Міненерго: Енергетики отримають три трансформатори та 16 одиниць спецтехніки

28.05.2024 15:14 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За координації Міністерства енергетики України у межах Українсько-Німецького енергетичного партнерства передано нову партію допомоги.
Це три великогабаритні силові трансформатори потужністю 40 000 кВА кожен для живлення вузлів розподільної мережі та 16 одиниць спецтехніки. «росія продовжує прицільно знищувати нашу енергетичну інфраструктуру, обстрілюючи енергетичні об’єкти по всій країні.
 За допомогою наданого німецькими партнерами устаткування ми зможемо оперативніше відновлювати пошкоджене.
Дякуємо Німеччині за цю підтримку та нашу постійну ефективну співпрацю», - зазначив Міністр енергетики України Герман Галущенко. Частина переданого обладнання вже надійшла в Україну.
Зокрема, поповнився 4-ма вантажними автомобілями Mercedec-Benz Arocs з краном-маніпулятором автопарк АТ «Харківобленерго».
Ще дві автівки отримали енергетики АТ «Миколаївобленерго», одну - фахівці АТ «Тернопільобленерго».
Ще 9 автомобілів найближчим часом отримають енергетики Черкаської, Хмельницької, Запорізької областей, також додаткові одиниці спецтехніки надійдуть до Харківської та Миколаївської області. Отримані автомобілі необхідні для оперативного виконання аварійних та капітальних ремонтів в електричних мережах обленерго.
Інше обладнання, зокрема трансформатори, наразі на етапі доставки в Україну. Зазначимо, що з 2023 року у межах Українсько-Німецького енергетичного партнерства Україна отримує допомогу для відновлення енергосектору після російських атак.
Ця підтримка, зокрема, містить пакет на суму 12 млн євро, виділений Федеральним міністерством економіки та захисту клімату Німеччини для закупівель технічного обладнання для підтримки української енергосистеми. Загалом з 2022  року Україна отримала з Німеччини 120 вантажів гуманітарної допомоги загальною вагою понад 1670  тонн, зокрема трансформатори, генератори, кабель, арматуру для повітряних ліній та інше обладнання для відновлювальних робіт.
Крім того, Німеччина - найбільший донор Фонду підтримки енергетики.
Її внесок становить 225 мільйонів євро.

Додати коментар

Користувач:
email:





The market is strange
Like an ocean's ebb and flow
Ride the waves with care

- Fin.Org.UA

Новини

11:58 - За рік прибуток виробників алкоголю й тютюну зріс на 49% – дослідження
11:25 - Шахед влучив у склад із книжками українських видавців: відправлень не буде
11:23 - Корупція на закупівлі програм для Мінсоцполітики: слідство завершено
10:54 - Про безбар’єрність податкових послуг: інтерв'ю в Павлоградській ДПІ для журналістів КП «Павлоградська телерадіокомпанія»
10:52 - Податкова знижка через «Дію»: як скористатися сервісом – розповіли під час пресконференції
10:50 - Інтерв’ю для Павлоградської телерадіокомпанії стосовно права громадян на податкову знижку
10:50 - московія знищила завод горілки "Хортиця"
10:40 - В УЗ розповіли, скільки ще триватимуть затримки поїздів від обстрілів
10:36 - Київстар надає пакет підтримки своїм абонентам у Непалі
10:15 - Удари московія знеструмили споживачів у чотирьох областях
09:40 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 28 серпня
09:40 - Нафта відреагувала на новини, що Трамп не зацікавлений в угоді з Іраном
09:05 - московія атакувала склад "Нової пошти" під Києвом: під час гасіння пожежі були повторні удари
08:30 - Кейс GoldenPeaks у Польщі: що варто врахувати українським енергетичним компаніям
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 28.08.2026
06:00 - "Люблю заробляти гроші красиво". Як докторка філософії опанувала виноробство
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:20 - Через заставу за Галущенка НБУ почав перевіряти інші банки
20:00 - Удосконалено порядок здійснення виїзних перевірок та застосування заходів впливу на платіжному ринку та ринку небанківських фінансових послуг
20:00 - Новини 27 серпня: удари московія по складах, в Кремлі "затягнули паски"
19:50 - "Грошей немає": московитський уряд перейшов у режим жорсткої економії
19:20 - Нафтові потоки через Ормуз відновилися до половини довоєнного рівня
18:50 - "Руйнування – як у Другу світову": Метінвест оцінив наслідки ударів по Запоріжсталі
18:20 - московія вдарила по складу Коло: мережа попередила про затримки поставок
17:50 - Після Полтавщини – Київщина: московія знищила ще один склад Аврори
17:20 - Супермаркети можуть залишити виробників без оплати за знищені Росією товари
16:52 - За координації Міненерго Павлоград на Дніпропетровщині отримав два потужні генератори
16:50 - Ексочільницю банківського нагляду НБУ призначили до ради "Сенс банку"
16:30 - Як стати фаховим управлінцем в галузі надрокористування
16:28 - Результати контролю у сфері закупівель за січень-липень 2026 року


Більше новин