Ексочільника "Полтавапаливо" підозрюють у нанесенні 13 мільйонів збитків 

29.05.2024 18:50 | Економічна правда

29 травня 2024 року за процесуального керівництва прокурора САП детективи НАБУ повідомили про підозру колишньому виконувачу обов"язків директора Полтавського обласного комунального виробничо-комерційного підприємства "Полтавапаливо", зловживання якого завдало територіальній громаді майже 13 млн грн збитків.
Про це повідомляє пресслужба САП.
Досудовим розслідуванням встановлено, що виконувач обов"язків директора ПОКВКП "Полтавапаливо", діючи без дозволу Полтавської обласної ради та в порушення статуту підприємства, у червні 2020 року уклав з приватним товариством договір про надання поворотної фінансової допомоги на суму 1,9 млн грн терміном на один місяць.

Усвідомлюючи, що товариство не може повернути указані кошти, директор комунального підприємства підписав "Мирову угоду", відповідно до умов якої ПОКВКП "Полтавапаливо" зобов"язується в строк до 01.10.2020 погасити свою заборгованість або передати у власність приватного товариства нерухоме майно відповідної вартості, яке перебуває в управлінні "Полтавапаливо".
В подальшому виконувач обов"язків директора комунального підприємства одноосібно, без згоди власника, здійснив відчуження комунального майна на користь приватного товариства.
Зокрема, у приватну власність було передано 6 виробничих будинків з господарськими будівлями та спорудами, що розташовані у м.
Полтава, м.
Кременчук, м.
Лубни, а також у трьох селищах у Козельщинському, Машівському та Решетилівському районах, загальною площею майже 75 тис.
кв.м.
та вартістю 1 794 874 грн.

Проте висновками комплексної судової оціночно-будівельної та економічної експертиз встановлено, що ринкова вартість цього майна сягає 14,5 млн грн.
Дії виконувача обов"язків директора ПОКВКП "Полтавапаливо", який зловживаючи службовим становищем, незаконно відчужив комунальне майно та завдав мільйонних збитків територіальній громаді, кваліфіковані за ч.
2 ст.
364 КК України.
Нагадаємо:
Судитимуть підозрюваних у розкраданні 27 мільйонів на будівництві дитсадка на Київщині.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, they say,
But who is listening, and why,
The price of our world.

- Fin.Org.UA

Новини

13:05 - Яким чином подається заява про надання витягу з Єдиного реєстру місць зберігання?
12:59 - Щодо заповнення розрахунку податкових зобов’язань, нарахованих неплатником ПДВ – отримувачем послуг, що постачаються нерезидентами, у разі відсутності договору
12:58 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності»
12:57 - До уваги ФОП – платників єдиного податку першої – третьої груп!
12:56 - На підставі яких документів складається податкова накладна на операції з експорту окремих видів товарів?
12:55 - Дніпропетровщина: на податковому обліку знаходиться майже 305,7 тис. платників
12:52 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:50 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування кам’яного вугілля спрямували до місцевих бюджетів понад 42,5 млн гривень
12:30 - Акцизний податок: платники Дніпропетровщини сплатили до бюджету на 34,3 % більше ніж торік
12:12 - московіяни атакували корабель під прапором Того у момент розвантаження
12:07 - Обсяг офіційних розрахунків через РРО та ПРРО цьогоріч вже перевищив 3,1 трлн грн
12:01 - ДПС: сучасні правила для ринку біоетанолу мають стимулювати переробку та інвестиції
12:00 - Понад 250 млн грн до бюджету та 1,6 тис. неоформлених працівників: результати фактичних перевірок ДПС у І півріччі 2026 року
11:50 - московіяни купують АІ-92 замість АІ-95, але дефіцит пального зберігається
11:01 - московіяни атакували енергетику у трьох областях
10:33 - Європейці купили рекордну кількість СПГ у московії перед закриттям імпорту
10:08 - Нафта різко підскочила після взаємних атак США та Ірану
09:30 - На одному з пунктів пропуску кордону з Молдовою можливі затримки
09:00 - московія атакувала Одесу: є влучання по транспортній інфраструктурі
08:30 - Акціонери не зібралися. Хто забере прибуток?
08:00 - "СБУ у "співпраці" відмовили і ось результат". Історія однієї спецоперації проти вебкам-студій
18:00 - Китай тисне на рейтингові агентства через велику кількість високих оцінок позичальників
17:43 - Вибух боєприпасів у Вишневому: "Укроборонпром" звільнив двох керівників
17:05 - Apple подала позов проти OpenAI за крадіжку комерційних таємниць
16:00 - Автобум: середній вік електромобілів на дорогах Китаю становить 1,8 року
14:54 - Після оголошення про відставку Свириденко Зеленський провів зустріч із Корецьким
14:25 - За несвоєчасне постачання одягу для військових компанію оштрафували на 37 мільйонів
13:55 - У забудовника ЖК "Авеню 42" на Теремках відсудили 28 мільйонів
13:31 - Фахівці повернули постачання газу до будинків у Вишневому
12:50 - московіяни атакували підприємство на Полтавщині


Більше новин