Країни НАТО планують побудувати "стіну дронів" для захисту кордонів з Росією

26.05.2024 15:15 | Економічна правда

Getty Images Фінляндія, Норвегія, Польща та країни Балтії планують розробити "стіну з дронів", яка допоможе захистити їхні кордони з Росією після низки провокацій, починаючи від примусової міграції і закінчуючи спробами змінити кордони.
Про це повідомляє Financial Times.
Міністри країн НАТО заявили, що вони обговорили створення скоординованої системи безпілотників уздовж своїх кордонів з Росією вздовж шести країн НАТО від Норвегії до Польщі, для запобігання контрабанді та подальшим провокаціям, а також для допомоги в обороні від московії.
"Це абсолютно нова річ - стіна безпілотників, що простягається від Норвегії до Польщі - і мета полягає в тому, щоб використовувати дрони та інші технології для захисту наших кордонів ...
від провокацій з боку недружніх країн і для запобігання контрабанді", - заявила міністр внутрішніх справ Литви Агне Білотайте в інтерв"ю Балтійській службі новин.
Подробиць щодо проєкту не надавали.
Марі Рантанен, міністр внутрішніх справ Фінляндії, заявила в інтерв"ю громадському мовнику Yle, що план "Стіна безпілотників" буде вдосконалюватися з часом і може допомогти захистити 1340-кілометровий кордон Фінляндії з Росією.
Як повідомляють, шість країн НАТО також обговорили на зустрічі плани евакуації значної частини свого населення в разі конфлікту.
Представники Фінляндії, наприклад, висловили здивування тим, що Україна залишила своє цивільне населення на лінії фронту або поблизу неї, заявивши, що оборонні плани Фінляндії передбачають евакуацію населення прикордонних районів.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Investors gamble
Fortunes turn on a dime, the
Stock market's whims reign.

- Fin.Org.UA

Новини

15:49 - Туристичний збір: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження зросли майже на 23%
15:48 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
15:47 - Про сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
15:45 - «Податок на Google»: понад 11,3 млрд грн надійшло до бюджету у 2026 році
15:44 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
15:42 - До загального фонду держбюджету за видобування нафти платники Дніпропетровщини сплатили майже 44,4 млн грн рентної плати
15:41 - Дніпропетровщина: до загального фонду держбюджету надійшло понад 3,6 млрд грн податку на прибуток підприємств
15:39 - Декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки подаєм у мобільному застосунку «Моя податкова»
15:33 - Випадки, за яких юридична особа – платник єдиного податку не визначає МПЗ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.08.2026
14:47 - "Гуманітарні оборудки": судитимуть мешканця Рівненщини, який завіз в Україну 50 авто
14:30 - Найдорожчий пандус в Україні
14:25 - WOG запустив мобільний застосунок для бізнес-клієнтів
14:25 - "Флеш" розповів про основну загрозу створення росіянами власного Starlink
14:18 - Перевезення зерна на Дунаї продовжує дорожчати, але повільніше
14:11 - Як перевірити надійність компанії за допомогою реєстрів Комісії
14:10 - Мінцифри планує відкрити публічний доступ до національної LLM "Сяйво" у січні 2027 року
14:01 - 1,7 млрд грн можливих втрат бюджету: ДПС викриває схеми штучного дроблення бізнесу
13:55 - Світовий ринок смартфонів скоротився на 7%: які причини
13:53 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
13:30 - На кордоні з Румунією завершили перший етап модернізації пункту пропуску
13:20 - Полтавщина отримала від Німеччини понад 80 тонн обладнання для зміцнення енергетичної інфраструктури
13:05 - Обміління Дунаю ще сильніше ускладнило експорт українського зерна після блокади портів
13:00 - Експерти Ahrefs і SE Ranking розкажуть, як бізнесу зберегти трафік в епоху AI-пошуку
13:00 - Квартальний збиток Trump Media зріс у 10 разів за рік
12:57 - У Києві БЕБ та прокуратура повернули державі два причали на Подолі
12:43 - Мобільних операторів зобов'яжуть підтримувати зв'язок без світла протягом кількох діб
12:16 - "Нова пошта" децентралізує сортування
12:09 - Порядок зберігання установами/підприємствами щоденних фіскальних звітних чеків (Z-звітів) в електронній формі
12:07 - Уточнення показників податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: заповнення рядка 2


Більше новин