Дмитро Кулеба звернувся до учасників молодіжного конгресу «Українська ідентичність та її промоція у світі»

29.05.2024 19:43 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

25 травня Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба взяв участь у молодіжному конгресі «Українська ідентичність та її промоція у світі», організованому Молодіжною радою при МЗС України за участі молодіжних організацій, закладів вищої освіти та державного сектору. Участь у конгресі взяли представники Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства молоді та спорту України, а також інфлюесери: керівниця Молодіжної ради при МЗС України Марина Соботюк, українська співачка Jerry Heil, шеф-кухар та ресторатор Євген Клопотенко, телеведучий Акім Галімов.
Разом із молодими українцями вони обговорили важливість збереження та зміцнення української ідентичності та шляхи її просування у світі. Основна мета молодіжного конгресу – популяризувати українську культуру та історико-культурну спадщину, об’єднати та долучити українську молодь в усьому світі до її промоції. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у своєму зверненні до учасників відзначив, що саме прагнення до свободи є основою української ідентичності, яка об"єднує все культурне різноманіття нашої країни. «Нехай цей конгрес стане платформою для обміну ідеями, які допоможуть нам і вам, нам всім, не просто вистояти, а процвітати у майбутньому, гордо несучи звання українця і українки через століття.
Наш досвід показує, що для виживання у майбутньому ми маємо мати три компоненти: власну міцну державу, потужне військо та економічний успіх для наших людей.
Збереження та розвиток національної ідентичності є основою для цього всього, свобода - є основою для цього всього», - зазначив Дмитро Кулеба. В рамках конгресу відбулися панельні дискусії “Визначення української ідентичності”, “Цифровізація у формуванні міжнародного образу України”, “Українська ідентичність: як залучити молодь до її промоції як в Україні, так і за кордоном.
Практичні кроки”.
Під час заходу також відбувся ярмарок презентації нематеріальної культурної спадщини. За результатами заходу учасники також підготували документ із основними меседжами, які українська молодь просуватиме за кордоном. Представник Програми розвитку ООН в Україні відзначив важливість формування довгострокового бачення спільної ідентичності, побудованої на демократичних цінностях.
«В умовах війни, що триває, національна та громадянська ідентичності стали важливим джерелом стійкості України.
Співпрацюючи з державними інституціями, молоддю та організаціями громадянського суспільства у сфері утвердження демократичних цінностей як невід"ємних складових української ідентичності, ПРООН сприяє створенню інклюзивного та згуртованого суспільства», - зазначив представник ПРООН в Україні. Захід відбувся за підтримки компанії МХП та її стратегічного партнера - Благодійного фонду "МХП-Громаді". «Підтримка культурних проектів - це про збереження цінностей, сенсів, традицій.
Війна, яку ми всі переживаємо сьогодні - це протистояння культур і світоглядів.
Тому на проекти з утвердження української ідентичності, а це збереження локальних музеїв, видання рідкісних книг, підтримка унікальних оперних постановок, компанія МХП за період повномасштабної війни виділила понад 70 млн грн.
Культура - надважливий фактор у цій боротьбі, бо через неї ми створюємо і поширюємо важливі для нас цінності й сенси.
Тому нам важливо було підтримати цей форум, на якому молодь проговорила й сформувала єдиний підхід до представлення українства в світі», - прокоментував Павло Мороз, директор Департаменту корпоративної соціальної відповідальності компанії МХП. Довідково Молодіжний конгрес «Українська ідентичність та її промоція у світі» організовано Молодіжною радою при Міністерстві закордонних справ України за сприяння Міністерства закордонних справ України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Благодійного фонду "МХП-Громаді", ГО “Інститут культури України”, ГО “Українська асоціація студентів”, ГО "Асоціація Молодіжних Рад України” та підтримки проекту UNDP в Україні «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні», який фінансується урядом Японії.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks, bonds, and currencies,
Traded daily around the world,
Fortunes made and lost.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 28 квітня: ОАЕ виходять з ОПЕК, суд прийняв рішення щодо Юри Єнакіївського
20:50 - Китай готується знову вивести на ринок авіапальне, бензин і дизель
20:24 - УЗ запустила новий поїзд: в компанії розповіли, як він пов'язаний з Японією
20:20 - Німеччина шукає нафту через Польщу після втрати казахстанських поставок через московія
19:55 - Європа втратила імпорт авіапального з Близького Сходу
19:41 - Японія інвестуватиме в українську компанію для розробки дронів-перехоплювачів
19:10 - Київська електричка на два місяці змінює рух
18:57 - Україна відстежує судна з викраденим Росією українським зерном – МЗС
18:35 - Ормуз можуть відкрити, не прибираючи всі міни – Міненерго США
18:30 - Тарас Висоцький: Україна та Данія переходять до спільних проєктів в агросекторі
18:30 - 29 квітня в Україні відключення світла не прогнозуються
18:06 - У Києві ворожий дрон пошкодив житловий комплекс, який добудовують
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на середу 29 квітня
17:40 - Через війну та енергетичну кризу в Україні зменшується виробництво молока
17:30 - єОселя: щотижнева статистика
17:21 - ВАКС конфіскував активи екснардепа Царьова
17:18 - У Системі BankID НБУ відновлюються тарифи на послуги, що надаються Національним банком її учасникам
17:15 - Нафта, золото та добрива: Світовий Банк оприлюднив прогноз цін у 2026 році
16:52 - Акції Spotify обвалилися: яка причина
16:45 - ЄІБ цьогоріч може збільшити фінансування відновлення України на 230 мільйонів євро – Кулеба
16:38 - Henkel і фонд savED відкрили перший підземний освітній простір на Харківщині
16:36 - Казахстан змінив маршрути після блокування московія постачання нафти "Дружбою"
16:30 - Як бізнесу вийти на енергоринок
16:24 - Засідання Комісії
16:14 - Муніципальні облігації відкривають нові можливості для громад — підсумки зустрічі НКЦПФР та KNF
16:10 - Цифровізація та підтримка МСП – Україна і Румунія посилюють міжурядову співпрацю
16:10 - Правоохоронці затримали шахраїв, які ошукували військових
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 29.04.2026
15:57 - Україна запросила компанії США відновлювати газову інфраструктуру
15:50 - В Україні очікується зростання виробництва гречки у майже 2 рази, проса – в 2,5


Більше новин