У США сподіваються, що Україна домовиться з приватними кредиторами по реструктуризації боргу

29.05.2024 19:38 | Економічна правда

США сподіваються, що Україна до 1 вересня досягне домовленості з приватними кредиторами щодо реструктуризації боргу.
Про це під час брифінгу у Києві заявив заступник міністра фінансів США Воллі Адейємо.
"Я знаю, що вони (український уряд - ред.) ведуть ці переговори, і я вірю, що до 1 вересня вони мають досягти домовленості з приватними кредиторами.
Ми сподіваємося, що вони її досягнуть.
Це одна з умов програми МВФ, і в інтересах усіх досягти цієї угоди", - сказав Адейємо.
За його словами, найбільшою змінною з точки зору того, скільки грошей потенційно знадобиться Україні наступного року, є те, чи продовжиться війна.
"Наша мета - зробити все можливе, щоб спробувати закінчити цю війну якомога швидше, як шляхом надання Україні підтримки в найближчій перспективі, так і за умови, що вона зробить відповідні кроки", - додав він.
Заступник мністра також заявив, що Україна досягла успіху, повернувшись до можливості експорту сільськогосподарської продукції, що, за його словами, допоможе Україні бути більш самодостатньою.

"Я можу сказати, що завдяки діям українського уряду Україна здатна задовольнити свої потреби в майбутньому, не лише у випадку боротьби з Росією і закінчення цієї війни, але й у випадку побудови сталої економіки на майбутнє", - резюмував Адейємо.
Читайте також: Пробачити все.
Як Україна готується до нової реструктуризації боргу і якими можуть бути умови

Нагадаємо:
Повідомлялось, що Україна готова надіслати власникам міжнародних облігацій план реструктуризації боргу у 20 мільярдів євро на початку травня.
Група іноземних власників облігацій, включаючи BlackRock BLK і Pimco, планує тиснути на Україну, щоб поновити виплати відсотків по боргу вже наступного року.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





The markets are wild,
Investors rush to take flight,
Uncertainty reigns.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 28 липня: атаки на порти та їх наслідки
19:45 - У Запоріжжі призупинив роботу єдиний магазин Metro
19:13 - У Чорному морі росіяни втретє уразили корабель під прапором Ліберії
19:00 - Понад 90% українських таксистів працюють у "тіні" – дослідження
18:27 - Держава заборгувала аптекам 580 мільйонів гривень за програмою "Доступні ліки"
18:25 - Начальника управління Держгеокадастру викрили на хабарі
18:04 - ФДМ повідомив дати аукціонів з приватизації "Сумихімпрому" та ОПЗ
17:46 - Засідання Комісії
17:40 - Південний ГЗК Ахметова зупинив роботу через блокаду портів
17:32 - Сакартвело нарощує закупівлі російської пшениці – ЗМІ
17:13 - Apple другою у світі перетнула ринкову оцінку в 5 трильйонів доларів
16:40 - У рамках єВідновлення відбудовані перші будинки на власній землі
16:30 - "ШІ – це мозок. MCP дає йому руки": інтерв’ю з CEO NetHunt CRM Андрієм Петриком
16:30 - До 1 серпня ще можна виправити податкові помилки без штрафів
16:27 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
16:05 - Аграрії розповіли, чим загрожує тривала блокада морських портів України
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 29.07.2026
15:30 - У московії вигадали, як захистити комерційний флот коштом трейдерів та судновласників
14:58 - Укрпошта розгорнула мережу внутрішніх поштоматів у 15 регіонах
14:45 - ОККО сплатила майже 15 млрд грн податків за перше півріччя 2026 року
14:38 - Леся Карнаух: ДПС працює над тим, щоб більше громад запровадили туристичний збір
14:30 - Металобрухт помножили на нуль: хто виграв, а хто програв від заборони його експорту
14:20 - Метро Києва сформувало 97% збитків комунального транспорту – дослідження
13:39 - Використовуєте РРО - дотримуйтесь вимог щодо формування та зберігання документів!
13:37 - Чи є базою нарахування єдиного внеску доходи, отримані фізичною особою від продажу власного рухомого та нерухомого майна?
13:37 - За мобілізованим працівником зберігається місце роботи: ставка військового збору, за якою оподатковується дохід у вигляді середнього заробітку, що виплачується роботодавцем
13:35 - Термін, в який необхідно сплатити податкове зобов’язання, у разі несвоєчасного подання звітності
13:35 - Через застосунок оформлюється 71% усіх квитків на поїзди – Укрзалізниця
13:34 - Від сплати яких податків і зборів звільняються юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи?
13:33 - Яким чином та за якою формою подається Розрахунок ФОПами та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, за другий квартал 2026 року?


Більше новин