Мінінфраструктури: 22 травня розпочався Міжнародний транспортний форум

22.05.2024 20:33 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

22 травня розпочався Міжнародний транспортний форум (МТФ) у німецькому місті Лейпциг.
Це щорічна найбільша у світі зустріч міністрів транспорту понад 60 країн.
Ключова тема форуму цього року – роль транспортного сектору у забезпеченні екологічної стійкості та для протидії кризам. Делегацію Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури очолює заступник Міністра Сергій Деркач. “На форумі команда Міністерства працюватиме над тим, щоб залучити більше підтримки партнерів у питанні відновлення України, розвитку транспортного сполучення та логістичних шляхів.
У першу чергу фокусуємось на конкретних проєктах, де потребуємо посилення.
Зокрема, розбудові пунктів пропуску, вантажних перевезення, міській мобільності, дорожньому господарстві, експертній підтримці сфери транспорту.
Разом з тим, МТФ – це нагода для нас заручитися підтримкою у питанні продовження Угоди про лібералізацію між Україною та ЄС, над чим і працюємо”, – заявив Сергій Деркач.  У рамках форуму вже відбулось спеціальне засідання міністрів транспорту присвячене підтримці України у транспортній сфері.  За підтримки Єврокомісії відбувся захід “Планування зеленого відновлення та реконструкції України”.
На ньому обговорили довгострокові плани та потреби для відновлення української транспортної інфраструктури, зокрема доріг та мостів.  Окрім цього, заплановано низку двосторонніх зустрічей та перемовин з міністрами транспорту країн-учасниць МТФ та представниками профільних організацій.
Так, українська делегація вже провела зустрічі: З Магдою Копчинською, генеральним директором Директорату Єврокомісії з питань мобільності (DG Move).
Основна тема розмови – продовження “транспортного безвізу” та подальший розвиток “зеленого коридору” між пунктами пропуску “Рені – Джурджулешти – Галац”.  З Фолькером Віссінгом, Міністром транспорту та цифрових технологій Німеччини.
Українська сторона порушила питання спрощення відкриття регулярних автобусних маршрутів між країнами та підтримку Угоди про лібералізацію.  З Андреасом Карлосоном, Міністром інфраструктури Швеції.
Під час зустрічі, окрім продовження «транспортного безвізу, сторони обговорити потенційну співпрацю у питанні професійного розвитку працівників сфери транспорту та реалізацію програми безпеки дорожнього руху. З Янгом Те Кімом, Генеральним Секретарем Міжнародного транспортного форуму.
Ключова тема зустрічі – подальша робота “Групи спільних інтересів для України” (CIG4U) за участі Литви, Канади та Швеції, перелік пріоритетних потреб та сфер для залучення підтримки сфери транспорту та інфраструктури.  З Аруном Тангараджем, заступником Міністра транспорту Канади.
Сторони домовились про експертну підтримку питання розвитку автомобільних пунктів пропуску та обговорили прозорість відбудови та відновлення.  З Анною Міхнєвою-Натовою, заступником Міністра транспорту та зв"язку Болгарії.
Ключовою темою зустрічі стало продовження Угоди про лібералізацію з Євросоюзом та підтримка Фонду солідарності авіації. На наступні дні заплановані предметні зустрічі, зокрема, з міністрами Литви, Норвегії, Іспанії, Нідерландів, Нідерландів та Боснії та Герцеговини. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Market forces move
Creating endless ripples
Capital's flow.

- Fin.Org.UA

Новини

13:52 - Платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету податком на прибуток підприємств на понад 6,0 млрд гривень
13:49 - Платники Дніпропетровщини за видобування нафти сплатили до загального фонду держбюджету понад 56,0 млн гривень
13:46 - Закон України № 4698: щодо списання боргу фізичним особам
13:44 - Е-повідомлення про помилкову сплату платежів
13:40 - До якого контролюючого органу мають право звернутися фізичні особи(громадяни) для звірки даних щодо плати за землю?
12:22 - Дніпропетровщина: понад 115,8 млрд грн податків, зборів та платежів і більш ніж 46,1 млрд грн єдиного внеску сплатили платники протягом 2025 року
12:20 - Деклараційна кампанія - 2026: Термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи
12:18 - Деклараційна кампанія - 2026: Способи подання податкової декларації про майновий стан і доходи
12:15 - В Електронному кабінеті суб’єкт господарювання може переглянути інформацію щодо повідомлення про необхідність внесення чергового платежу за ліцензію на право провадження відповідного виду господарської діяльності
11:34 - Український ринок електрокарів у грудні зріс у 8,6 раза: популярні моделі 2025 року
11:20 - В Україні викрили масштабну схему крадіжки газу: нарахували штрафів на десятки мільйонів
11:14 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:51 - Київ поступово переходить від аварійних обмежень світла до графіків відключень
10:45 - Банки України показали актуальний курс валют на 12 січня
10:15 - московія вдарила по енергетиці Одещини, пошкодження значні
10:12 - Хто є платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
10:11 - Про повернення або врахування в рахунок сплати наступних платежів надміру сплаченого військового збору
10:09 - До якого контролюючого органу мають право звернутися фізичні особи(громадяни) для звірки даних щодо плати за землю?
10:07 - Доступ до публічної інформації: яким чином можна отримати копії правоустановчих документів органу ДПС?
10:06 - В Електронному кабінеті суб’єкт господарювання може переглянути інформацію щодо повідомлення про необхідність внесення чергового платежу за ліцензію на право провадження відповідного виду господарської діяльності
10:05 - Ворог атакує критичну інфраструктуру Житомирщини другу добу поспіль – ОВА
10:04 - Чи можуть контролюючі органи надавати третім особам інформацію стосовно суб’єкта господарювання та фізичної особи (у т. ч. як «публічну інформацію»)?
10:03 - Е-повідомлення про помилкову сплату платежів
10:01 - Діють нові довідники пільг
09:54 - Дніпропетровщина: понад 115,8 млрд грн податків, зборів та платежів і більш ніж 46,1 млрд грн єдиного внеску сплатили платники протягом 2025 року
09:53 - Податок на нерухоме майно: фізичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини майже 443,8 млн гривень
09:52 - ФОПи – платники збору за місця для паркування транспортних засобів поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 7,3 млн гривень
09:50 - Платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету податком на прибуток підприємств на понад 6,0 млрд гривень
09:48 - Офіційні розрахунки у 2025 році зросли майже на третину: загалом сформовано 10,4 трильйона чеків
09:45 - Великі платники податків можуть заздалегідь узгодити ціноутворення у контрольованих операціях


Більше новин