У Мінмолодьспорті показали, як саме представники країн-агресорів підтримують війну

29.05.2024 21:01 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

29 травня у приміщенні Міністерства молоді та спорту України провели пресконференцію щодо порушення умов нейтральності московитськими борцями та іншими спортсменами з країн-агресорів. Участь у пресконференції взяли участь очільник Мінмолодьспорту Матвій Бідний, керівник департаменту медіа-грамотності Центру протидії дезінформації РНБО України Іван Сличко та журналіст-розслідувач редакції Watchers.Media Артем Худолєєв. Матвій Бідний зазначив, що спортсмени є частиною російської державної політики: «Ми розглядаємо цих атлетів як інструмент гібридного впливу росії.
Російські спортсмени є членами російських спортивних федерацій та членами олімпійського комітету росії – організацій, які своїми діями та заявами підтверджують, що вони є частиною загарбницької державної політики росії», — наголосив посадовець. Очільник Мінмолодьспорту подякував журналістам та представникам Центру протидії дезінформації, які знаходять додаткові докази, що російські та білоруські спортсмени підтримують війну та не можуть вважатись «нейтральними»: «Ми разом із Національним олімпійським комітетом України звертаємося до МОК та спортивних федерацій із доказами, як конкретні атлети порушують критерії нейтральності.
Сьогодні ми даємо трибуну та дякуємо нашим партнерам та колегам, які власноруч і роблять цю велику дослідницьку роботу — виявляють такі прояви і надають нам власне ту інформацію, яку ми потім використовуємо, щоб переконувати міжнародні інстанції ухвалювати правильні та відповідальні рішення», — сказав Матвій Бідний. У рамках пресконференції журналіст-розслідувач Watchers.Media Артем Худолєєв презентував дослідження, як спортсмени країн-агресорів підтримують війну.
Він показав найбільш кричущі випадки, як представники рф та рб підтримують війну проти України. Артем Худолєєв зазначив, що найбільш лояльне ставлення до прихильників війни проявляють World Taekwondo (Світове тхеквондо), United World Wrestling (Об’єднаний світ боротьби) та International Judo Federation (Міжнародна федерація дзюдо). Розслідувач підкреслив, що це спортсмени, які попередньо здобули олімпійські ліцензії, але їхню подальшу долю буде вирішувати спеціальна комісія МОК. «Зараз ми очікуємо, яке рішення прийме комісія Міжнародного олімпійського комітету», — зауважив Артем Худолєєв. Керівник департаменту медіа-грамотності Центру протидії дезінформації РНБО України Іван Сличко зазначив, що ЦПД та Мінмолодьспорту плідно співпрацюють у рамках робочої групи з координації дій, спрямованих на недопущення представників росії і білорусі до участі у міжнародних спортивних змаганнях. У цьому контексті Іван Сличко поінформував, що Центр на виконання покладених на нього завдань склав аналітичний звіт щодо спортсменів з російської федерації та республіки білорусь, які прямо чи опосередковано підтримують війну проти України. Керівник департаменту акцентував на літніх Олімпійських іграх, які пройдуть цьогоріч у Франції.
За його словами, світова спільнота має усвідомлювати, що спортсмени з росії і білорусі, які отримали попередні ліцензії у рамках спортивних федерацій, фактично є співучасниками війни в Україні і не можуть претендувати на статус індивідуальних нейтральних атлетів. Тож важливо докладати спільних зусиль до відсторонення спортсменів з країн-агресорів від участі в Олімпійських іграх. Зазначимо, що Мінмолодьспорт разом із Центром протидії дезінформації РНБО України, журналістами Watchers.Media та спортивною спільнотою сформували базу даних із понад 800 представниками росії та білорусі, які підтримують війну.
З доказами, як саме кожен із цих спортсменів чи функціонерів підтримує війну загалом та диктатора путіна – зокрема.
Разом з НОК України та спортивними федераціями ці факти передаються до Міжнародного олімпійського комітету.  Детальніше – на сайті Міністерства молоді та спорту

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull market gallops
Investors cheer and applaud
But bears wait their turn

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:30 - Новини 13 липня: США та Іран посварилися через Ормуз, атака московія на портову інфраструктуру
20:00 - США та Іран знову посварилися через Ормуз: як відреагував світ
20:00 - США та Іран знову посварилися через Ормуз: як відреагував світ
19:25 - У Раді заявили про маніпуляції на ринку електрики: ціна обвалилась на 40%
18:58 - У Києві оголосили тендер на проєкт ремонту метропереходу через Дніпро
18:45 - Удари України обвалили переробку нафти в московія до мінімуму за 21 рік
18:18 - Мінцифри пообіцяло допомогу прифронтовим інтернет-провайдерам
17:55 - ОАЕ будують новий порт в обхід Ормузької протоки
17:39 - Моніторинг основних подій в економіці України (травень 2026)
17:37 - Як змінилися зарплати українських IT-розробників за півріччя: дослідження
17:15 - Трамп хоче стати "ангелом-охоронцем" Ормузу і брати гроші за безпеку
17:07 - Денис Шмигаль обговорив із Генеральним директором МАГАТЕ Рафаелем Гроссі питання ядерної безпеки України та відновлення конфайнменту ЧАЕС 
17:00 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 1,7 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
16:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 липня
16:40 - Звіт за результатами реалізації експериментального проєкту щодо запровадження Єдиної державної електронної системи дозвільних документів
16:30 - Як мілтех воює на два фронти
16:28 - Українські БпЛА вдарили по енергомосту Кубань-Крим та низці енерговузлів
16:15 - Стало відомо, що буде з невикористаними поїздками в Києві після підвищення тарифів
16:00 - єОселя: за тиждень 129 українських родин отримали доступну іпотеку
15:53 - У Криму погіршується ситуація з енергопостачанням
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.07.2026
15:18 - Наслідки атаки московія: у Одесі знищені автобуси, частину рейсів скасували
15:16 - Інформація щодо Переліку суб’єктів господарювання, що здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом
15:09 - Чи зобов’язані ФОПи використовувати печатку при здійсненні підприємницької діяльності?
15:07 - Щодо відображення у податковому обліку витрат, пов’язаних з придбанням дозволу чи ліцензії на здійснення певного виду діяльності
15:06 - Інформування платника про відмову щодо включення його до Реєстру неприбуткових установ та організацій
15:05 - Хто належить до посадових осіб юридичної особи у цілях підписання податкової звітності?
15:04 - Несплата (несвоєчасна сплата) єдиного внеску: відповідальність роботодавця
15:00 - Чисті річки починаються з ПУРБ: Україна реалізує плани управління річковими басейнами


Більше новин