Армія відновлення: 135 тисяч направлень вже видано для виконання суспільно корисних робіт

28.05.2024 17:29 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Від початку дії проекту “Армія відновлення” було видано 135 тисяч направлень для участі тимчасово безробітних українців у суспільно корисних роботах з відбудови країни.
Загалом за цей час вони заробили майже 1 млрд грн.
Про це повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна. “Проект “Армія відновлення” ми запустили восени 2022 року, щоб фінансово підтримати людей, які тимчасово втратили роботу, та залучити їх до відбудови країни.
Люди мають можливість долучитись до виконання суспільно корисних робіт і отримувати за це оплату, яка є вищою, ніж середній розмір виплат допомоги з безробіття.
Загалом учасники “Армії відновлення” заробили за виконання суспільно корисних робіт майже 1 млрд грн.
Важливо, що нерідко після участі в проекті вони отримували пропозиції від роботодавців та переходили в статус постійно зайнятих осіб”, - зазначила Тетяна Бережна. На сьогодні суспільно корисні роботи здійснюються у 19 регіонах країни.
Серед найбільш активних учасників проекту: Харківська область - видано 23 850 направлень; Донецька область - 16 300 направлень; Київська область - 15 000 направлень; Чернігівська область - 14 800 направлень; Полтавська область - 14 500 направлень. Нагадаємо, види суспільно корисних робіт залежать від потреб конкретного регіону.
Військове командування разом з військовими адміністраціями визначає, які роботи потрібні в регіоні, повідомляє про це службу зайнятості, яка пропонує безробітним, що стоять на обліку, долучитись до виконання таких робіт.
З цими людьми укладається строковий трудовий договір на період виконання робіт.
Оплата здійснюється відповідно до відпрацьованого часу в розмірі щонайменше 12 00 грн в разі роботи повний місяць. Найчастіше безробітних залучають до: робіт з забезпечення життєдіяльності громадян, що постраждали внаслідок бойових дій; розвантаження, фасування та доставки гуманітарної допомоги; надання громадянам соціальних послуг в місцях зосередження внутрішньо переміщених осіб та адресної допомоги ВПО; плетіння маскувальних сіток, консервування продукції для потреб ЗСУ, пошиття одягу та ремонту військової амуніції; допомоги з догляду за пораненими військовослужбовцями в медзакладах; розбору завалів, відновлення житлових будинків та приміщень, розчищення залізничних колій та автомобільних доріг, які пошкоджені в результаті бойових дій; облаштування та укріплення блокпостів, підвальних приміщень під укриття.

Додати коментар

Користувач:
email:





Курс гривні коливається вгору,
Потім знову падає до дна.
Акції, облігації, валюта -
Ось основні інструменти тут.

- Fin.Org.UA

Новини

20:05 - На Київщині у корупції викрили посадовця автодору
19:33 - Нафта впала нижче 75 доларів за барель
19:09 - Уряд заборонив казино для військових
18:35 - Обшуки у посадовців ФДМУ: правоохоронці підозрюють заниження вартості Ocean Plaza
18:26 - Коментар Національного банку щодо зміни реального ВВП у І кварталі 2026 року
18:25 - На Одещині планують зібрати 770 тисяч гектарів озимих жнив
17:55 - Результати ударів по "Кримському титану": пошкоджено новий цех та інші об’єкти – ЗМІ
17:47 - OKKO та WOG встановлюють ціни майже синхронно – Кириленко
17:17 - Українські морпорти з початку року обробили 40 мільйонів тонн вантажів
17:05 - Долар знову наближається до 45: Нацбанк показав офіційний курс валют на 19 червня
16:50 - Місцеві бюджети отримали на 22,6% більше зборів, ніж минулого року
16:40 - московія заробила 2 мільярди нафтодоларів за 3 місяці санкційних винятків США
16:34 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:30 - Табу на прості фінансові рішення
16:25 - До двох фінансових компаній застосовано заходи впливу
16:20 - БЕБ викрило мережу тіньових АЗС на Дніпропетровщині
15:50 - Дефіцит кадрів в Україні досяг історичного максимуму – дослідження
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.06.2026
15:30 - У Львові відкриють офіс залучення та підтримки норвезького бізнесу
15:10 - Рада розблокувала закон про зміни до бюджету-2026, проваливши шість голосувань
15:00 - Defense tech, бізнес та нова економіка України: у Києві відбудеться Kyiv Growth Summit 2026
15:00 - "Економічна правда" відсвяткувала 20 років та нагородила 100 підприємців
14:42 - На Миколаївщині відновили систему водопостачання
14:40 - Уряд перепризначив Корікова головою Держатомрегулювання
14:10 - Speech by NBU Governor Andriy Pyshnyy at Press Briefing on Monetary Policy Decisions
14:10 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:00 - NBU Leaves Its Key Policy Rate Unchanged at 15%
14:00 - Сюрпризу не сталось: НБУ зберіг облікову ставку на рівні 15%
14:00 - Національний банк України зберіг облікову ставку на рівні 15%
13:50 - У Криму після ударів по інфраструктурі зупинено рух низки поїздів


Більше новин