Brave1 шукає технології для підвищення точності ударів Сил оборони - Федоров

27.05.2024 18:01 | Економічна правда

Кластер Brave1 шукає рішення, яке підвищить точність операцій Сил оборони.
Про це йдеться в повідомленні міністра цифрової трансформації Михайла Федорова у Telegram.
"Потрібна технологічна розробка, яка дозволить Силам оборони проводити операції проти ворога з підвищеною точністю, ефективністю та мінімальними втратами", - написав міністр.
За його словами, саме тому запускається хакатон Precision.
Основні напрями:
Удосконалені системи наведення Об"єднання датчиків та аналіз даних у реальному часі Розумні боєприпаси, які можуть коригувати свою траєкторію в польоті Симулятори та навчальне ПЗ Автономні й напівавтономні системи ураження Мережецентричні засоби ведення війни "Участь можуть узяти українські та закордонні розробники, інженери, військові, експерти, науковці, студенти, стартапи та всі, хто готовий долучитися до боротьби.
Хакатон пройде в три етапи і передбачає, зокрема, тестування на полігоні", - написав Федоров.

Нагадаємо:
Проєкт Brave1 збільшив гранти для українських defense-tech розробників.
Оновлені суми коштів становлять від 500 тисяч до 2 мільйонів гривень.

Додати коментар

Користувач:
email:





Inter-American
Development Bank
Building prosperity
For the Americas

- Fin.Org.UA

Новини

11:03 - Ford відкликає понад півмільйона авто у США через дефект центральної консолі
11:00 - Сплата нарахованої суми пені з військового збору: зазначення коду виду сплати при заповненні реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
10:59 - Яким чином громадянин може отримати інформацію про наявність (відсутність) у нього податкового боргу?
10:57 - Яка інформація відображається в реєстрі платників єдиного податку, що розміщується у відкритій та приватній частинах Електронного кабінету?
10:56 - Товари/послуги придбаваються у неплатника ПДВ: чи потрібно зазначати у таблиці даних платника податку коди товарів та коди послуг?
10:55 - Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, отримала збиток: облік доходів і витрат
10:53 - За який рік зазначається нормативна грошова оцінка одиниці площі земельної ділянки в графі 4 розрахункової частини податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи для ФОП?
10:51 - До якого бюджету сплачуються (перераховуються) податковим агентом нараховані суми ПДФО з доходів фізичної особи, виплачених за договорами земельного сервітуту?
10:50 - По нерухомості, що перебуває у власності юридичної особи, встановлені нульові ставки: чи подавати податкову декларацію з податку на нерухоме майно?
10:48 - Чи зобов’язаний орендар земельної ділянки надавати до органу ДПС копію договору оренди земельної ділянки?
10:47 - Щодо подання додатків ПН та ПП до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств при виплаті доходів нерезиденту за певних умов
10:45 - ФОП – платник єдиного податку першої та другої груп, яка не використовує працю найманих осіб може подати заяву щодо періоду щорічної відпустки або терміну тимчасової втрати працездатності через Електронний кабінет
10:44 - Оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором іноземних доходів, отриманих громадянами України
10:42 - Трудові відносини: переваги задекларованої праці
10:41 - Для використання єдиного рахунку необхідно здійснити три простих кроки
10:40 - Платники Дніпропетровської області за видобування природного газу сплатили до загального фонду держбюджету понад 328,6 млн грн рентної плати
10:37 - Збір за місця для паркування транспортних засобів: від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 21,7 млн гривень
10:35 - Громади Дніпропетровщини з початку року отримали понад 3,5 млрд грн єдиного податку
10:34 - Консультаційний центр податкової Дніпропетровщини продовжує роботу з підтримки платників
10:33 - На Дніпропетровщині податківці роз’яснюють бізнесу підстави анулювання ліцензій у сфері обігу пального
10:32 - Податківці Дніпропетровщини обговорили зі студентами сучасні сервіси та перспективи професійного розвитку
10:30 - Відкритий діалог: податкова Дніпропетровщини та Дніпровський офіс Європейської Бізнес Асоціації продовжують ефективну співпрацю
10:28 - Звіт про контрольовані операції: як відображати код пов’язаності осіб
10:27 - Через обстріли росіян ЗАЕС 19-й раз опинилась у блекауті
10:11 - 001K виходить на ринок із нульовою комісією на обмін USDT в USDC напередодні дедлайну MiCA
10:00 - Нафтопереробний завод в Куйбишеві призупинив переробку нафти після атаки дронів – Reuters
09:25 - Еміратські авіалінії запропонують страховку, щоб заохотити пасажирів повернутися до Дубая
09:00 - СБУ затримала бізнесмена Василя Веселого
08:30 - Де і як будувати підземні датацентри
08:00 - Футбол на трьох: як США, Мексика та Канада організували мундіаль


Більше новин