Міндовкілля: 180 млн тонн вуглецю – ось чим є два роки повномасштабної війни росії для клімату

21.06.2024 22:04 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

«42 мільярди євро – кліматичні інвестиції США у 2023 році, 177 млрд євро – кліматичні інвестиції Німеччини на найближчі 3 роки, 314 млрд євро – кліматичні інвестиції Південної Кореї до 2030 року.
Проте усі ці мільярдні вкладення у боротьбу з кліматичною кризою нівелює російська війна проти України», - про це Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець наголосив під час свого онлайн-виступу в ході Конференції ОБСЄ високого рівня «Кліматична дипломатія: розширення можливостей для стійкого майбутнього». За його словами, у мирні часи ми могли б закласти цей об’єм на розвиток, але натомість маємо викиди: · від воєнних дій – майже 52 млн тонн вуглецю; · від енергетичної інфраструктури – 17 млн тонн; · від пожеж – 27 млн тонн; · від руху переселенців та біженців – 3 млн тонн; · від збільшення використання палива авіакомпаніями через заборону польотів територією білорусі та рф – 24 млн тонн парникових газів. «Горіння екосистем призводить не тільки до викидів, але й втрати потенціалу поглинання.
Тільки цього року в Україні через бойові дії та вибухи пожежами знищено майже 12 тисяч гектарів лісу.
Це півмільйона тонн викидів вуглецю», - зауважив Руслан Стрілець. Очільник Міндовкілля наголосив, що попри це Україна продовжує виконувати свою безпрецедентну місію – обраховувати збитки довкіллю через війну, щоб виставити карбоновий рахунок росії й досягти сталого миру.
Це одна з ключових складових Формули миру Володимира Зеленського та Пункту 8 про екологічну безпеку. Україна продовжує брати активну участь у кліматичному порядку денному.
Ми вже запровадили ряд ініціатив, які закладають у нашому законодавстві рамку державного кліматичного урядування: · ухвалили державну Стратегію у сфері зміни клімату до 2035 року та план з її реалізації у 2024-2026 роках; · очікуємо уже найближчим часом на розгляд Верховної Ради України Рамкового кліматичного закону; · розробили стратегію впровадження СТВ.
Вона зараз проходить громадське обговорення.
Запуск системи дозволить Україні приєднатися до європейської СТВ та зробити так, аби ми були в кордонах СВАМ. «Усе це – нові можливості для розвитку та нові шляхи для інновацій, інвестицій та ринків.
Перехід до кліматичної нейтральності – незворотний процес, і Україна здатна досягти поставлених цілей на цьому шляху», - зазначив Руслан Стрілець.

Додати коментар

Користувач:
email:





Royal Exchange, home
Of insurance and underwriters
Risk management key

- Fin.Org.UA

Новини

17:11 - Курс долара встановить черговий історичний рекорд щодо гривні
17:02 - Німецьку дочку "Роснефти" хочуть на необмежений термін вивести з під санкцій
17:00 - Чому тютюнові акцизи слід підвищити
16:50 - Обрання або перехід на спрощену систему оподаткування ФОП
16:49 - З якої дати визначається термін використання легкового автомобіля з метою оподаткування транспортним податком?
16:47 - Фізична особа, яка не заключала договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, може отримати в контролюючому органі довідку
16:46 - Переобладнання вантажного транспортного засобу у легковий автомобіль: визначення дати, на яку розраховується офіційний курс гривні до іноземної валюти при обчисленні акцизного податку
16:45 - Німецька розвідка порахувала дефіцит бюджету московія: значно вищий від офіційних даних
16:44 - Про внесення змін до облікових даних контролюючий орган за неосновним місцем обліку необхідно повідомити
16:43 - Безбар'єрність: податкові електронні сервіси – комфорт і рівні можливості для кожного
16:40 - Витрати, які враховуються нотаріусами при визначені сукупного чистого доходу
16:39 - За які земельні ділянки юрособи – платники єдиного податку четвертої групи звільняються від сплати земельного податку та сплачують земельний податок?
16:37 - Скасування реєстрації РРО, що знаходяться на територіях, які тимчасово окуповані або на яких ведуться бойові дії
16:35 - Нові форми звітів № 1-ВП та № 1-ОП подаються з 01.03.2026
16:33 - До уваги малих виробництв виноробної продукції!
16:26 - За рахунок коштів податкового агента сплачене податкове зобов’язання фізичної особи: чи виникає дохід?
16:25 - Ворог атакував залізничну інфраструктуру на Одещині: є поранені
16:23 - Виплата доходів нерезиденту: подання Податкової декларації з податку на прибуток підприємств ФОПом, ФО, яка провадить незалежну професійну діяльність, або платником єдиного податку
16:16 - Чи має право на податкову знижку ФОП?
16:15 - Фізична особа у звітному році отримала дохід від продажу одного легкового автомобіля: чи подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи?
16:14 - З прифронтового Слов’янська тимчасово вивозять тролейбуси
16:13 - Про термін подання ФОПом – платником єдиного податку четвертої групи податкової декларації та строк сплати єдиного податку
16:11 - Порядок надсилання податкових повідомлень-рішень: що змінилось?
16:09 - Попит на електронні ключі зростає: з початку року понад 61 тис. громадян і компаній скористалися сервісом ДПС
16:07 - Понад 27,8 млрд грн податкових платежів та єдиного внеску – надходження до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів від платників Дніпропетровщини
16:06 - Обрання або перехід на спрощену систему оподаткування ФОП
16:04 - Деякі особливості заповнення звітності юридичними особами – платниками єдиного податку четвертої групи
16:04 - Чи зобов’язаний нерезидент, відокремлений підрозділ якого не здійснює господарську діяльність на території України, реєструватися платником податку на прибуток та подавати звітність по цьому податку?
16:03 - TAX Control: Повідомляйте про порушення в один клік
16:01 - Податкова декларація платника єдиного податку – ФОПа подана за невірним ідентифікатором форми: відображення в Електронному кабінеті


Більше новин