змозі захистити цивільне населення», – наголосив Єврокомісар. Віце-прем’єр-міністр висловила вдячність Комісару за постійну підтримку ЄС України перед обличчям російської агресії.

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports out
Profit margins scrutinized
Market reacts fast

- Fin.Org.UA

Новини

11:40 - московіяни знищили завод виробника UKRTAC
10:54 - московіяни атакували промислову зону Сум: є загиблий
10:00 - У Києві горів ТРЦ після атаки московія
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 19.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Ірак тисячами вантажівок везе мазут через Сирію в обхід Ормузу
17:45 - московіяни нарахували втрат Wildberries на десятки мільярдів від ударів України
16:50 - московія двічі вдарила по потягу на Запоріжжі
15:40 - Трамп хотів продавати трейдерам швидкий доступ до своїх дописів за $100 тисяч
14:58 - Анатолій Куцевол обговорив із ЄБРР реалізацію проєкту RAMP UP та розвиток енергетичного ринку
14:43 - Цього тижня українські регіони отримали енергетичне обладнання майже на 1 млн євро від Данії, Німеччини та Швеції
14:30 - Нафтовий бум повертає аргентинський регіон на Волл-стріт після 9 років паузи
13:20 - Ірак готує нафтовий маршрут в обхід Ормузу за $60 мільярдів
12:10 - Іран за два дні вдарив по двох електростанціях Кувейту
11:10 - Танкер тіньового флоту московія розлив нафту біля Оману
10:00 - Дрони масовано атакували Москву та область: горіли нафтобаза та склад Wildberries
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 17 липня: атаки на Нафтогаз та новий керівник компанії
19:56 - Протягом останніх двох місяців Литва через хаби Міненерго поставила в Україну життєво важливе енергетичне обладнання
19:54 - Денис Шмигаль взяв участь у заходах з нагоди 30-річчя Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій
19:50 - Греція пояснила, чому виступила проти нових санкцій ЄС щодо московії
19:25 - Сомалійські пірати захопили танкер біля узбережжя Ємену
18:50 - НБУ впровадить стандартизовані підходи до моніторингу платіжних операцій
18:50 - Масована атака московія зупинила роботу об'єктів Нафтогазу у трьох областях
18:25 - Дрони атакували нафтовий танкер ExxonMobil у Чорному морі
17:55 - Майно ексочільниці податкової Чернігівщини стягнуть у дохід держави
17:30 - У Мінрозвитку розповіли про зміну керівництва та стурктури
17:25 - "Енергоатом" прокоментував загибель окупаційного "головного інженера" ЗАЕС
16:54 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних


Більше новин