Munich Re Specialty інтегрувала андеррайтингову платформу Kalepa Copilot на базі АІ

28.05.2024 13:25 | forinsurer.com ... все о страховании

Munich Re Specialty інтегрувала андеррайтингову платформу Kalepa CopilotMunich Re Specialty інтегрувала платформу андеррайтингу Kalepa Copilot для покращення аналізу ризиків та оптимізації страхових операцій. Платформа Copilot надає андеррайтерам повну інформацію та критичні можливості керування котируванням.

Kalepa's Copilot із інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і розширеною аналітикою співпрацюватиме з Munich Re Specialty, щоб підвищити показники зростання та прибутковості, а також покращити роботу страховика.

Інтеграція розширеної аналітики має вирішальне значення для вдосконалення процесів прийняття рішень і стратегічних ініціатив, що веде до більш ефективного управління ризиками та операційної ефективності.

Kalepa, відомий гравець у секторі InsurTech, пропонує передові технологічні рішення для оцінки ризиків та андеррайтингу. Munich Re Specialty є відомим постачальником послуг страхування та перестрахування.

У першому кварталі 2024 року Munich Re повідомила про високі фінансові показники, коли дохід від страхування зріс до 16 мільярдів доларів, головним чином за рахунок операцій з перестрахування та сегменту ERGO International. Компанія отримала чистий прибуток у розмірі 2,2 мільярда доларів та зафіксувала вражаючий сукупний коефіцієнт у 75,3% у страхуванні ризиків.

Munich Re Specialty мала на меті впровадження передових технологій для оцінки ризиків і андеррайтингу для підтримки свого швидкого зростання в Сполучених Штатах.

Kalepa також співпрацює з Paragon Insurance Holdings, національною багатопрофільною компанією - генеральним страховим агентом, яка розширила використання платформи Copilot на базі штучного інтелекту для вдосконалення програм компенсації працівникам, спеціалізованого майна, малого будівництва та підрядників, а також програм автодилерів.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull market runs wild,
Optimism reigns supreme,
Bear market comes next.

- Fin.Org.UA

Новини

21:58 - Американський регулятор подав до суду на українську ІТ-компанію Genesis
21:00 - Новини 17 червня: активи Кулеби хочуть конфіскувати, атаки московія
20:45 - Ринок готується до відкриття Ормузу: танкери вже питають ціни, але ще не йдуть
20:20 - Ормуз не стоїть: танкери таємно вивозять нафту з Перської затоки
20:00 - Трамп заперечив участь США у фонді на $300 мільярдів для Ірану
19:30 - Велике дослідження: як інтелектуальна власність впливає на економіку України
19:30 - Нафти може стати забагато: МЕА дало перший прогноз на 2027 рік
19:00 - За п’ять місяців держава отримала від приватизації мільярд гривень
18:42 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до ТОВ "СВІФТ ГАРАНТ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:35 - Після ударів по НПЗ московія змушена завозити бензин з Азії
18:20 - Уряд запускає ринок довгострокових контрактів на електроенергію
18:06 - Типи конденсаторів та їх роль у сучасній електротехніці
18:05 - Через атаки БпЛА у низці регіонів московії заборонили польоти малої авіації
18:02 - Верховний Суд підтвердив правомірність рішення Національного банку про застосування до ТОВ "УКмосковіяІНСТАНДАРТ" заходу впливу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:00 - Інтер’єр і комфорт: прості способи зробити дім функціональним
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 18 червня
17:20 - московіяни атакували автівку "Укрпошти" у Нікополі, водія поранено
17:12 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2022 р. № 398”
17:07 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2022 р. № 398”
16:45 - Шахрай продав курортну землю на Львівщині у 27 разів дешевше ринку – прокуратура
16:30 - Криза добрив спонукає фермерів переосмислювати технології
16:15 - Дефіцит бензину у 53 регіонах московії намагаються закрити "екстренним штабом"
16:10 - Український агроекспорт цьогоріч уже вийшов на 23 нові ринки
16:00 - Чинна модель ПСО спотворює ринок електроенергії – Energy Community
15:45 - московія відстала від плану нафтовидобутку на 10% після атак України – МЕА
15:42 - Надходження від цифрових гігантів зростають: бюджет отримав 8,7 млрд грн «податку на Google»
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 18.06.2026
15:15 - Київська прокуратура вимагає знести ресторан біля Дніпра
14:55 - Інтерв’ю Андрія Пишного для Reuters про адаптацію фінансового сектору України до стандартів ЄС
14:40 - Уряд запускає довгострокові контракти на ринку електроенергії


Більше новин