СБУ повідомила про підозру голові російського банку: запроваджує "рубльову зону" в окупації

28.05.2024 17:15 | Економічна правда

Служба безпеки України заявила, що зібрала доказову базу на Руслана Ареф"єва - голову правління російського ЦМРБанку, який фінансує війну московія проти України.
Про це повідомляє пресслужба СБУ.
"За вказівкою Кремля та центробанку московія, фігурант запроваджує так звану "рубльову зону" в тимчасово захоплених регіонах нашої держави.
Для цього Ареф"єв за підтримки місцевих гауляйтерів відкрив більше 200 відділень російського банку в Криму, Донецьку та Луганську.
Після захоплення лівобережної Херсонщини та частини Запорізької області фігурант організував там створення ще 27 "філій" окупаційної фінустанови.
Здебільшого відкриття банків відбувалося на базі захоплених відділень місцевих українських фінустанов", - йдеться у повідомленні.
У такий спосіб московія намагається зробити всі готівкові та електронні розрахунки на тимчасово непідконтрольних Україні територіях в російських рублях, додали в СБУ.
Крім того, окупаційні структури ЦМРБанку беруть участь у фінансуванні підрозділів російських військ, які воюють проти Сил оборони.
"Найбільше це стосується виплати "зарплат" окупантам та покриття затрат на їхнє "розквартирування".
Також на відділення кремлівської фінустанови максимально заведені всі банківські розрахунки місцевих окупаційних адміністрацій московія", - заявили у відомстві.
На підставі зібраних доказів слідчі СБУ заочно повідомили Ареф"єву про підозру за ч.
5 ст.
27, ч.
3 ст.
110 ККУ (умисні дії, вчинені з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, які призвели до тяжких наслідків).
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





African Development Bank
Empowering the continent
Development finance

- Fin.Org.UA

Новини

16:18 - Деклараційна кампанія -2026
16:16 - Електронні сервіси – фундаментальний елемент сучасної податкової системи
16:15 - Щодо складання, затвердження і виконання річних фінансових планів
16:14 - Трудові відносини: офіційне оформлення найманих працівників – запорука діяльності без порушень
16:12 - ПДВ: про участь у відеоконференції представників платника
16:11 - До уваги платників податків!
16:07 - Надання неприбутковою організацією гуманітарної допомоги: особливості відображення у звітності за певних умов
16:06 - Декларація з акцизного податку: заповнення рядка 8 «Зміст помилки» додатку 7
16:05 - Чи є бюджетним грантом компенсація витрат на сплату процентів за Державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» Національною установою розвитку?
16:04 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
16:03 - Податковий календар на 28 квітня 2026 року
16:02 - Дніпропетровщина: понад 271,1 млн грн – внесок до місцевих бюджетів від платників податку на прибуток підприємств
16:01 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини за видобування надр місцевого значення надійшло майже 3,6 млн грн рентної плати
16:00 - Понад 12,4 млрд грн єдиного внеску: надходження від платників Дніпропетровщини зросли на 22,4 % у порівнянні з минулорічними
15:58 - Фактичні перевірки офісу та спеціалізованого автомайданчику
15:57 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Особливості подання декларації про майновий стан і доходи за 2025 рік»
15:56 - Просто про важливе: податківці Дніпропетровщини про правила сплати місцевих податків
15:55 - Заслужений артист України приєднався до Деклараційної кампанії - 2026
15:53 - Екологічний податок: 1,5 млрд грн на відновлення довкілля
15:53 - ДПС за підтримки міжнародних партнерів розпочне перший етап практичної реалізації цифрової трансформації
15:53 - Деклараційна кампанія добігає кінця: залишилися лічені дні до 1 травня
15:52 - Майже 3 тисячі ліцензій втратять підприємці – порушники вимог до мінімальної зарплати у сфері роздрібної торгівлі підакцизними товарами
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.04.2026
15:10 - Мінрозвитку розповіло про регуляторні зміни, які прискорюють відбудову
14:59 - Шахтарі "ЛНР" скаржаться на банкрутство шахт та відсутність виплат
14:55 - Нові легковики в Україні: в яких регіонах їх найчастіше купують
14:36 - Затверджено Консолідовану фінансову звітність Національного банку України за 2025 рік та розподіл прибутку
14:25 - Як отримати податкову знижку: правила для ЕКЗ та усиновлення
14:25 - Китай зірвав мегаугоду Meta на 2 мільярди доларів
14:25 - НБУ спрямує до держбюджету рекордну суму прибутку


Більше новин