Маємо низку державних компаній, які хочуть стати корпораціями, – Олексій Соболев

22.05.2024 18:15 | Міністерство економіки України

Низка державних компаній уже висловили намір пройти процес корпоратизації. Це свідчення того, що переваги змін помітні, як і можливості, які відкриває корпоративне управління для державного сектору.  Фінальним результатом цього процесу має стати залучення інвестицій, які можуть вимірюватись мільярдами гривень. Про це на конференції “Корпоративна реформа – шлях до прозорого та ефективного управління держмайном” повідомив заступник Міністра економіки України Олексій Соболев.
“Реформа корпоративного управління –  це один із критеріїв нашої євроінтеграції і можливість для України працювати за правилами, які діють в інших демократичних країнах.  Як наслідок, зрозумілі для інвесторів правила формують довіру і збільшують шанси виходу інвестора на український ринок. А це дозволяє залучити мільярди додаткових ресурсів і змінювати стратегічні державні компанії на користь держави та українців”, - наголосив Олексій Соболев.
Участь у заході взяла Посол США в Україні Бріджит Брінк. Вона зазначила, що вкрай важливим для реформи та подальших змін стало прийняття закону, який покращує корпоративне управління.
Закон № 3587-XI отримав значну підтримку з боку міжнародних організацій, таких як USAID, ЄБРР, ОЕСР, МВФ, Європейський Союз та Світовий банк. Представники цих організацій взяли участь у конференції та обговорили ключові зміни, які впроваджує закон, та подальші кроки для його імплементації. 
Серед спікерів заходу також були представники Верховної Ради України, Міністерства фінансів, Фонду державного майна та члени наглядових рад державних компаній. 
Конференція організована Міністерством економіки спільно з проєктом USAID/UKaid “Діяльність у рамках реформування державних підприємств України” (SOERA).
 

Додати коментар

Користувач:
email:





На біржі ринок диктує правила,
Тут влада має інший характер.
Але тільки в цьому гроші не згорять,
І вкладники зможуть виграти у змаганні.

- Fin.Org.UA

Новини

11:25 - Ощадливе споживання – правило дбайливого ставлення до енергоресурсів і допомога енергетикам
11:11 - Податкова знижка за витратами, понесеними за навчання: алгоритм розрахунку
11:10 - Про перебіг строків, визначених ПКУ, іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи
11:09 - Щодо реєстрації громадянина України (його представника) в ДРФО
11:06 - Як здійснюється вхід до Електронного кабінету за допомогою id.gov.ua (BankID)?
11:05 - Користувач, який отримав КЕП в КНЕДП ДПС, може змінити пароль захисту ключа
11:04 - Умови, за яких бюро адвокатів (адвокатське об’єднання) може бути платником єдиного податку третьої групи
11:03 - З якої дати суб’єкт господарювання не має права здійснювати відповідний вид діяльності, якщо ліцензія на право здійснення такої діяльності видана на визначений строк?
11:02 - Яким чином заповнюється податкова декларація з туристичного збору у разі виправлення самостійно виявлених помилок?
11:00 - Чи може фізична особа, з метою отримання страхового стажу, сплатити єдиний внесок за попередні періоди до 01 січня 2004 року?
11:00 - Захист власної селекції та доступ до світового генофонду: Україна приєднується до Міжнародного договору про генетичні ресурси рослин
10:58 - Перереєстрація резервного РРО з метою зберігання та/або використання такого РРО в новоствореній господарській одиниці
10:57 - Деякі особливості заповнення додатка 3 «Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання за податковий (звітний) рік» до податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи
10:56 - Податковий календар на 01 липня 2026 року
10:54 - До уваги платників: відкриваються нові рахунки для зарахування військового збору!
10:52 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження перевищили минулорічні більш ніж на 21,2 млрд гривень
10:51 - З початку поточного року на 22,8 % зросли надходження єдиного внеску від платників Дніпропетровщини
10:49 - Дніпропетровщина: відкритий діалог між податківцями та бізнесом допомагає оперативно вирішувати нагальні питання
10:36 - Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо оперативної ситуації в енергосистемі станом на 30 червня
10:32 - На Чернігівщині росіяни поцілили у деревообробне підприємство і автозаправку
10:25 - АЗС нафтових гігантів московія у Москві обмежили продаж бензину
10:21 - З 01 липня 2026 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати військового збору
10:17 - Понад 130 тис. клієнтів скористалися електронними довірчими послугами ДПС з початку року
10:15 - ФОП і податкова знижка: що потрібно знати платникам податків
10:08 - URC2026: Зелені реформи — ключ до відновлення України
10:00 - Останній день Смілянського? Голова "Укрпошти" відзвітував за 10 років роботи
09:53 - Міненерго вживає заходи для збалансування ситуації в енергосистемі в умовах літньої спеки
09:36 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТЕПЛО-ІНВЕСТ ГРУП» (Київська обл., Бучанський район, Макарівська т.г., с.Колонщина, вул. Таврійська, 12а)
09:35 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТЕПЛО-ІНВЕСТ ГРУП» (Київська обл., Бучанський район, Макарівська т.г., с. Ніжиловичі, вул. Захисників України (Першотравнева), 2)
09:34 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТЕПЛО-ІНВЕСТ ГРУП» (Київська обл., Бучанський район, Макарівська т. г., с. Колонщина, вул. Незалежності, 1)


Більше новин