Новини 22 травня: графіки відключень світла, українці придбали облігацій на 1 трильйон

22.05.2024 21:00 | Економічна правда

Про відключення світла.
Графіки погодинних відключень 23 травня будуть діяти для промислових та побутових споживачів по всій території України з 00:00 до 24:00.

Про облігації.
З початку повномасштабного вторгнення українські громадяни, бізнес, у тому числі банки, придбали на ринкових умовах облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) на понад 1 трлн гривень.
Про УЗ і бронювання. Укрзалізниця просить уряд дозволити бронювати всіх критичних для перевізного процесу працівників, адже за цими посадами вже є дефіцит.
Водночас в УЗ уточнили, що про зміну правил не йдеться - компанія просить уряд застосувати ті самі правила, як і для інших критично важливих підприємств, на кшталт енергетичних.
Про велику приватизацію. У Фонді держмайна заявили, що продаж перших обʼєктів великої приватизації очікується у липні-серпні цього року.
Серед головних обʼєктів - Ocean Plaza, "Аерок", готель "Україна" та "ОГХК".
Про військову підтримку від Швеції.
Уряд Швеції погодив з проурядовою партією "Шведські демократи" програму додаткової військової підтримки України на загальну суму 75 мільярдів крон (7,01 мільярда доларів) протягом трьох років.
Ексклюзив ЕП
Український парадокс.
Бізнес хоче безпечно працювати і всіх забронювати від мобілізації

Після набуття чинності новими правилами мобілізації система бронювання працівників переживає новий тест на стійкість та справедливість.
Чи зможе держава його скласти?
Скільки коштує квадратний метр відбудови
Фахівці Dozorro проаналізували закупівлі будівництв багатоповерхівок на місці зруйнованих росіянами будинків.
Виявляється, державі дешевше купити житло на ринку, ніж будувати з нуля.

Додати коментар

Користувач:
email:





Futures rise and fall
Traders look to crystal balls
Predicting the trends

- Fin.Org.UA

Новини

13:56 - Консультаційний центр: конструктивна комунікація з платниками дозволяє оперативно вирішувати нагальні питання
13:55 - РРО/ПРРО та фіскальні чеки – у центрі уваги податківців Дніпропетровщини
13:54 - Засідання тимчасової робочої групи Громадської ради: щодо адміністрування мінімального податкового зобов’язання
13:52 - Леся Карнаух: ДПС планує модернізувати Електронний кабінет платника
13:51 - Стартував пілотний проєкт єЧек – державний сервіс цифрового фіскального чека
13:49 - Податковий розрахунок: ФОП та самозайняті особи подають звіт щоквартально
13:48 - Цифровізація, Е-аудит та аграрні ризики: головні теми зустрічі команди ДПС з бізнесом Тернопільщини
13:45 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:30 - Гасло "СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!" відтепер і на банкнотах номіналом 200 гривень
12:15 - Цифровізація, Е-аудит та аграрні ризики: головні теми зустрічі команди ДПС з бізнесом Тернопільщини
12:13 - Хто є платниками внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю?
12:11 - Стартував пілотний проєкт єЧек – державний сервіс цифрового фіскального чека
12:09 - Транспортний податок: платники поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини майже на 2,7 млн гривень
12:06 - Понад 26,5 млн грн податку на нерухоме майно – фінансова інвестиція від фізичних осіб – власників нерухомості у розвиток громад Дніпропетровщини
12:04 - Податкова знижка за витратами на благодійність: умови отримання
12:03 - Мобільний застосунок «Моя податкова»: для отримання податкової знижки подайте податкову декларацію про майновий стан і доходи у зручний спосіб
12:02 - Легальна праця зміцнює державу
12:00 - Комунікації з податковою через Електронний кабінет – швидкість і комфорт
11:59 - Загальний фонд державного бюджету у січні отримав від платників Дніпропетровщини 40,7 тис. грн частини чистого прибутку
11:57 - Дніпропетровщина: від фізичних осіб – власників топових авто надходження транспортного податку до місцевих бюджетів зросли майже на 41 відсоток
11:55 - Україні загрожує "фінансова трагедія" вже у квітні – Гетманцев
11:53 - Військовий збір у січні: українці перерахували 13,8 млрд грн на підтримку армії
11:30 - На Харківщині запровадили аварійні відключення світла
11:23 - НКЦПФР працює над зміцненням фінансової стійкості та цифрової безпеки ринку
11:14 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:05 - московіяни атакували припортову інфраструктуру Одещини: двоє загиблих та троє поранених
10:55 - Банки України показали актуальний курс валют на 23 лютого
10:50 - Повідомлення про учасника індустріального парку "СТАН-ІНВЕСТ"
10:46 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 19 лютого 2026 року
10:45 - Лекція Сергія Ніколайчука "Десятиліття інфляційного таргетування в Україні: уроки для нової ери невизначеності"


Більше новин