Швеція надасть допомогу для української енергетики на понад 60 мільйонів доларів

28.05.2024 14:10 | Економічна правда

Уряд Швеції затвердив надання нового пакета енергетичної допомоги для України на суму 650 мільйонів крон (61,6 мільйона доларів).
Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Швеції.
В повідомленні йдеться, що це допоможе забезпечити подачу енергії об"єктам критичної інфраструктури й іншим установам, аби українські школи, лікарні, транспорт, водопостачання і промисловість могли належно функціонувати.
"московія дедалі активніше атакує українську енергетичну систему з метою вивести з ладу життєво важливу суспільну інфраструктуру.
Щоб підвищити стійкість України, ми наразі збільшуємо нашу підтримку енергетичного сектора", - зазначив міністр міжнародного розвитку, співробітництва та зовнішньої торгівлі Швеції Йоган Форсселл.
Умови фінансування також були озвучені - 500 мільйонів шведських крон (47,4 млн доларів) буде профінансовано через Фонд підтримки енергетики України.
Ще 150 мільйонів шведських крон (14,2 млн доларів) буде надано через Програму розвитку ООН в Україні.
Передбачається, що донорами Фонду стануть переважно держави-члени ЄС, а також міжнародні компанії та корпорації.
Нагадаємо:
Україна отримала 42 вантажі гуманітарної допомоги від міжнародних партнерів для відновлення енергетичної інфраструктури після поновлення російських атак на енергетику.

Від початку повномасштабного вторгнення московії Україна отримала близько 45 млн євро прямої бюджетної підтримки від Швеції.

Додати коментар

Користувач:
email:





Міжнародний ринок –
Гра зі світовими грошима,
Ставок, валютний марафон

- Fin.Org.UA

Новини

14:02 - Чи має право резидент на формування податкового кредиту з ПДВ за операцією з імпорту безоплатно отриманих від нерезидента зразків товарів на підставі митної декларації?
14:01 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
13:59 - Покроковий алгоритм дій для платників по отриманню Витягу щодо стану розрахунків платника з бюджетом та сплати єдиного внеску
13:57 - Податковий календар на 11 березня 2026 року
13:56 - Податок на прибуток підприємств: платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду державного бюджету понад 521,8 млн гривень
13:56 - Місцеві бюджети: цьогорічні надходження зросли на 13,9 % порівняно з січнем – лютим 2025 року
13:55 - За видобування природного газу місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників майже 6,1 млн грн рентної плати
13:51 - Дніпропетровщина: понад 157,1 млн грн податку на нерухоме майно сплатили до місцевих бюджетів юридичні особи
13:50 - Практичні кейси для бізнесу від податкової Дніпропетровщини
13:48 - Деклараційна кампанія: українці вже задекларували 32,4 млрд грн
13:47 - Місцеві бюджети: цьогорічні надходження зросли на 13,9 % порівняно з січнем – лютим 2025 року
13:45 - Трансформація ДПС: міжнародна підтримка та нова архітектура бізнес-процесів
12:06 - Трансформація ДПС: міжнародна підтримка та нова архітектура бізнес-процесів
11:38 - 76% значимих фінкомпаній завершили рік з прибутком понад сто мільйонів гривень – дослідження
11:15 - По всій Україні зріс попит на оренду житла: що з цінами
10:50 - Близький Схід скоротив світові поставки нафти ще на 6% через перекриття Ормузу
10:25 - П'ять областей частково залишаються без світла через ворожі обстріли
10:15 - Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо оперативної ситуації в енергосистемі станом на 10 березня
09:52 - У Німеччині побудують 30-мегаватний "суверенний" центр обробки ШІ даних
09:30 - Попит на електромобілі продовжує падати: найпопулярніші нові та вживані моделі
09:00 - Трамп заявив про зняття "деяких нафтових санкцій", щоб знизити світові ціни
08:30 - Чесна розмова про ціни на пальне
08:00 - московія посилює удари по логістиці: що відбувається з портами та залізницею
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 9 березня: нафта і газ б’ють рекорди
20:38 - Мінрозвитку розповіло, на що спрямує 1,5 мільярда євро від UIF
20:08 - Абрамович не хоче віддавати Україні кошти від продажу "Челсі"
20:00 - Мінекономіки провело засідання Наукової платформи
19:57 - Відключення світла 10 березня триватимуть з ранку до кінця доби
19:36 - У постачальника коробок для "Укрпошти" знайшли бізнес у московія – ЗМІ


Більше новин