Робота з незаконним обігом підакцизних товарів триває

30.05.2024 09:28 | Fin.Org.Ua

У приміщенні Кам’янської районної військової адміністрації відбулось засідання робочої групи щодо боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею підакцизними товарами на території Кам’янського регіону.
Працівники податкової служби Дніпропетровської області спільно з представниками органів місцевого самоврядування, територіальних громад, контролюючих та правоохоронних органів обговорили методи та напрями протидії незаконному обігу підакцизних товарів, а також результати проведених спільних заходів у вигляді застосування штрафних (фінансових) санкцій за порушення законодавства у сфері торгівлі підакцизними товарами, складання адміністративних матеріалів, анулювання ліцензій на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами та вилучення з обігу контрафактної продукції. Звернули окрему увагу на виявлення правопорушень на ринку нафтопродуктів, а саме нелегального продажу пального через незаконні АЗС.
«Спільна діяльність державних органів щодо ліквідації тіньового ринку підакцизних товарів направлена на дотримання бізнесом податкового законодавства, зокрема, що регулює обіг алкогольної продукції, тютюнових виробів та нафтопродуктів з обов’язковим застосуванням у господарській діяльності реєстраторів розрахункових операцій», - акцентував заступник начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Федір Терханов.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, they say
But in the market, it roars
Capital's lion's den.

- Fin.Org.UA

Новини

09:00 - Через наслідки удару московія у Києві перекрили рух у кількох районах, транспорт курсує зі змінами
09:00 - Місце під сонцем: в Україні побудували більше СЕС, ніж країна втратила через війну
08:30 - Без шлюбу, але не без наслідків: спільне життя може коштувати частини бізнесу
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
22:45 - З міркувань безпеки "WOG" закриває частину АЗС на ніч: у яких областях
22:28 - Установлено вимоги щодо управління ризиком третіх сторін для банків, надавачів платіжних послуг та страховиків
20:25 - Олексій Соболев представив у Верховній Раді оновлені підходи до бронювання військовозобов’язаних
20:00 - Новини 1 липня: Смілянський залишиться на посаді, росіяни знищують урожай України
19:50 - ОПЕК+ може знову наростити видобуток нафти попри падіння цін
19:20 - Найбільша приватна мережа АЗС Сибіру повністю припинила продаж бензину
18:50 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 2 липня
18:30 - Танкери московія освоїли маршрут повз німецькі курорти – Bild
18:10 - США та Іран провели переговори про правила проходу суден через Ормуз
18:00 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до ТОВ "ФК "КОНТРАКТОВИЙ ДІМ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
17:37 - Нові можливості для бізнесу: компаніям дозволять віддавати роботу на аутсорсинг
17:36 - У Європі авіакомпанії попередили про можливий зрив літнього сезону: яка причина
17:20 - Іран застеріг судна "непоправними наслідками" за обхід його маршрутів Ормузу
16:45 - Паливна криза: московія розпочала імпортувати бензин з Індії
16:31 - Банки перевірятимуть своїх контрагентів
16:30 - Емірати стали ближчими
16:30 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 2 липня
16:10 - Тарас Висоцький: Україна та Марокко нарощують економічне партнерство – товарообіг сягнув 250 млн доларів
16:00 - У Мінрозвитку розповіли про нову вимогу до вантажоперевізників
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 02.07.2026
15:27 - Дешеві кредити на відбудову підприємств: стартувала нова урядова програма
14:50 - Нафтогаз оголосив пропозицію про реструктуризацію євробондів
14:35 - Укрпошта стала офіційним партнером Etsy. Що це дасть українським продавцям?
14:30 - Парламент підтримав у першому читанні законопроєкт про європейські механізми кредитування населення та бізнесу


Більше новин