У Києві відбулося 10-те засідання Міжурядової українсько-латвійської комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва

22.05.2024 16:34 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 22 травня 2024 року, в місті Києві відбулося 10-те засідання Міжурядової українсько-латвійської комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва. Співголовою Міжурядової комісії з латвійської сторони був Вікторс Валайніс, Міністр економіки Латвійської Республіки, а з української сторони – Олег Немчінов, Міністр Кабінету Міністрів України. Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов зазначив, що Комісія – це основний механізм діалогової координації між країнами.
А всі домовленості є підґрунтям взаємовигідного співробітництва. Латвійська сторона, в свою чергу, зазначила, що Латвія працює над створенням рішення для альтернативного транзитного коридору для того, щоби продовжувати спільні з Україною зусилля у галузі міжнародної торгівлі.
Окрім цього Латвія готова ділитися своїм досвідом у питанні незалежності енергетичного комплексу. По закінченню заходу сторони прийняли Спільну заяву співголів 10-го засідання міжурядової українсько-латвійської комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва. «За останні десять років Україна та Латвія досягли значного прогресу в економічних, інфраструктурних та соціальних сферах.
Наші країни зміцнили торговельні зв"язки, збільшили обсяги взаємних інвестицій та започаткували спільні проекти, які сприяли економічному зростанню та підвищенню добробуту наших громадян.
Зокрема, ми відзначаємо важливість спільних проектів у сфері транспорту.
Завдяки модернізації транспортних коридорів, що з"єднують наші країни, ми зможемо забезпечити швидке та надійне транспортування товарів і послуг.
Ці проекти є ключовими для розвитку нашої економіки та зміцнення взаємозв"язків між нашими народами», - йдеться в Спільній заяві. Окрім цього, заява визначає, що цифровізація стане ще одним важливим напрямом спільної співпраці.
У планах – проекти з розвитку цифрової інфраструктури, впровадження новітніх технологій та підтримки стартапів, що сприятиме інноваційному розвитку економік обох країн. Дивлячись у майбутнє, сторони визначили наступне десятиліття як період ще більшого зближення країн.
Однією з головних тем цього періоду стане набуття Україною повноправного членства в Європейському Союзі.
Це буде не лише символом спільної відданості європейським цінностям, але й відкриє нові можливості для співпраці та зростання. Фото: Павло Багмут, Укрінформ

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок коливається,
Та багатство не виміряти
Коливаннями.

- Fin.Org.UA

Новини

02:03 - Solar activity and the S&P 500: numbers, not narratives
02:02 - Сонячна активність і S&P 500: чому інвесторам не варто «дивитись на Сонце» при ухваленні рішень
01:33 - Сонячна активність і світова економіка: від полярних сяйв до енергетичної катастрофи
21:00 - Новини 19 січня: песимістичні дані про відключення світла, позов дружини Чернишова
20:45 - Митні погрози Трампа через Гренландію вдарили по фондових ринках в Європі та світі
20:34 - "Діра" в російському бюджеті встановила рекорд з часів пандемії
20:01 - Кабмін запускає "нічліг незламності" при довгих збоях електрики та тепла у містах
19:56 - Міненерго припинило повноваження глави "Оператора ринку"
19:25 - Нафтогазові доходи Кремля найгірші за 6 років – майже половина зникла
19:23 - Олексій Соболев відкрив Український дім у Давосі
19:11 - Шмигаль попередив МАГАТЕ про нові плани московії атакувати енергооб'єкти України
18:55 - В Україні розгортають пересувні "пункти гарячої їжі" — Свириденко
18:52 - Митні тарифи Трампа оплачують самі ж американці – дослідження
18:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 20 січня
18:33 - Угорці остаточно домовились із "Газпромом" про купівлю сербського нафтового заводу
18:21 - Ціни на золото та срібло рекордно зросли
18:20 - Програма єОселя: за тиждень українці отримали 135 нових кредитів
18:13 - Від дизайнера до диспетчера: якими були найконкурентніші професії 2025 року
18:11 - Денис Шмигаль поінформував Гендиректора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі про підготовку росіянами атаки на енергооб’єкти
17:50 - Графіки для всіх регіонів: "Укренерго" повідомило про відключення світла 20 січня
17:47 - Прокуратура хоче стягнути 4 мільйона гривень з ексначальника Кременчуцького ТЦК
17:35 - В Україні викрили контрабанду дубових лісоматеріалів до Євросоюзу
17:20 - Індія запропонує БРІКС пов’язати між собою цифрові валюти – Reuters
17:18 - Біля Львова почали будувати перше в Україні містечко для дітей-сиріт
17:00 - Мінекономіки, Glovo Ukraine та Projector Foundation підписали меморандум про співпрацю в рамках проєкту підтримки жіночого підприємництва у сфері гостинності
16:55 - Пожвавлення попиту на мотоцикли: які моделі купували українці в 2025 році
16:47 - В яких випадках суб’єкти господарювання повинні повідомляти контролюючі органи про відсутність у них у звітному році об’єктів обчислення екологічного податку?
16:46 - Як отримати швидку довідку та консультації від Контакт-центр ДПС?
16:45 - Електронна черга – це зручний формат взаємодії платників з податковою
16:45 - ФДМУ продав базу відпочинку на Одещині: ціна зросла у 50 разів


Більше новин