Фонд підтримки енергетики України: Австрія зробить внесок у 5 мільйонів євро

21.05.2024 13:10 | Міністерство енергетики України

Фонд підтримки енергетики України: Австрія зробить внесок у 5 мільйонів євро ludmila.petrovska 21 травня 2024, 13:10 Федеральний міністр клімату, навколишнього середовища, мобільності, інновацій та технологій Австрії Леоноре Гевесслер оголосила про черговий внесок країни до Фонду підтримки енергетики України.
Він складе 5 мільйонів євро.
Кошти буде спрямовано на відновлення енергетичних об’єктів, що постраждали від нещодавніх російських атак.
«В умовах, коли ворог постійно намагається позбавити Україну світла, важливо відчувати надійну підтримку від наших партнерів.
Австрія - одна з тих країн, яка надає нам постійну допомогу.
Дякуємо за це», – зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.
Зазначимо, що це вже другий внесок Австрії до Фонду підтримки енергетики, створеного два роки тому за спільної  ініціативи Германа Галущенка та єврокомісара з питань енергетики Кадрі Сімсон.
Перший внесок австрійської сторони до Фонду становив 10 млн євро.
За ці кошти було придбано обладнання для українських ТЕЦ, операторів системи розподілу та передачі електричної енергії, які працюють передусім у прифронтових областях, зокрема у Сумській, Харківській та Херсонській.
Зокрема, за австрійські кошти було придбано парову турбіну для однієї з ТЕЦ, оливу, а також спецтехніку – автогідропідйомники, екскаватори-навантажувачі, бурильно-кранові установки, автопідйомники, стріловий повноповоротний кран.
Наразі сума внесків до Фонду підтримки енергетики (анонсованих та вже перерахованих) зросла до понад 438 мільйонів євро.
Новини Новини Міністерства Міжнародна діяльність Міжнародна допомога Відновлення і відбудова

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші - не корінь зла, але й не листя
Гроші - це просто засіб, щоб жити
Але, якщо взяти ізлишок, то
З морокою дістанеться тобі, бо...

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в червні 2026 року
20:00 - Новини 10 липня: в України зв’явилась нова банкнота
19:42 - Україна отримала понад 3 мільярди доларів від Світового банку
19:19 - ЄС може оштрафувати Meta на 6% від обороту
18:55 - З 15 липня у Києві дорожчає проїзд: у КМДА підписали розпорядження
18:25 - Наприкінці сезону суниця подорожчала на 23%
17:54 - СБС відмінусували 13 кораблів "тіньового флоту" московія біля Криму за ніч
17:40 - Укрпошта за перше півріччя отримала 122 мільйона гривень прибутку
17:30 - Курс на $85 млрд: Уряд презентував Експортну стратегію України до 2030 року
17:11 - "Тенору" з плівок Міндіча повідомили про нову підозру
16:40 - ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ! Тимчасове призупинення приймання заяв та декларацій через Систему єДозвіл
16:36 - Виробництво палива в московія впало до 65% від попиту – Reuters
16:30 - Запрошуємо на презентацію програми «Зелене фермерство у галузі садівництва»: гранти та пільгове фінансування для агровиробників
16:30 - Що вступ до ЄС зробить з ринком праці
16:23 - Легалізація майна експосадовцем Київської митниці: слідство завершено
16:05 - У районі Московського НПЗ пожежа після атаки безпілотників на місто
15:35 - За перше півріччя ФДМУ заробив 3,4 мільярда гривень
15:32 - "Квиток до ЄС": в Україні стартує навчальна програма для аграріїв про вимоги європейського ринку
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.07.2026
15:30 - До 1,5 млн куб. м якісної деревини щороку додатково для переробки: Уряд ухвалив пакет рішень для лісової галузі
15:18 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 24 червня 2026 року
15:10 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 06-08 липня 2026 року
15:04 - Повідомлення про проведення публічної презентації проєкту Закону України «Про таксономію сталих видів економічної діяльності та сталі інвестиції»
14:58 - Лист очікувань власника державної організації Національного наукового центру «Інститут метрології» на 2027 від 08.07.2026 № 2803-13/63685-08
14:50 - Російський уряд вперше визнав дефіцит пального в країні: у червні казали, що все добре
14:30 - московія створює комерційний логістичний центр у сирійському порту Тартус
14:25 - Звіт про стан виконання операційного плану з реалізації у 2026-2028 роках Стратегії зайнятості населення України на період до 2030 року (станом на 01.07.2026)
13:40 - Ціна електроенергії "на добу наперед" впала до мінімуму за понад 2 роки: яка причина
13:28 - Мінекономіки розповіло про нові умови страхування воєнних ризиків
13:08 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «ЗМІЇВ-ТЕПЛО» (Харківська обл., Чугуївський р-н, м. Зміїв, вул. Залізнична, буд. 61-Б)


Більше новин