Два страховики розпочали добровільний вихід з ринку шляхом виконання страхового портфеля

28.05.2024 13:15 | Національний банк України

Національний банк України надав дозвіл ПРАТ "СК "ІНТЕР-ПЛЮС" (ЄДРПОУ 32586973) та ПРАТ "СК "ФЕНІКС" (ЄДРПОУ 13525951) на вихід з ринку шляхом виконання страхового портфеля та погодив плани виходу товариств з ринку.
Після завершення процедури виходу з ринку шляхом виконання страхового портфеля страховики зобов’язані звернутися до Національного банку із заявами про анулювання ліцензії на здійснення страхової діяльності.
Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 24 травня 2024 року.
Рішення про вихід з ринку та затвердження Плану виходу з ринку ПРАТ "СК "ІНТЕР-ПЛЮС" шляхом виконання страхового портфеля  були ухвалені на загальних зборах акціонерів зазначеної компанії (протокол від 3 травня 2024 року).
Відповідно до звітності ПРАТ "СК "ІНТЕР-ПЛЮС" за 2023 рік страховий портфель компанії формувався за рахунок платежів зі страхування відповідальності перед  третіми особами, страхування відповідальності власників повітряного транспорту (включаючи відповідальність перевізника), страхування відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника) – 76,8%, страхування КАСКО – 6,1%, страхування медичних витрат – 5,8%.
Обсяг страхових премій компанії в зазначеному періоді становив 140 075 тис.
грн, сформовані страхові резерви – 13 006 тис.
грн.
За 2023 рік страховик сплатив страхові відшкодування в обсязі 4 369 тис.
грн.
Частка компанії за страховими преміями на страховому ринку становить 0,3%.
Рішення про вихід ПРАТ "СК "ФЕНІКС" з ринку та затвердження Плану виходу з ринку шляхом виконання страхового портфеля були ухвалені на загальних зборах акціонерів зазначеної компанії (протокол від 19 квітня 2024 року).
Відповідно до поданої ПРАТ "СК "ФЕНІКС" звітності за 2023 рік страховий портфель компанії формувався в основному за рахунок платежів зі страхування наземного транспорту (крім залізничного) – частка премій становить 81%.
Обсяг страхових премій компанії в зазначеному періоді становив 1 176 тис.
грн, сформовані страхові резерви – 166 тис.
грн.
За 2023 рік страховик сплатив страхові відшкодування в обсязі 33 тис.
грн.
Частка компанії за страховими преміями на страховому ринку становить 0,003%.
Довідково Процедура виходу з ринку страховика встановлена Положенням про добровільний вихід з ринку страховика та передачу страховиком страхового портфеля, затвердженим постановою Правління Національного банку України від 25.12.2023 № 184 (зі змінами).
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок,
Шукає нових інвесторів,
Заробіть на ньому.

- Fin.Org.UA

Новини

17:21 - московія знову впала в ціні нафти для Індії: хоче повернути покупців
17:00 - Імпорт вживаних авто віком до 5 років: які моделі найпопулярніші в Україні
16:45 - У Мілані розслідують смерть українського ексбанкіра Адаріча
16:38 - Оптимістичний прогноз: НБУ покращив оцінку міжнародних резервів на $13 мільярдів
16:30 - АРМА vs "Газпром": як чиновники профукали сотні тисяч доларів
16:20 - Ресторанний бізнес у 2025 році: хто відкрив найбільше закладів в Україні — дослідження
15:56 - Український експорт може зменшитися на $1 мільярд через обстріли портів – НБУ
15:45 - В Києві ліквідували АЗС, яка продавала контрафактне пальне
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 30.01.2026
15:30 - Як відключення світла впливають на супермаркети і що буде з цінами
15:28 - Ключові рішення НКЦПФР 29.01.2026
15:25 - Уряд схвалив законопроєкт, який стимулює розвиток малого бізнесу
14:55 - Україна отримала енергообладнання від Німеччини: що в переліку
14:47 - Обстріли енергетики "коштуватимуть" Україні 0,4% ВВП у 2026 році – НБУ
14:36 - Мінекономіки хоче, щоб супермаркети Деснянського району Києва працювали цілодобово
14:17 - НБУ суттєво погіршив прогноз щодо інфляції через масштабні руйнування в енергетиці
14:14 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:04 - Частина будинків в Києві можуть залишитися без опалення до 1-2 лютого – експерт
14:00 - Національний банк України знизив облікову ставку до 15%
14:00 - Вперше за півтора року: НБУ знизив облікову ставку до 15%
13:50 - В Україні зростає попит на нові та імпортовані вживані автобуси: найпопулярніші моделі 2025
13:39 - Тепло, вода, здоров'я: Кулеба повідомив, на які проєкти піде мільярд для 71 громади
13:35 - Про нарахування та сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що розташовані на територіях активних бойових дій або на тимчасово окупованих рф
13:34 - Про подання податковим агентом Розрахунку за відсутності найманих працівників
13:32 - Що варто знати платникам податків про відображення безоплатної іноземної бюджетної допомоги у декларації про майновий стан і доходи
13:30 - Резидентом Дія Сіті порушено вимоги перебування у статусі резидента Дія Сіті: особливості переходу до сплати податку на прибуток підприємств на загальних підставах
13:29 - Юридична особа – платник єдиного податку четвертої групи: визначення податку на прибуток за операціями з цінними паперами
13:28 - Податковий календар на 30 січня 2026 року
13:26 - Офіс податкових консультантів: увага, повага, довіра
13:25 - Від платників Дніпропетровщини надійшло до місцевих бюджетів 532,5 тис. грн акцизного податку на пальне


Більше новин