Ринок кіберстрахування США до 2025 року зросте до $20 млрд

22.05.2024 17:25 | forinsurer.com ... все о страховании

Ринок кіберстрахування США до 2025 року зросте до $20 млрдНові варіанти кіберстрахування дедалі більше задовольняють швидко зростаючий попит, особливо в Сполучених Штатах, і посилення конкуренції призводить до зниження рівня власного утримання страховиків, а також до зниження вартості страхового покриття.

Згідно зі звітом S&P, кіберстрахування залишається однією з найбільш швидкозростаючих сфер у світовій страховій індустрії. Очікується, що премії перевищать 20 мільярдів доларів до 2025 року проти 15 мільярдів доларів у 2023 році.

S&P Global Ratings стежить за тим, як скорочення маржі може вплинути на капітал, прибутки та оцінку ризиків страховиків і перестраховиків з рейтингом.

S&P зазначило, що збільшення використання моделювання може зменшити збитки страховиків та підвищити точність андеррайтингу. Агентство також відзначило гнучкість як ключовий фактор для адаптації до мінливих кіберризиків.

Однак це також може призвести до жорсткості, що вимагатиме свідомого вбудовування гнучкості в моделі для підтримки індивідуального андеррайтингу ризиків та прийняття обґрунтованих рішень на рівні страхового портфелю.

Це особливо важливо з огляду на широке впровадження штучного інтелекту, який, як очікується, значно автоматизує кібератаки та підвищить їхню ефективність завдяки персоналізації.

Дебати щодо управління кіберризиками серед місцевих органів влади США підкреслили все більш швидку та прозору реакцію на кіберінциденти як у великих, так і в малих організаціях. Ефективне управління кіберризиками вимагає не тільки страхування; воно також повинно включати надійні заходи виявлення та захисту.

Незважаючи на зростання премій, конкуренція на страховому ринку спонукає продавати більше безпечних полісів.

Час від часу ми чуємо про організації, які відмовляються від кібер страхування, як правило, з бюджетних причин. Тоді більшість із них усе ще планують отримати страховку в майбутньому та вирішили інвестувати в кібербезпеку іншими способами найближчим часом.

S&P вважає поширення пулів кіберризиків позитивною подією для державних фінансів, особливо для тих організацій, які вийшли з ринку приватного страхування.

Пули ризиків надають невеликим органам місцевого самоврядування доступ до ресурсів, які інакше були б недоступні, наприклад до ІТ-спеціалістів і консалтингових послуг.

Вони також просувають найкращі практики кібербезпеки за допомогою контрольних списків, яких члени зобов’язані дотримуватися.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing with smarts
Balancing risk and reward
Capital market gains.

- Fin.Org.UA

Новини

17:00 - Нові можливості для ринків капіталу України: НКЦПФР та Euronext узгодили пріоритети
16:58 - На Буковині БЕБ знайшло мережу на дробленні бізнесу: завдані збитки відшкодували
16:52 - Оборудки на будівництві укриття у лікарні у Херсоні: судитимуть підрядника
16:40 - Мережа мультибрендових магазинів взуття SuperStep йде з України
16:22 - "Міндічгейт": Пишний прокоментував записи, де згадується його ім’я
16:11 - В Україні планують збільшити ціни за зберігання газу в сховищах
15:45 - В Україні ціни на цибулю зросли вперше за два місяці: скільки вона коштує
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.05.2026
15:30 - Більше звітності, новації в навчанні водіїв та нові дороги: що зміниться в травні
15:26 - Уряд спростив механізм отримання статусу захищеного споживача для підприємств тепло та водопостачання
15:23 - НКЦПФР та ESMA обговорили поглиблення співпраці та інтеграцію до ринків ЄС
15:23 - Нацбанк погіршив прогноз щодо міжнародних резервів
15:13 - Держава стягне з топ-посадовця Нацполіції 8,3 мільйона гривень
15:00 - Як захистити бізнес від рейдерських атак: поради від юристів
14:46 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2025 року № 1695 «Про реалізацію експериментального проекту щодо декларування права на промислове рибальство та дослідний вилов в електронній формі»
14:45 - На рівні вартості будинків біля Лондона чи Парижа: скільки коштує житло під Києвом
14:38 - Нацбанк погіршив прогноз щодо інфляції та ВВП
14:37 - "Ковальська" запустила на Львівщині новий завод
14:30 - Мінекономіки посилює заходи для забезпечення водного балансу придунайських озер на Одещині
14:18 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:10 - 150 тисяч заяв почнуть розглядати: ВР ратифікувала угоду про Компенсаційну комісію
14:10 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:00 - Роз’яснення щодо подання експертного звіту при поданні заяви на отримання гранту
14:00 - НБУ не змінив облікової ставки
14:00 - Національний банк України зберіг облікову ставку на рівні 15%
13:45 - Аналітики підрахували, скільки конфіскованих активів московія отримали нових власників
13:39 - ДБР замовило мінівен Ford у найвищій комплектації за 3,7 мільйона
13:30 - Олексій Соболев обговорив з ЄБРР можливість розширення програм підтримки для приватного сектору та страхування від воєнних ризиків
13:20 - Суборенда державних земель принесла держбюджету 1,3 мільярда гривень
13:10 - СБУ атакувала інфраструктуру одного з найбільших російських НПЗ


Більше новин