МВС України підписало Меморандум про співробітництво з Міжнародною комісією з питань зниклих безвісти

29.05.2024 18:51 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 29 травня, у Міністерстві внутрішніх справ України відбулася зустріч Глави відомства Ігоря Клименка з делегацією Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти на чолі з Генеральною директоркою Кетрін Бомбергер. Також у заході взяли участь заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко, Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Артур Добросердов, директор Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Сергій Кримчук та інші. Метою зустрічі стало підписання Меморандуму про співробітництво між Міністерством внутрішніх справ України та Міжнародною комісією з питань зниклих безвісти, а також обговорення актуальних напрямків подальшої співпраці у сфері розшуку осіб. На початку зустрічі Ігор Клименко подякував партнерам за усю надану допомогу та наголосив, що застосування сучасного обладнання в ДНК-лабораторіях МВС сприятиме якнайшвидшому розшуку зниклих осіб та формуванні доказової бази в кримінальних провадженнях. «Хочу подякувати Міжнародній комісії з питань зниклих безвісти за реакцію, підтримку і бажання розв"язувати усі питання достатньо швидко, які б вони не були складні.
Це ще раз підтверджує ефективність і функціональність вашої організації.
Ви маєте великий досвід роботи у багатьох країнах світу, який є надзвичайно корисним для нас», – заявив Ігор Клименко, звертаючись до партнерів. Своєю чергою Генеральна директорка Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти Кетрін Бомбергер наголосила, що їхня організація й надалі надаватиме підрозділам системи МВС усю необхідну допомогу.
Також вона відмітила результативність співпраці з відомством та ефективність і професіоналізм українських спеціалістів. «Ми розуміємо, в якій складній ситуації ви працюєте і наскільки це виснажлива робота.
Ми поруч з вами і 100% підтримуємо вас.
Для нас є великою честю бути вашими партнерами у цій великій роботі.
І ми зробимо усе, аби надати вам усю необхідну допомогу – знання, досвід та обладнання», – заявила Кетрін Бомбергер. Водночас Міністр відзначив, що усе надане обладнання обліковане та використовується виключно за призначенням. «Ми розуміємо, що від ефективності нашої роботи залежить соціальна стабільність у суспільстві після завершення війни.
І ми говоримо про те, аби налагодити зрозумілу систему у цьому питанні.
І ця зустріч дасть нам зрозуміти поступовість наших подальших кроків для того, щоб ми могли вірно розподіляти як людський, так і технічний потенціал», – заявив Ігор Клименко. Принагідно сторони обговорили кроки подальшої співпраці, зокрема Глава МВС відзначив, що питання осіб, зниклих безвісти за особливих обставин буде на порядку денному глобального Саміту миру, який невдовзі відбудеться у Швейцарії. У закріплення намірів співпраці сторони підписали Меморандум про співробітництво між МВС України та Міжнародною комісією з питань зниклих безвісти. «Я хочу побажати вам успіху у цій роботі.
Весь світ з вами, і ви неодмінно впораєтесь.
Ми зі свого боку висловлюємо вам повну підтримку», – резюмувала Генеральна директорка комісії Кетрін Бомбергер.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money flows like wind,
Investments ebb and flow,
The market prevails.

- Fin.Org.UA

Новини

13:20 - Трамп вимагає від АЗС негайно знизити ціни на бензин і пригрозив "великими проблемами"
13:10 - Україна отримала від Євросоюзу 3,9 мільярда євро на оборону
12:56 - Економічний ефект інтеграції жінок у ринок праці
12:50 - Банки України показали актуальний курс валют на 30 червня
12:43 - Опитування: вперше за 20 років про погіршення економіки говорить більшість росіян
12:20 - Одна з головних валют Азії знецінилася до мінімуму за 40 років
12:09 - До трьох фінансових установ застосовано заходи впливу
11:58 - Nova Post запустила логістичний хаб у Молдові
11:45 - Супертанкери знову йдуть через Ормуз після атак Ірану на судна
11:25 - Ощадливе споживання – правило дбайливого ставлення до енергоресурсів і допомога енергетикам
11:25 - McDonald's відкрив третій ресторан у Черкасах
11:20 - На Київщині після негоди світло повернули для 200 тисяч родин
11:15 - Ціни на нафту завершують червень падінням на 20%
11:11 - Податкова знижка за витратами, понесеними за навчання: алгоритм розрахунку
11:10 - Про перебіг строків, визначених ПКУ, іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи
11:09 - Щодо реєстрації громадянина України (його представника) в ДРФО
11:06 - Як здійснюється вхід до Електронного кабінету за допомогою id.gov.ua (BankID)?
11:05 - Користувач, який отримав КЕП в КНЕДП ДПС, може змінити пароль захисту ключа
11:04 - Умови, за яких бюро адвокатів (адвокатське об’єднання) може бути платником єдиного податку третьої групи
11:03 - З якої дати суб’єкт господарювання не має права здійснювати відповідний вид діяльності, якщо ліцензія на право здійснення такої діяльності видана на визначений строк?
11:02 - Яким чином заповнюється податкова декларація з туристичного збору у разі виправлення самостійно виявлених помилок?
11:00 - Чи може фізична особа, з метою отримання страхового стажу, сплатити єдиний внесок за попередні періоди до 01 січня 2004 року?
11:00 - Захист власної селекції та доступ до світового генофонду: Україна приєднується до Міжнародного договору про генетичні ресурси рослин
10:58 - Перереєстрація резервного РРО з метою зберігання та/або використання такого РРО в новоствореній господарській одиниці
10:57 - Деякі особливості заповнення додатка 3 «Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання за податковий (звітний) рік» до податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи
10:56 - Податковий календар на 01 липня 2026 року
10:54 - До уваги платників: відкриваються нові рахунки для зарахування військового збору!
10:52 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження перевищили минулорічні більш ніж на 21,2 млрд гривень
10:51 - З початку поточного року на 22,8 % зросли надходження єдиного внеску від платників Дніпропетровщини
10:49 - Тиждень міжнародного діалогу: як Україна переходить від реформ до побудови ринку капіталу


Більше новин