За ініціативи Міненерго на підприємствах вугільної галузі провели масштабні тактичні навчання

27.05.2024 19:33 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Для попередження та правильного реагування на надзвичайні ситуації - з такою метою в Міненерго ініціювали масштабні тактичні навчання особового складу Львівсько-Волинського воєнізованого гірничорятувального загону, що відбулися днями на одній із шахт ДП «Львіввугілля».
Під час навчань було відпрацьовано план ліквідації умовної аварії - пожежі у гірничій виробці.
Варто зазначити, що навчання такого рівня у регіоні відбулися вперше з 2012 року. Серед учасників - гірничорятувальники Львівсько-Волинського воєнізованого гірничорятувального загону, командний склад 8 і 10 ВГРЗ, працівники ДП «Львіввугілля» і шахт, у чиїй зоні відповідальності впровадження плану ліквідації аварій, а також фахівці ДСНС України у Львівській області.
Загалом - понад 100 осіб. «Промислова безпека на підприємствах вугільної галузі - важлива складова роботи.
Адже безпека працівників, дотримання належних умов організації праці та правил роботи у вугільних шахтах є необхідними у процесі нарощування видобутку.
Тактичні навчання - ефективний інструмент попередження надзвичайних ситуацій на шахтах», - зазначив заступник Міністра енергетики Олександр Хейло. Під час навчань було розроблено оперативний план ліквідації аварії взводами ВГРЗ, працівники шахти виконали оперативні завдання в гірничих виробках та на поверхні шахти.
Також учасники навчань продемонстрували показове застосування гірничорятувальної техніки та відпрацювання заходів з евакуації працівників з шахти.

Додати коментар

Користувач:
email:





Capital market trends
Influence the economy
And the society

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.05.2026
15:17 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів із питань реєстрації учасників платіжного ринку
15:15 - Вперше з початку війни в Ірані росіяни збільшили знижку на нафту Urals – ЗМІ
15:06 - Недостовірне декларування: судитимуть ексголову Держлікслужби
15:00 - В Україні попит на вторинне житло падає, вартість зростає нерівномірно
14:45 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4,4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
14:30 - Квиток до Євросоюзу
14:29 - Тренінг в Павлоградській ДПІ щодо можливостей Електронного кабінету
14:27 - Податкові пільги: що важливо знати волонтерам
14:26 - Податкова знижка за навчання: які документи потрібно подати?
14:25 - Переваги офіційної праці
14:25 - У більшості регіонів України зросли ціни на новобудови
14:23 - Мінекономіки та НУБіП готуватимуть кадри для українських агропроєктів у Африці
14:22 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку координації діяльності Виплатної агенції”
14:20 - Національна стратегія доходів: принципи реформування податкової сфери
14:19 - Місцеві бюджети: надходження за 4 місяці цього року перевищили минулорічні на 15,5 %
14:18 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку координації діяльності Виплатної агенції”
14:17 - Інформаційна акція в Павлоградській ДПІ
14:15 - Безбар’єрна податкова - це про відкритість та повагу до людей
14:12 - Мільйонні збитки на ремонті траси: експосадовцю Служби доріг вручили підозру
13:55 - Європейські нафтовики заробили мільярди на тлі зростання цін на пальне – FT
13:45 - Мінекономіки та KfW обговорили розвиток житлового фінансування в Україні
13:40 - В Україні замовили захист електропідстанцій на 24 мільярди: ціни будматеріалів засекретили
13:35 - На Херсонщині фірмі без досвіду віддали дорогий підряд на будівництво укриття
13:25 - На українському ринку ціни на капусту підскочили за тиждень на 75%
13:00 - Грошова допомога надається військовою частиною членам сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків: що з військовим збором?
13:00 - Навіщо фінтеху CRM: досвід RozetkaPay і NetHunt CRM
12:59 - Щодо підтвердження відомостей з реєстраційних даних ДРФО
12:45 - Мінекономіки та НУБіП готуватимуть фахівців для аграрних проєктів України в країнах Африки та Близького Сходу
12:45 - У Мінпрзвитку розповіли втрати від ударів московія по залізниці


Більше новин