Мінветеранів формує нову державну ветеранську політику з урахуванням потреб та запиту ветеранської спільноти, — Максим Кушнір

22.05.2024 17:03 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство у справах ветеранів України формує нову державну ветеранську політику з урахуванням потреб та запиту ветеранської спільноти.
Про це наголосив заступник Міністра у справах ветеранів України Максим Кушнір під час участі у Другому Люксембурзько-Українському Бізнес-Форумі “Швидке Відновлення України”.  “За попередніми прогнозами Мінветеранів, після нашої Перемоги в Україні кількість ветеранів війни та членів їхніх родин становитиме до 5-6 мільйонів осіб.
Тобто, кожен шостий українець.
Розуміючи виклики, команда Мінветеранів вибудовує нову ветеранську політику, відштовхуючись від потреб та запиту ветеранської спільноти.
Де одним із ключових викликів сьогодення є вибудова системної державної політики реінтеграції ветеранів до цивільного життя.
Це і медична, і психологічна реабілітації,  забезпечення житлом, освіта, працевлаштування та розвиток ветеранського бізнесу”, — зазначив Максим Кушнір.  Заступник Міністра також провів зустріч з представниками Європейського інвестиційного банку, щоб показати можливості й потреби Мінветеранів, та заручитися підтримкою Люксембурзької сторони в реалізації вже спільних проектів. Дякуємо нашим європейським партнерам з Люксембургу, Європейського інвестиційного банку, Люксембурзько-Українську торговельну палату за запрошення, та допомогу українцям.

Додати коментар

Користувач:
email:





Dancing figures, bids,
A financial orchestra,
Money in motion.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Продовжено термін обговорення проєкту постанови про здійснення контролю за платіжними операціями
20:00 - Новини 4 серпня: блекаут на ЗАЕС, московія нищитиме водопостачання в Україні
19:45 - московія розбила склад із шоколадом Millennium у Дніпрі
19:25 - Море замінити не вдасться: Україна шукає нові маршрути для зерна
19:24 - Пропонуються зміни щодо регулювання безготівкових розрахунків та залучення банками коштів на вкладні (депозитні) рахунки
18:55 - Контейнерні перевезення залізницею зросли у першому півріччі на 36%
18:25 - Уряд схвалив новий "надміцний" алгоритм електронного ключа
18:15 - VARUS купує мережу магазинів КОЛО
18:08 - Частка NPL у банківському секторі оновила 17-річний мінімум
17:45 - У Києві прокуратура викрила оборудку з землею під парковку
17:38 - Комплаєнс у міжнародній торгівлі: як ТОВ "ДАНН." захищає угоди клієнтів
17:25 - Сирія відмовляється від нафти московія заради поступок США
17:07 - Стале фінансування, фінансовий моніторинг та розвиток ринку: результати засідання НКЦПФР
16:52 - Мільйонні оборудки на тендері для МВС: давню справу направлено до суду
16:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на 5 серпня
16:03 - На Запорізькій АЕС зафіксували черговий блекаут
15:44 - Тепер кожен телефон "називатиме" себе на кордоні – Цивінський
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.08.2026
15:18 - Держстат фіксує зростання ВВП України у другому кварталі
15:03 - На Буковині викрили контрабанду: 105 тисяч пачок сигарет везли у автоцистерні
14:42 - Єдиний московитський виробник телевізорів збанкрутував
14:15 - За місяць оборонний спецрахунок НБУ поповнився на мільярд гривень
14:00 - Чим відповісти на обстріли енергетики?
13:50 - У липні Україна стала нетто-експортером електроенергії вперше за 10 місяців
13:35 - На Чернігівщині росіяни поцілили у бензовози та цистерни
13:32 - Єдиний рахунок спрощує процес сплати податків та зборів
13:30 - Передача в оренду майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині року: з якого періоду припиняється подання податкової декларації екологічного податку?
13:24 - Оплата послуги з проставлення апостиля: заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
13:24 - В який строк та яким чином суб’єкт господарювання отримує інформацію щодо припинення дії ліцензії?


Більше новин