Ситуація в енергосистемі на 26 травня

26.05.2024 11:02 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Через ракетну атаку на Хмельниччині знеструмлювалося понад 11 тисяч абонентів; обмеження споживачів поки не передбачаються  ГЕНЕРАЦІЯ, ПЕРЕДАЧА, СПОЖИВАННЯ Минулої доби потреби споживачів покривалися власною генерацією та комерційним імпортом.
Також у денні години Україна надавала аварійну допомогу Польщі – отримувала надлишки електроенергії з енергосистеми цієї країни. З 20:00 до 24:00 застосовувалися обмеження споживачів.
На поточну добу обмежень не планується, але на ситуацію можуть впливати погодні умови, а також рівень споживання електроенергії.
Тому звертаємося до споживачів з проханням про важливість розумного та відповідального споживання. НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ, ТЕРОРИЗМ У Хмельницькій області після ракетної атаки було знеструмлено 11,1 тисячі абонентів у 13 населених пунктах.
На ранок усіх заживлено. На одній з підстанцій обленерго у Дніпропетровській області було виявлено вибуховий пристрій.
Для його знешкодження викликали поліцію та саперів. Через пошкодження газорозподільних мереж було припинено газопостачання для понад 1,3 тисячі споживачів у Вінницькій області та 35 абонентів – у Харківській. На Сумщині поряд з однією з газорозподільних станцій було влучання ворожого снаряда.
Без постраждалих, обладнання не пошкоджено, газопостачання не припинялося. СТАН МЕРЕЖ У Вінницькій області з технологічних причин відключалась повітряна лінія обленерго.
Внаслідок цього знеструмилися підстанції та приєднані до них побутові споживачі.
Всіх заживили. На Закарпатті під час грози відключилась повітряна лінія обленерго, знеструмлювалися побутові споживачі.
Всіх заживлено. НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ На одній із шахт Донеччини вийшла з ладу підйомна машина ствола.
На той момент у шахті перебували 14 робітників, їх усіх вивели на поверхню.
Тривають ремонтні роботи. ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 12 000 МВт*год.
Експорту не передбачається.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock prices rising
Investors feeling hopeful
Bull market prevails

- Fin.Org.UA

Новини

17:50 - Біржі країн затоки стримано відреагували на нову хвилю ударів
16:30 - Іран серйозно вдарив по нафті Кувейту: спалахнули НПЗ і хімзавод
15:13 - "Відкрийте кляту протоку, виродки": Трамп звернувся до Ірану
15:00 - Японія та Сінгапур забезпечать постачання палива до Австралії
14:00 - московія другий день поспіль б’є по об’єктах "Нафтогазу"
13:01 - У Сербії розповіли про спробу диверсії на газопроводі
12:04 - Іран дозволив Іраку проходити через Ормуз
10:59 - ОПЕК+ планує символічне підвищення квот на видобуток нафти на тлі війни в Ірані
10:00 - Готівка на день стала єдиним засобом оплати в московія через блокування VPN – Дуров
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:54 - Денис Шмигаль провів підсумкове засідання зимового Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в енергетиці
18:15 - Уряд розширює підтримку меліорації на прифронтових територіях: до 80% компенсації витрат
18:00 - Суд відібрав гроші у фірми, яка ремонтувала будинок у Бучі: він став ветеранським
17:28 - Уряд розширив програму компенсації вартості української с/г техніки для аграріїв у прифронтових громадах
16:59 - "Альтернативи немає": Гетманцев прокоментував очікувані податкові зміни
15:58 - Регулятор перегляне граничні ціни на ринку електроенергії
15:35 - московія атакувала газовидобуток України: "Нафтогаз" нагадав, як часто московія це робить
14:59 - Прокуратура не змогла відібрати у екслісовика землю у "Буго-Деснянському" заказнику
13:45 - Ворог масовано атакував Корабельний район Херсона: є знеструмлення, загибла та поранені
12:55 - Стало відомо, скільки генерації відновили енергетики після атак московія
12:00 - Фінал опалювального сезону в Україні: скільки ресурсів на нього витратили
11:05 - В Україні різко зріс попит на оренду житла: як змінились ціни
10:00 - «Soul of Soil: страви з розмінованих полів»: в Україні стартує кампанія до Міжнародного дня просвіти з мінної небезпеки
10:00 - "Нова пошта" підвищить вартість доставки посилок
07:00 - "Не треба про це писати", або Одноденна мандрівка на родинну виноробню Бережних під Києвом
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 3 квітня: наслідки масованої атаки московія, дизпальне може рекордно здорожчати
20:45 - "Вірити необов'язково": у Трампа прогнозують, що нафта скоро піде вниз
20:25 - 4 квітня електропостачання не планують відключати
20:21 - Денис Шмигаль провів зустріч з представниками когенераційного бізнесу


Більше новин