У танкера "тіньового флоту" московія відмовив двигун: блокував рух протоку Дарданелли

23.05.2024 14:49 | Економічна правда

У нафтового танкера тіньового флоту, що перевозив російську нафту, відмовив двигун під час проходження через турецьку протоку Дарданелли, що спричинило тимчасове блокування морського руху.
Про це повідомляє агентство Bloomberg.
Інцидент, пов"язаний з танкером Hera 1, стався біля входу в протоку на північному заході Туреччини о 6:55 ранку, внаслідок чого рух суден у південному напрямку було призупинено на три години, поки тривала рятувальна операція, повідомляють місцеві судноплавні агенти.
Рух у південному напрямку було відновлено о 10 годині ранку за місцевим часом, і наразі танкер поставлено на якірну стоянку.
Варто нагадати, що мільйони барелів російської нафти переміщуються по всьому світу - часто через вузькі морські протоки - без чіткого уявлення про те, як вони застраховані.
Судно прямувало до Суецького каналу з вантажем близько 730 000 барелів російської нафти, завантаженої в чорноморському порту Новоросійськ, свідчать дані відстеження суден, зібрані агентством Bloomberg.
Згідно з інформацією про судноплавство, отриманою агентством Bloomberg, його кінцевим пунктом призначення є Індія.
Нагадаємо:
Десятки російських нафтових танкерів місяцями простоюють без діла після введення санкцій Мінфіном США, що свідчить про те, що США здатні зруйнувати ланцюжок поставок нафти московія.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing with smarts
Balancing risk and reward
Capital market gains.

- Fin.Org.UA

Новини

09:50 - Російський танкер з нафтою прибув до Куби
09:25 - На території підприємства на Полтавщині впав ворожий БпЛА: є пошкодження та травмована людина
09:00 - московіяни атакували термінал "Нової пошти" у Луцьку
08:30 - Бюрократичний хаос
08:00 - Лондон – Жуляни. Історія одного незаконного будівництва в Києві
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.04.2026
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 31 березня: Іран погрожує атаками Tesla та Google, США перенесли продаж активів "Лукойла"
20:45 - СОТ не здатна вирішити проблеми сьогодення – торговельний представник США
20:35 - Податківці викрили "тіньові" продажі у великій мережі побутової техніки
20:20 - НБУ оштрафував дві страхові компанії
20:05 - Мінфін почав шукати радника з продажу "Сенс Банку" і Укргазбанку
20:00 - Першого квітня світло вимикатимуть тільки для бізнесу
19:44 - США вчетверте перенесли дедлайн продажу міжнародних активів "Лукойл"
19:28 - У Києві прокуратура вимагає знести самочинно зведені будівлі на Подолі
19:15 - Соболев задекларував 3,6 млн грн доходів за 2025 рік: більше половини – з КШЕ
19:13 - Україна та ПРООН поглиблюють співпрацю в ключових секторах економіки
18:50 - Іран пообіцяв атакувати підрозділи Tesla, Google та інших компаній – ЗМІ
18:45 - Інформація щодо попереднього аналізу базових сценаріїв можливої оптимізації та об’єднання ЦОВВ
18:43 - Ostchem Фірташа запускає виробництво нового виду добрива
18:40 - Очільник Мінрозвитку заробив на посаді півтора мільйона за 2025 рік: що ще є в декларації Кулеби
18:32 - Китай знизив економічний прогноз до найнижчого з 1991 року – ЗМІ
18:27 - Українські дрони атаками на балтійські порти "спалили" мільярд доларів доходів московія від нафти
18:20 - Сигналів від московія щодо енергетичного перемир’я немає – Зеленський
17:58 - Звіт про стан виконання у 2025 році операційного плану заходів з реалізації у 2023— 2025 роках Стратегії розвитку галузі рибного господарства України на період до 2030 року
17:58 - США зняли санкції з трьох російських суден
17:56 - В Україні працюють 26 іноземних виробників ліків, які залишились на ринку московія – дослідження
17:40 - MELIS від NUMO Development здобув перемогу в головному архітектурному конкурсі України 2026


Більше новин