Посольство Італії передало МКІП музичні інструменти для Харківського музичного фахового коледжу, який постраждав від російських бомбардувань

27.05.2024 18:08 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 27 травня, Посольство Італійської Республіки в Україні  передало Міністерству культури та інформаційної політики України два цифрових піаніно, тромбон, трубу та валторну.
Ці музичні інструменти будуть передані до Харківського музичного фахового коледжу ім.
Б.
М.
Лятошинського, який постраждав від російських бомбардувань. Це стало можливим за сприяння Міністерства закордонних справ і міжнародного співробітництва Італійської Республіки, Посольства України в Італійській Республіці, муніципалітету Мілана, а також Міністерства культури та інформаційної політики України.  «Сьогодні ми є свідками співпраці на міждержавному рівні між Україною та Італією.
Нині Уряд Італії, в особі шановного пана Посла, передає для української молоді інструменти, які важливі для того, щоб творити, збагачувати наш світ красою та набувати майстерності в музиці.
Я маю задоволення подякувати всім дотичним.
Адже ніколи не буває багато добра.
І чим більше ми будемо сьогодні бачити такого прояву з боку наших партнерів, з боку наших європейських друзів, тим впевненіше ми будемо відчувати те, що ми є бажаними в європейській родині», – сказав т.
в.
о.
Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.  «Для нас це символ солідарності Італії з Україною, жест підтримки від Італії.
Наша солідарність виявляється також і в культурному секторі.
Хотів би подякувати всім, хто був причетний до організації цього заходу», – сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні, Й.
В.
П’єр Франческо Дзадзо.  Він також додав, що цей проект був ініційований італійською асоціацією 4 Elements AssociAction.
Таким чином вона хотіла продемонструвати солідарність з Україною та, зокрема, Харківським музичним фаховим коледжем ім.
Б.
М.
Лятошинського, що сильно постраждав від російських бомбардувань. Головною героїнею та амбасадоркою проекту є українська скрипалька Віра Литовченко.
Про неї зняли документальний фільм, який представлятимуть на різноманітних культурних заходах, телеканалах, щоб продовжити збір коштів для Ліцею та сприяти почуттю відповідальності, до будь-якої форми мистецтва.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money flows like waves
Through the World Bank and the IMF
Guiding nations' fate

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 19.03.2026
23:03 - Звільнився керівник Офісу НКЦПФР, який їздив на Новий рік у Фінляндію
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 18 березня: Нацбанк оштрафував "Укрпошту", нафта понад $108, США та Ізраїль атакували газ Ірану
21:00 - "єБак" від Зеленського: "кешбек" на пальне профінансують всі українці
20:45 - США послабили санкції для угод із нафтовою компанією Венесуели
20:20 - Стало відомо, коли 13 мільйонів українців отримають по 1500 гривень
19:55 - Іран прирівняв нафтові об’єкти США до військових баз і пообіцяв вдарити по них
19:30 - Уряд ухвалив "кешбек на пальне": стало відомо, коли почне діяти програма
19:25 - Перебронювання працівників через "Дію" стало автоматичним
19:15 - Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації
18:55 - Графік відключень на 19 березня: вночі світло не вимикатимуть
18:43 - Уряд вніс до Ради законопроєкт про компенсацію за пошкоджене житло
18:35 - Українські стартапи залучили майже пів мільярда доларів інвестицій у 2025 році
18:25 - За рік квартири в облцентрах України подорожчали: які ціни
18:15 - Українці віддають майже весь бюджет на базові речі – дослідження
18:00 - У Дії запустили можливість безшовного продовження бронювання працівників
18:00 - Змагання за право представити Україну на European Money Quiz 2026: понад 4 800 учнів долучилися до відбору
17:45 - Сектор з питань конкурентної політики
17:42 - Ціни на пропан у Європі сягнули чотирирічного максимуму – ЗМІ
17:35 - Українські miltech-інвестиції зросли майже у 20 разів за два роки
17:30 - Олексій Соболев обговорив з JETRO інвестиційну співпрацю та підготовку до URC 2026
17:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на четвер 19 березня
17:16 - Сектор охорони праці
17:13 - Чехія готова інвестувати в трубопровід "Дружба"
17:12 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:12 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
17:07 - Моніторинг основних подій в економіці України (січень 2026)
16:54 - Податківиця отримала підозру: вимагала 2 мільйони від прифронтового підприємства
16:47 - США та Ізраїль атакували газове родовище Ірану


Більше новин