Олег Немчінов провів ХХХІІ засідання Координаційної ради з питань реформування державного управління

29.05.2024 17:56 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 29 травня 2024 року, відбулося XXХІI засідання Координаційної ради з питань реформування державного управління. Засідання пройшло в змішаному форматі під головуванням Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова. У заході взяли участь: Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко, керівник відділу «Належне управління і верховенство права» Представництва Європейського Союзу в Україні Асьєр Сантільян Лузурьяга, народні депутати України, представники Апарату Офісу Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України, Міністерства юстиції України, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства охорони здоров"я України, Національного агентства з питань державної служби України, Державної аудиторської служби України, громадських організацій та іноземні партнери. Під час засідання заслухали наступні питання: - виконання у 2023 році Комунікаційного плану реформи державного управління та розгляд пропозицій на 2024 рік; - оптимізацію робочих процесів і процедур в центральних органах виконавчої влади; - упорядкування структури апарату міністерств. По закінченню було підтримано пропозицію ухвалити протокольне рішення Координаційної ради з питань реформування державного управління: - підтримати та рекомендувати внести на розгляд Уряду проект постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання впровадження процесного підходу в центральних органах виконавчої влади"; - підтримати та рекомендувати внести на розгляд Уряду проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про проведення оптимізації типових робочих процесів у центральних органах виконавчої влади в 2024 році"; - розробити проект акта щодо відповідних змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 р.
№ 179 "Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій". Фото: Тарасов Володимир, Укрінформ

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, валюта,
Акції й облігації,
Багатство чекає.

- Fin.Org.UA

Новини

12:56 - Оновити персональні дані зручно та без черг можна через Електронний кабінет
12:54 - ФОП здійснює діяльність у декількох місцях продажу: ведення обліку товарних запасів
12:52 - До якого контролюючого органу подається податкова декларація з туристичного збору податковим агентом?
12:50 - Чи включається до доходу ФОПа – платника єдиного податку позитивна різниця від продажу банком іноземної валюти за дорученням такої особи?
12:47 - Відсутність зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу, діапазон фіскальних номерів не отримано: чи дозволяється використання ПРРО?
12:46 - Випадки, в яких фізична особа звільняється від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи
12:44 - Які доходи нерезидента із джерелом їх походження з України оподатковуються податком на доходи нерезидента?
12:41 - Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з переоцінки (уцінки/дооцінки) необоротних активів?
12:40 - За якою формою подається заява про отримання витягу з реєстру обладнання для підготовки або обробки тютюну, тютюнової сировини, промислового виробництва тютюнових виробів?
12:39 - В якому розділі Електронного кабінету можливо переглянути інформацію щодо Повідомлення про завершення розрахунків платників податків за відповідними операціями з експорту товарів, до яких застосовано режим експортного забезпечення?
12:37 - Податковий календар на 15 липня 2026 року
12:34 - Дніпропетровщина: у порівнянні з минулим роком кількість платників єдиного внеску зросла на понад 10,5 тисяч осіб
12:29 - Від фізичних осіб місцеві бюджети Дніпропетровщини з початку року отримали майже 4,5 млн грн туристичного збору
12:29 - Від фізичних осіб місцеві бюджети Дніпропетровщини з початку року отримали майже 4,5 млн грн туристичного збору
12:27 - Понад 2,8 млрд грн рентної плати – внесок платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
12:25 - Як отримати довідку про відсутність заборгованості: практичний кейс для платників від податківців Дніпропетровщини
12:24 - Запрошуємо виробників та імпортерів підакцизної продукції долучитися до бета-тестування сервісів еАкциз
12:22 - Європейський досвід для реформи екологічного податку: ДПС співпрацює з GIZ
12:20 - Єдиний внесок: за перше півріччя сплачено 370,7 млрд грн
12:10 - Київ частково залишився без світла через аварію
11:50 - Іран заявив, що продаватиме нафту попри повернення санкцій США
11:40 - За 9 діб СБС ЗСУ поцілили у 116 суден "тіньового флоту" – "Мадяр"
11:23 - Вперше в Україні відбулися аукціони з продажу електричної енергії за довгостроковими договорами
11:09 - Комісія зареєструвала випуск акцій на 2 млрд грн для розвитку вітроенергетики
11:02 - Освітня мережа А+ від KAN долучилася до створення національного освітнього стандарту
11:00 - Національний банк розпочне пошук та відбір кандидатів на посаду директора Департаменту стратегії та розвитку
10:53 - Двоє українців постраждали внаслідок ударів Ірану по танкерах в Ормузі: реакція МЗС
10:50 - Дрон московія знищив локомотив потягу на Дніпропетровщині
10:45 - Уряд реформує підхід до держзамовлення у сфері освіти
10:20 - московія атакувала енергетику семи областей: є знеструмлення


Більше новин