Мінсоцполітики та банківські асоціації співпрацюватимуть задля доступності та прозорості виплат соціальної допомоги

23.05.2024 20:29 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство соціальної політики України домовилося про співпрацю з Асоціацією українських банків (АУБ) та Незалежною асоціацією банків України (НАБУ).
Це зокрема дасть змогу напрацювати централізований механізм виплат окремих видів соціальної допомоги.
Відповідні меморандуми сторони підписали сьогодні, 23 травня 2024 року.  «Команда Мінсоцполітики спрямовує усі зусилля на те, щоб державна соціальна допомога відповідала актуальним потребам населення, а отже, була доступною, прозорою, інклюзивною та швидкою в наданні та отриманні.
Пришвидшити реалізацію реформ нам допоможуть нові партнери, які об"єднують банківські установи.
Така співпраця є ще одним важливим кроком до нашої мети – прозорого та ефективного механізму виплат допомог і надання соціальних послуг», – сказала Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович. Сторони домовилися співпрацювати насамперед у таких напрямах: розвиток інклюзії у сфері надання адміністративних послуг; розроблення механізму залучення банківських установ до процесу оформлення та виплати різних видів державної соціальної допомоги, пенсій, субсидій та компенсацій.  У фокусі спільної роботи – розширення функціоналу «Кабінету Банку».
Сьогодні програмне забезпечення дає можливість отримувати виплатні відомості від органів соціального захисту населення та передавати їх до банківських установ для опрацювання.
Згодом такий функціонал дозволить співробітникам банків реєструвати звернення громадян для отримання соціальної допомоги.
Тобто у перспективі різні види соціальної допомоги можна буде отримувати у найближчому відділенні банку або навіть в онлайн-банкінгу, не виходячи з дому. Крім того, Мінсоцполітики прагне побудувати цілісну виплатну систему, включно з низкою обміну даними із різними державними установами для моніторингу та верифікації соціальних виплат.  Зі свого боку асоціації запевнили у підтримці реалізації спільних проєктів. «Зараз є дуже багато прикладів об’єднання бізнесу і держави, і, напевно, немає бізнесу в країні, який би не був залучений до хоча б якоїсь частини соціальних проєктів.
У цій співпраці народжуються найкращі рішення, в ній народжується порозуміння і з неї може вийти ще один класний приклад синергії між державою і приватним бізнесом», – наголосив голова ради Незалежної асоціації банків України Володимир Мудрий. «Ми швидко реагуємо на цифрові ініціативи для розвитку соціальної сфери.
У межах співпраці з Міністерством готові й надалі долучатися й напрацьовувати корисні ідеї та рішення, щоб соціальні послуги отримували усі, хто цього потребує», – сказав президент Асоціації українських банків Андрій Дубас. Меморандуми з АУБ та НАБУ передбачають співпрацю із банківськими установами, які є членами асоціацій, однак до неї можна долучитися всі банки, які діють на території України і мають відповідні технічні можливості, а також хочуть долучитися до трансформації та розвитку соціальної підтримки.

Додати коментар

Користувач:
email:





Technical analysis,
Fundamental analysis,
Which path will lead to riches?

- Fin.Org.UA

Новини

10:00 - На кордоні з Польщею від завтра будуть затримки руху транспорту через ремонт
18:00 - Польща прибирає частину пільг на пальне після переговорів щодо Ормузу
16:55 - Ормуз можуть відкрити за 24 години: Пакистан розповів про угоду США та Ірану
15:45 - Зеленський ввів санкції проти російських операторів зв’язку та інтернет-провайдерів
15:25 - Маск завдяки IPO перетворив зварювальників SpaceX на мільйонерів
14:20 - МВФ порадив Україні краще збирати податки через потреби бюджету
13:15 - МВФ відкрив Україні шлях до нового траншу на $690 мільйонів
12:35 - Касація підтвердила законність продажу релігійній організації дитячого табору на Київщині
11:00 - Конкурент OpenAI посварився з урядом США – тепер вимикнув найсильніші моделі
10:00 - Безпілотники атакували морський термінал в Краснодарському краї: спалахнула пожежа
10:00 - Скасування незаконного наказу в один клік: як працює Пульс
10:00 - Скасування незаконного наказу в один клік: як працює Пульс
08:00 - У всьому винні кози. Історія сироварні "Гарбузовий рай"
08:00 - У всьому винні кози. Історія сироварні "Гарбузовий рай"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 13.06.2026
21:00 - Новини 12 червня: IPO SpaceX, транш МВФ
21:00 - Новини 12 червня: IPO SpaceX, транш МВФ
21:00 - Новини 12 червня: IPO SpaceX, транш МВФ
20:52 - Досягнуто угоди на рівні персоналу щодо першого перегляду програми розширеного фінансування з МВФ
20:52 - Staff Level Agreement with IMF Reached on First Review of Extended Fund Facility Arrangement
20:41 - московіяни атакувати ТЕС: одна людина загинула
20:30 - IATA вдвічі знизила прогнозований прибуток для світової авіагалузі
19:55 - ЄС ускладнить процедуру призупинення стягнення вуглецевого збору
19:28 - Вартість SpaceX перевищила 2 трильйони доларів на тлі рекордного IPO
19:00 - Рекордне зростання цін на золото сповільнюється
18:32 - Приватні медзаклади вимагають рівних умов для усіх учасників Програми медичних гарантій
18:30 - В Україні стрімко подешевшала черешня: скільки коштує
18:15 - Міністр енергетики США заявив, що вже половину перевезень через Ормуз відновлено
18:00 - Посилення спроможності ЦГР та чіткий розподіл ролей в протимінній діяльності: уряд ухвалив відповідну постанову
17:45 - "Укрпошта" оцінила збитки від удару московія по харківському хабу


Більше новин