Пояснювальна сесія Єврокомісії щодо переговорного розділу 27 “Довкілля та зміна клімату”: результати другого дня

23.05.2024 15:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Вчора завершилася дводенна пояснювальна сесія Єврокомісії для України та Молдови щодо переговорного розділу 27 “Довкілля та зміна клімату”. У контексті України у рамках зустрічей говорили про:  - побудову європейської моделі управління відходами, імплементацію Директиви про одноразовий пластик, досвід виконання країнами-членами програми «Назустріч круговій економіці, програма без відходів для Європи», а також про контроль за транскордонним переміщенням відходів та долучення України як спостерігача до процесу доопрацювання відповідного регламенту ЄС.
Серед піднятих тем - найефективніші методи рекультивації полігонів, обробка азбестовмісних відходів у ЄС, утилізації відходів електричного та електронного обладнання тощо; - імплементацію Рамкової Директиви про морську стратегію ЄС, плани Європейського Союзу щодо перегляду Водної рамкової директиви, подальше впровадження в Україні положень Нітратної директиви тощо; - моніторинг ґрунтів; - розробку та реалізацію Планів відновлення природи та можливість їх спеціального фінансування через LIFE або інші європейські програми; - заходи, які необхідно вжити для переходу нашої лісової галузі на стандарти Natura 2000; - захист біорізноманіття; - регулювання системи хімічної безпеки у ЄС, процедури REACH, досвід вилучення з ринку особливо небезпечних хімічних речовин та заміну їх на наявні альтернативи; - перегляд Директиви 2010/75/EU про промислові викиди - коли запрацюють ці зміни, який дедлайн їх імплементації для країн-членів та країн-кандидатів; - продовження технічної та експертної підтримки нашої країни на шляху інтеграції до Європейської родини. “Такий діалог є вкрай важливим, як для України, так і Молдови.
Ми рухаємося з сусідами у єдиному вірному напрямку.
Після роз’яснювальних зустрічей з європейськими партнерами маємо ще більш чіткі орієнтири та ціль, яка крок за кроком стає ближчою”, - зазначив заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Євгеній Федоренко.  Наступний етап - двосторонні зустрічі, де Україна представить своє бачення подальшого євроінтеграційного руху у довкіллєвій сфері. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансові ринки,
Де золото, де нафта –
Звичайні зміни.

- Fin.Org.UA

Новини

09:52 - У Німеччині побудують 30-мегаватний "суверенний" центр обробки ШІ даних
09:30 - Попит на електромобілі продовжує падати: найпопулярніші нові та вживані моделі
09:00 - Трамп заявив про зняття "деяких нафтових санкцій", щоб знизити світові ціни
08:30 - Чесна розмова про ціни на пальне
08:00 - московія посилює удари по логістиці: що відбувається з портами та залізницею
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 9 березня: нафта і газ б’ють рекорди
20:38 - Мінрозвитку розповіло, на що спрямує 1,5 мільярда євро від UIF
20:08 - Абрамович не хоче віддавати Україні кошти від продажу "Челсі"
20:00 - Мінекономіки провело засідання Наукової платформи
19:57 - Відключення світла 10 березня триватимуть з ранку до кінця доби
19:36 - У постачальника коробок для "Укрпошти" знайшли бізнес у московія – ЗМІ
19:30 - Трамп купив облігації Netflix і Warner Bros на піку війни з Paramount
19:00 - Україна залишається найбільшим постачальником соняшникової олії до Євросоюзу
18:50 - Вартість новобудов не змінилась, вторинка частково дорожчає: які зміни на ринку житла
18:45 - Частина Сумщини без світла після російських обстрілів
18:20 - Білорусь провалила "п’ятирічку": торгує з Китаєм у хронічний мінус
18:15 - Золото впало в ціні через сильний долар та війну на Близькому Сході
17:57 - Індія замовила мільйони барелів російської нафти у березня
17:55 - Україна конфіскувала російські вагони на 2,2 мільярда
17:47 - Стартує обговорення змін щодо оновлення порядку роботи компаній, що здійснюють операції з оброблення та зберігання готівки
17:35 - Депутату сільради, який приховав 4,4 мільйона гривень, присудили громадські роботи
17:25 - Україна відкрила новий ринок збуту – зможе експортувати саджанці до ЄС
17:10 - Стало відомо, які харчові продукти можуть подорожчати через війну в Ірані
17:05 - Профільний комітет рекомендував Раді ухвалити законопроєкт щодо житла та пенсій ВПО
17:00 - До банку застосовано захід впливу за порушення вимог щодо етичної поведінки
16:49 - Курс долара знову встановить історичний рекорд щодо гривні
16:40 - Ощадбанк відновив роботу електронних сервісів
16:30 - Як прикладний фах руйнує стереотипи
16:26 - Розпочинається обговорення проєкту вимог щодо управління ризиком третіх сторін у банках та банківських групах


Більше новин