Увага! Отримуйте інформацію про ситуацію в енергосистемі тільки з офіційних джерел!

23.05.2024 16:14 | Міністерство енергетики України

Увага! Отримуйте інформацію про ситуацію в енергосистемі тільки з офіційних джерел! ludmila.petrovska 23 травня 2024, 16:14 Міністерство енергетики України спільно з колегами з Департаменту кіберполіції Національної поліції України звертають увагу громадян на активізацію шахраїв, які використовують складну ситуацію в енергосистемі у своїх злочинних інтересах.

Зокрема, зловмисники активізувалися через застосування обмежень електропостачання та введення погодинних графіків відключень для споживачів.

Будьте уважні!

Зловмисники можуть створювати фейкові онлайн-ресурси для поширення дезінформації в інтересах країни-агресорки, виманювання конфіденційних даних громадян та привласнення заощаджень.
Наприклад, минулого року працівники кіберполіції викрили групу зловмисників, які в період відключень електроенергії створювати фейкові телеграм-боти енергетичної компанії.
З їх допомогою вони викрадали облікові записи користувачів і надалі використовували їх у шахрайських схемах.
Аби не стати жертвами зловмисників та ворожої пропаганди, нагадуємо: не довіряйте стороннім ресурсам і не переходьте за посиланнями з незнайомих джерел!

Усю достовірну інформацію про ситуацію в енергосистемі та відключення ви можете отримати на ресурсах Міненерго, НЕК «Укренерго» та операторів системи розподілу (обленерго) у ваших областях.

https://mev.gov.ua

https://t.me/energyofukraine

https://t.me/Ukrenergo

Ознайомитися з переліком постачальників електроенергії в областях, дізнатися їх контакти можна на офіційному сайті Міністерства енергетики України за посиланням:

https://mev.gov.ua/storinka/kontakty-postachalnykiv

Графіки відключень електроенергії в регіонах та оперативна і достовірна інформація розміщені на ресурсах операторів систем розподілу.

Вінниця - АТ «Вінницяобленерго»
Луцьк - ПРАТ «Волиньобленерго»
Дніпро - АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі»
Донеччина - АТ «ДТЕК Донецькі електромережі»
Житомир - АТ «Житомиробленерго»
Ужгород - ПРАТ «Закарпаттяобленерго»
Запоріжжя - ПАТ «Запоріжжяобленерго»
Київ - ПРАТ «ДТЕК Київські електромережі»
Київська область - ПРАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»
Кропивницький - ПРАТ «Кіровоградобленерго»
Львів - ПРАТ «Львівобленерго»
Миколаїв - АТ «Миколаївобленерго»
Одеса - АТ «ДТЕК Одеські електромережі»
Полтава - АТ «Полтаваобленерго»
Івано-Франківськ - АТ «Прикарпаттяобленерго»
Рівне - ПРАТ «Рівнеобленерго»
Суми - ПАТ «Сумиобленерго»
Тернопіль - ВАТ «Тернопільобленерго»
Харків - АТ «Харківобленерго»
Херсон - АТ «Херсонобленерго»
Хмельницький - АТ «Хмельницькобленерго»
Черкаси - ПАТ «Черкасиобленерго»
Чернівці - АТ «Чернівціобленерго»
Чернігів - АТ «Чернігівобленерго»

Збережіть інформацію собі та поширте серед знайомих! Споживайте відповідально електроенергію та інформацію!

І пам’ятайте: світло обов’язково переможе темряву!
Новини Новини Міністерства

Додати коментар

Користувач:
email:





У бізнесі йдеться
Не про гроші, а про людей
Так що тримайтеся!

- Fin.Org.UA

Новини

17:30 - Українські порти обробили за півріччя 42,4 мільйона тонн вантажів
17:14 - Іран через хуситів планує закрити "ворота" до Суецького каналу
16:56 - "Вінницяпобутхім" розпочав виробництво під замовлення супермаркетів
16:30 - Чому фінтех завмер перед ШІ
16:30 - Кінець епохи Мінцифри? Призначення Оксани Ферчук стане тестом на зрілість інституції
16:29 - Ворог атакував промисловий об’єкт у Кривому Розі
16:21 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:05 - Рада призначила новий уряд: хто увійшов до економічного блоку
15:46 - Уряд виділив понад 49 мільйонів гривень на ремонт дамби на Дунаї
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.07.2026
14:53 - Кулеба залишає Мінрозвитку: які досягнення відомства відзначив
14:52 - Чи залишиться Україна без хліба через російські удари: аналіз ринку
14:12 - московіяни КАБом пошкодили відділення "Нової пошти" у Краматорську
14:00 - Федоров обурився закидами Гетманцева та "Трухи" у свій бік
13:53 - На тлі атак московія судновласники призупиняють заходи до портів України – ЗМІ
13:05 - Федоров розповів, як Міноборони зекономило мільярди доларів на відкритих тендерах
13:00 - Як живуть українці за кордоном
13:00 - ЄС на українській полиці. Як харчова галузь готується до нових правил
12:55 - Переплата мільйонів гривень за рейки: посадовці "Київпастрансу" отримали підозри
12:53 -  Продаж інших нікотиновмісних продуктів для орального застосування: зазначення у фіскальному чеку коду за УКТЗЕД обов’язкове
12:51 - Мобільний застосунок «Моя податкова»: подати Облікову картку за формою № 1ДР або Заяву за формою № 5ДР просто і зручно
12:49 - Про граничні строки реєстрації ПН/РК в ЄРПН
12:47 - Як справляється МПЗ за земельні ділянки, отримані у спадщину, якщо в зареєстрованому договорі оренди орендодавцем зазначена особа, яка померла?
12:45 - Банки України показали актуальний курс валют на 16 липня
12:42 - Повідомлення про використання або про відмову від використання єдиного рахунку подається платником через Електронний кабінет
12:40 - Суб’єкт господарювання має відокремлені підрозділи (філії): особливості реєстрація РРО
12:39 - ФОП – платник єдиного податку одночасно є особою, яка провадить незалежну професійну діяльність: чи подавати декларацію про майновий стан і доходи?
12:38 - Передача в оренду або відчуження нерухомого майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині звітного періоду (року): що з поданням декларації?
12:37 - Яким чином платник податку може отримати інформацію щодо відсутності податкової застави майна?
12:35 - Порядок автоматизованого розрахунку частки неотриманих грошових коштів за здійсненими операціями з експорту окремих видів товарів


Більше новин