У Києві відбувся «РазомДіємо Фест» в межах всеукраїнської комунікаційної кампанії з підтримки ЄС громадянського суспільства та незалежних ЗМІ в Україні

26.05.2024 09:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина разом з Послом Європейського Союзу в Україні Катаріною Матерновою взяла участь у #РазомДіємо Фест, організований Представництвом Європейського Союзу в Україні з нагоди відзначення Днів Європи.
Подія відбулася у Мистецькому Арсеналі, який став спільним майданчиком громадських діячів, експертів, представників ОГС та медіа, посадовців, киян та гостей столиці.  Особливою подією #РазомДіємо Фесту стало оформлення керамічного панно Європа-Україна, яке дивом вціліло після руйнівної атаки російського агресора на академію Бойчука.
Разом із дітьми з Фастова до роботи над панно долучились пані Посол ЄС в Україні Катаріна Матернова та Віцепрем’єр-міністр Ольга Стефанішина.
  Віцепрем’єр-міністр Ольга Стефанішина зазначила: «Ми сподіваємося, що вже незабаром офіційно розпочнемо переговорний процес щодо вступу України до Європейського Союзу та проведемо першу Міжурядову конференцію.
І цей процес важко уявити без участі громадянського суспільства, яке стало нам надійною опорою та вартовими перетворень.
Представники громадськості уже беруть активну участь в пояснювальних сесіях Європейської Комісії в межах офіційного скринінгу українського законодавства.
Очікуємо також на активну включеність  громадянського суспільства вже з моменту відкриття перших переговорних розділів.
Саме українське суспільство та бізнес мають визначати червоні лінії для збереження національних інтересів.
Те, з якою позицією Україна закінчуватиме переговорний процес і увесь наш подальший шлях як повноправного члена ЄС залежить сьогодні від кожного і кожної з нас». Пані Посол ЄС Катаріна Матернова наголосила: «Невтомна воля до боротьби та захисту свободи і демократії в Україні – це зусилля всього суспільства.
Багато людей, які беруть активну участь у діяльності громадських організацій та засобів масової інформації, є невід"ємною частиною цього процесу.
Попри всі труднощі, українці продемонстрували безпрецедентну силу та стійкість, а також глибоку відданість європейським цінностям.
Європейський Союз цінує наше тісне партнерство з громадянським суспільством та незалежними ЗМІ і продовжуватиме покладатися на нього в процесі інтеграції України до ЄС». У відкритій дискусії «Вплив підтримки Європейського Союзу на ОГС та медіа в Україні на її шляху до ЄС.
Місце та роль ОГС у процесі відновлення України» взяли участь провідні експерти, представники ОГС та медіа, а також  представники Представництва ЄС в Україні. Також на заході виступили лауреатка Нобелівської премії миру 2022 року, голова Центру громадянських свобод Олександра Матвійчук, журналіст Андрій Куликов, Олександр Стародубцев (НАЗК), Ганна Крамаренко (ЦП Атлант), Наталія Черемошенцева (волонтерська ініціатива Гідність), а також фротнтмен ТНМК Олег Михайлюта, Світлана Тарабарова. На Алеї Громадських організацій ЗГУРТОВАНІСТЬ та в тематичних наметах ОГС України різних рівнів – від національних до локальних – продемонстрували, як результати своєї роботи, так і нові методики її організації.
Фонд Східна Європа та партнери, Міжнародний фонд «Відродження», ІСАР Єднання та партнери, БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне», ГО «Змінотворці», ГО «Інститут сталого розвитку громад» (ISDC), ГО «СУВІАТО», ГО «Сміливий Ірпінь», БО «FREE ZONE», БО TBPeopleUkraine, ГО «Київ Дефендерс», ГО «Інша Жінка», ВГЦ «Волонтер» організували для відвідувачів фестивалю лекції, дискусії, опитування, консультації, тренінги, квізи, ділові та пізнавальні тематичні ігри тощо.
ДСНС України у партнерстві з Фондом Східна Європа провели тренінг з мінної безпеки.
  У павільйоні ЄС відвідувачі могли отримати вичерпну інформацію про відносини України та Європейського Союзу та безпрецедентну допомогу, яку ЄС надає Україні під час війни, зокрема ОГС та медіа.
Так, сьогодні в Україні впроваджуються 2330 проєктів, й на  підтримку цього сектора скеровано понад 104 млн євро.
Мінімальна сума грантів складає 60 тис.
євро, максимальна – 10 млн. Більше 800 грантів було надано представникам громадянського суспільства на локальному рівні. Довідково Це ключовий публічний захід Всеукраїнської комунікаційної кампанії про підтримку ЄС громадянського суспільства та незалежних медіа України « Разом Діємо.
Разом ми Європа», що стартувала 3 травня й триватиме до кінця липня 2024 року в усіх регіонах України. ЄС демонструє свою солідарність та непохитну підтримку України в умовах незаконної російської війни, надаючи країні допомогу у військовій, фінансовій, гуманітарній, бюджетній сферах та послідовно підтримуючи українське громадянське суспільство й  незалежні ЗМІ.
 Додаткова інформація про підтримку громадянського суспільства та незалежних медіа з боку ЄС: eu4ukraine.eu.  Електронну версію інформаційних матеріалів у межах комунікаційної кампанії «Разом діємо» можна завантажити за посиланням.

Додати коментар

Користувач:
email:





The BIS and ECB
Managing currency and growth
For a unified Europe

- Fin.Org.UA

Новини

14:40 - В АТБ заявили, що перестануть купувати рекламу в "Трухи"
13:55 - У Чорному морі дрони потопили судно "Росатому"
13:25 - Дрони атакували московитський НПЗ за 1500 км від кордону з Україною
12:55 - Піч від держави: уряд запустив кредити на автономне опалення для приватних будинків
12:25 - У Сбєрбанку заявили, що в банків московії закінчилися гроші на покриття дефіциту бюджету
11:50 - Іран знову атакував два танкери біля узбережжя Оману
11:25 - Сміттєва змова: АМКУ оштрафував київських сміттярів на 300 мільйонів
10:40 - У Wildberries заявили, що не зобов’язані компенсувати продавцям збитки після ударів
10:00 - Трамп заявив, що зможе взяти з надр України "практично все, що захоче"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 31 липня: продаж Gulliver
19:41 - Банк Японії залишив ставки без змін
19:02 - Netflix отримав позов на $105 мільйонів через викрадення копії нового фільму з Кейджем
19:00 - Унормовано порядок виконання дебетового переказу коштів без згоди платника
18:31 - У Павлограді через атаку росіян спалахнув торгівельний комплекс
18:03 - Gulliver виставлять на продаж
17:42 - У Києві з першого серпня запрацює пересадковий квиток
17:13 - Veon підвищує прогноз прибутку
16:44 - У Харкові ремонтуватимуть лікарню, ціни завищені – "Наші гроші"
16:30 - Судна відмовляються заходити в порти: хто відповідатиме за зірвані поставки
16:05 - Недостовірне декларування: судитимуть ексначальника обласного ДСНС
16:00 - Страховій компанії відкликано ліцензію та виключено з Державного реєстру фінансових установ
15:50 - Польський дискаунтер Pepco заходить у два київських ТРЦ: коли відкриються магазини
15:40 - Чернівецька, Чернігівська та Київська області отримали від Австрії обладнання для зміцнення енергетичної інфраструктури
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.08.2026
15:30 - Мільйонні оборудки на виробництві БпЛА: справу передали до суду
15:10 - московіяни продовжили заборону на експорт бензину ще на пів року
14:50 - Аграрії просять поки не підвищувати залізничні тарифи: які аргументи
14:32 - Податкова знижка через «Дію»: як скористатися сервісом – тема інтерв’ю для «Павлоградської телерадіокомпанії»


Більше новин