Обмін досвідом, підтримка та поглиблення співпраці: у Німеччині відбулася зустріч українського та баварського МВС

25.05.2024 14:53 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У межах офіційного візиту до міста Нюрнберг (Німеччина) заступник Міністра внутрішніх справ України Василь Тетеря провів зустріч з німецькою делегацією на чолі з Державним Міністром внутрішніх справ, спорту та інтеграції Баварії Йоахімом Херрманном. Головною темою перемовин стало питання підтримки України на фоні повномасштабного вторгнення росії, а також посилення взаємодії між Україною і Баварією та обмін досвідом. Заступник Міністра внутрішніх справ України Василь Тетеря принагідно подякував за послідовну підтримку Німеччиною ініціатив України на міжнародній арені та за гуманітарну допомогу підрозділам системи МВС. «Ми вдячні всьому народу Баварії.
І сьогоднішній візит – це підтвердження нашої плідної співпраці.
Вкотре наголошую, що допомога наших партнерів – це сотні врятованих життів.
І дякуючи нашим баварським друзям ми вчасно отримуємо усю необхідну допомогу і можемо давати відсіч доволі сильному ворогу», – наголосив заступник очільника МВС України Василь Тетеря. Своєю чергою Державний Міністр внутрішніх справ, спорту та інтеграції Баварії Йоахім Херрманн зазначив, що Німеччина із великим захопленням дивиться на український народ, який бореться не лише за власну свободу, а свободу всієї Європи.
За його словами, наразі не час знижувати підтримку України, адже від цього залежить глобальний мир: «Агресивність російського президента жахлива і тому важливо, щоб весь світ чітко розумів, що Україна бореться за свободу усієї Європи.
Якщо путін досягне успіху в Україні – то він не зупиниться, і війна вже буде тут.
Саме тому ми повинні пояснювати кожному у Європі, що нам потрібно підтримувати Україну, аби зупинити путіна.
І ми дуже раді, що ви з візитом тут, оскільки це привід для нас налагодити нові кроки та надати вам необхідну підтримку на рівні нашого Міністерства». Також заступник Міністра внутрішніх справ України Василь Тетеря поінформував партнерів про роботу МВС у протидії кіберзлочинам, незаконній міграції, а також боротьбу з криміналітетом. «Наразі ми фіксуємо тенденцію зниження кількості вчинених окремих видів кримінальних правопорушень.
Така динаміка певною мірою зумовлена продовженням дії в усіх регіонах держави комендантської години, збільшенням присутності на вулицях поліцейських, військовослужбовців Національної гвардії та посиленням відповідальності за вчинення злочинів.
У цілому можемо стверджувати, що криміногенна ситуація на сьогодні контрольована», – зазначив Василь Тетеря. Своєю чергою Державний Міністр внутрішніх справ, спорту та інтеграції Баварії Йоахім Херрманн відзначив ефективність роботи української кіберполіції та висловив сподівання у покращенні взаємодії задля обміну досвідом з українськими фахівцями. «Треба не забувати, що паралельно з війною існує організована злочинність у всій Європі, і ми маємо опікуватись цією ситуацією.
Наразі ми відчуваємо, як росія намагається вплинути на нашу країну, зокрема через кібератаки», – заявив Глава МВС Баварії Йоахім Херрманн. Окремо сторони порушили питання оновлення взаємодії між МВС України та МВС Баварії про наміри інтенсифікації співробітництва між відомствами та домовилися про подальші кроки у цьому напрямку. Більше читайте на сайті МВС.

Додати коментар

Користувач:
email:





Зберігайте гроші в банківській якірності, а не в морських глибинах.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 16.07.2026
14:25 - Правоохоронці "накрили" мережу шахрайських кол-центрів
14:20 - У Нью-Йорку вперше в США заборонили будувати нові датацентри для ШІ на рівні штату
14:01 - Не тільки "єОселя": як купити житло в Україні за підтримки держави
13:50 - На Харківщині росіяни поцілили у автомобіль енергетиків, є поранені
13:24 - Як вплинув виїзд за кордон чоловіків до 22 років на ринок праці – дослідження
13:16 - Для укладання договору про добровільну сплату єдиного внеску необхідно подати пакет документів
13:15 - Шрифт на банкноті у 2000 гривень оновили після скандалу
13:13 - Юридична особа користується пільгою щодо сплати земельного податку і надає в оренду земельні ділянки: що з оподаткуванням?
13:11 - Чи необхідно обладнувати цілодобовими системами відеоспостереження місця зберігання оптових партій тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах?
13:10 - В якому випадку довідка про взяття на облік платника податків за ф. № 34-ОПП підлягає заміні?
13:09 - Платник може надати інформацію щодо видів діяльності, які не зазначені в попередньо поданій таблиці даних платника ПДВ
13:07 - Як в Електронному кабінеті подається Звіт про підзвітні рахунки відповідно до багатосторонньої угоди СRS?
13:06 - Спадщина (подарунок) отримана фізичною особою - нерезидентом від фізособи – резидента: оподаткування
13:04 - До уваги фізичних осіб – власників нерухомості!
13:03 - Чи може підприємство торгівлі прийняти готівкові кошти від фізичної особи за передані їй корпоративні права без застосування РРО/ПРРО?
13:02 - Протягом якого періоду юридична особа має право подати уточнюючу податкову декларацію з плати за землю?
13:00 - Що є податковим номером платника податку і в яких документах він зазначається?
13:00 - 30 років успіху: як "Хімлаборреактив" формує культуру контролю якості на українських підприємствах
13:00 - 71% підприємств страждають від дефіциту кадрів – дослідження
12:58 - Які граничні строки реєстрації в ЄРПН ПН/РК, складених за операціями з вивезення за межі митної території України у митному режимі експорту окремих видів товарів?
12:57 - Чи може ФОП, яка надає в суборенду житлові та/або нежитлові приміщення, застосовувати другу групу платників єдиного податку?
12:55 - На Дніпропетровщині зареєстровано понад 73 тисячі ПРРО
12:54 - Юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини майже 21,6 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
12:53 - Дніпропетровщина: у січні – червні надходження ПДФО до місцевих бюджетів перевищили 14,3 млрд гривень
12:52 - Актуальні податкові питання в умовах сьогодення: податківці Дніпропетровщини провели вебінар для представників обласного об’єднання профспілок
12:51 - Переробна промисловість – лідер за сплатою податків у першому півріччі 2026 року
12:50 - Затверджено нові форми Податкового розрахунку: коли і за які періоди звітувати
12:35 - Комісія з цінних паперів виявлятиме порушників і закордоном
12:35 - Укрпошта адаптувала сервіси до нових митних правил США


Більше новин