Денис Шмигаль: Очікуємо від місії МВФ четвертий перегляд програми EFF, який дозволить залучити 2,2 млрд доларів

23.05.2024 17:03 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У Києві, 23 травня, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із директором Європейського департаменту МВФ Альфредом Камером та місією Фонду. «Цінуємо цей візит напередодні початку роботи місії щодо четвертого перегляду програми EFF, який дозволить залучити 2,2 млрд доларів.
Загалом від початку повномасштабного вторгнення Україна отримала від МВФ 8 млрд доларів.
Фонд входить до трійки найбільших наших донорів та тримає рамку всієї допомоги Україні в розмірі понад 120 млрд доларів», — зазначив Денис Шмигаль і подякував МВФ за послідовну підтримку України, яка допомагає зберігати економічну стійкість у протидії російському агресору.  Під час зустрічі сторони скоординували спільні дії у ключових напрямках співпраці.
Денис Шмигаль розповів про зусилля Уряду України щодо конфіскації заморожених російських активів, плани щодо відновлення енергетики та про розбудову децентралізованої системи, продовження реформ.  Представники МВФ запевнили, що Фонд залишатиметься надійним партнером України й надалі. Прем’єр-міністр подякував за довіру та підтримку в ці складні часи.

Додати коментар

Користувач:
email:





IMF and World Bank
Acting for global finance
Amidst controversy

- Fin.Org.UA

Новини

17:00 - ДПС та Держслужба зайнятості запустили спільний сервіс податкової підтримки для учасників грантових програм
16:10 - Засідання Комісії
16:04 - Ринок фінансових послуг України покинули шість компаній
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.02.2026
15:49 - Взяття на облік як платника єдиного внеску ФОПа, який планує одночасно провадити незалежну професійну діяльність
15:44 - Україна ризикує недоотримати 1,4 мільярда євро фіндопомоги ЄС – аналітики
15:33 - Затверджено нові звіти за формами №1-ВП та №1-ОП
15:30 - LEV Development потрапив у п'ятірку лідерів премії ТОП-100 девелоперів України за версією ЛУН
15:23 - У московії ціни на огірки наблизилися до вартості м'яса
15:20 - Дунайські порти України за рік перевалили 9 мільйонів тонн вантажів
15:02 - Щодо подання Повідомлення про набуття частки у контрольованій іноземній компанії
14:57 - Роз’їзний характер робіт: чи оподатковується ПДФО вартість проживання та проїзду найманих працівників?
14:55 - В Україні вже експлуатується 1,4 ГВт газової генерації
14:45 - Кулеба повідомив про можливі зміни у теплопостачанні в Україні
14:36 - До уваги платників податків!
14:35 - У які строки контролюючий орган здійснює реєстрацію ФОП (крім е-резидента), як платника єдиного податку?
14:35 - На Харківщині внаслідок російської атаки загорілася АЗС
14:30 - Про терміни подання ФОПом на загальній системі оподаткування податкової декларації про майновий стан і доходи та сплати ПДФО
14:28 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
14:24 - Про подання ФОПами звітності з ПДФО, військового збору та єдиного внеску
14:23 - "Укрпошта" відтепер безкоштовно повертатиме посилки з-за кордону
14:21 - Тимчасове ввезення та реекспорт обладнання: що з реєстрацією платником ПДВ?
14:18 - Важливість дотримання принципів та складових безбар’єрності
14:16 - Сплачуєте податкові платежі та єдиний внесок – дотримуйтеся вимог заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції!
14:14 - Платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету акцизним податком на понад 59,1 млн гривень
14:12 - На Дніпропетровщині збільшилась кількість платників єдиного внеску майже на 9 тисяч осіб
14:10 - Бюджети територіальних громад Дніпропетровщини отримали понад 588,8 млн грн плати за землю
14:10 - Альтернативна енергетика: Рада ухвалила законодавчі зміни
14:08 - На Дніпропетровщині відбувся відкритий діалог влади та бізнесу про механізми підтримки економіки
14:07 - Податкова служба Дніпропетровщини: діалог, консультації, підтримка


Більше новин