АМКУ оштрафував "приватівців" за змову на аукціоні з продажу скрапленого газу на початку великої війни

23.05.2024 18:40 | Економічна правда

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував дві компанії, пов"язані з групою "Приват",за змову на аукціоні з продажу скрапленого газу, який відбувся у квітні 2022 року.
Про це повідомляє пресслужба АМКУ.
На майже 680 тис грн оштрафовані ТОВ "ТД Карпатинафтотрейд" та ТОВ "Трансоілгаз".
"За результатами проведеного на замовлення ПАТ "Укрнафта" аукціону ТОВ "Трансоілгаз" та ТОВ "ТД Карпатинафтотрейд" разом придбали зазначені 14 120 тонн скрапленого газу за ціною 28 тис грн за 1 тонну.
АМКУ встановив, що ТОВ "ТД Карпатинафтотрейд" та ТОВ "Трансоілгаз" під час участі в аукціоні діяли не самостійно, а узгоджували свою поведінку з метою усунення конкуренції та розділили предмет аукціону між собою", - йдеться у повідомленні регулятора.
Раніше "Наші гроші" писали, що ТД "Карпатинафтотрейд" та "Трансоілгаз" належать до сфери впливу групи "Приват", найвідомішим бенефіціаром якої є Ігор Коломойський.
Повідомлялось, що ДБР почало розслідувати обставини аукціону Міненерго з продажу скрапленого газу цим фірмам - через заниження ціни продажу "Укрнафта" недоотримала 300 млн грн прибутку.
За даними слідства, частина палива потім була реалізована через "приватівські" АЗС за ринковими цінами.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Ticker tape ticker,
Numbers flicker, rise and fall,
Stock market ticker.

- Fin.Org.UA

Новини

12:30 - Факапи під час отримання ліцензії для сонячних електростанцій
12:21 - Телемарафон-2026 отримає 638 мільйонів: чий контент найдорожчий
12:15 - "Укрпошта" продала незадіяну нерухомість за понад пів мільярда
12:00 - На Київщині відновили світло 100 тисячам родин
11:53 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:47 - До уваги платників!
11:45 - Чи може користувач зробити копію кваліфікованого електронного підпису з файлового носія на захищений носій ключової інформації?
11:44 - До якого бюджету сплачується ПДФО спадкоємцями, які сплачують цей податок до нотаріального посвідчення свідоцтва про право на спадщину?
11:43 - Уповноважена особа може подати за фізичну особу заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування
11:41 - Чи може фізична особа, яка раніше була зареєстрована в ДРФО за РНОКПП, відмовитися від РНОКПП?
11:40 - Протягом року укладено новий договір оренди на ту саму земельну ділянку без змін/зі змінами умов договору: яку податкову декларацію з плати за землю подавати?
11:39 - З якого часу мають право зареєструватись платниками єдиного податку четвертої групи новоутворені сільськогосподарські товаровиробники – юридичні особи?
11:38 - СГ використовує паливозаправник (бензовоз) з метою доставки та зберігання пального: що з ліцензію на зберігання пального на такий транспортний засіб?
11:37 - ФОПами, у тому числі платниками єдиного податку другої – четвертої груп надаються виключно послуги, у тому числі посередницькі (дропшипінгу): що з обліком товарних запасів?
11:36 - "Клуб білого бізнесу" збільшився на 18%: які сфери представлені найбільше
11:34 - Надання фізичною особою в оренду рухомого майна юридичній особі (ФОПу): оподаткування ПДФО доходу
11:31 - Чи має право на ПСП нерезидент, який офіційно працевлаштований на підприємстві?
11:30 - П'ять мільярдів обороту: в Україні викрили масштабну мережу казино з російським слідом
11:27 - На момент подання податкової декларації про майновий стан і доходи фізична особа знята з реєстрації за однією адресою та не зареєстрована за іншою: куди подається декларація?
11:26 - «Територія високого рівня податкової довіри» – новий формат відносин між бізнесом та державою
11:25 - Незадекларована праця – відсутні соціальні гарантії
11:23 - Платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету понад 69,2 млн грн екологічного податку
11:22 - За видобування газового конденсату надходження рентної плати до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 56,2 відсотки
11:21 - Дніпропетровщина: на 18 % зросли надходження податку на нерухоме майно від юридичних осіб
11:20 - Дніпропетровщина: податківці зустрілись з бізнес-спільнотою регіону
11:19 - 11,6 млрд грн за землю: місцеві бюджети отримали на 1,3 млрд більше, ніж торік
11:18 - Як отримати податкову знижку: правила для ЕКЗ та усиновлення
11:17 - Продаж ювелірних виробів «в тіні»: під час перевірки виявлено порушення на сотні тисяч гривень
11:16 - J.P.Morgan знизив рейтинг індійських акцій
10:53 - У держбюджеті-2027 можуть частково відновити дорожньо-транспортний фонд


Більше новин