Каталог інноваторів енергоефективності України: новий онлайн-ресурс на порталі Дія.Бізнес

21.05.2024 13:53 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відтепер на порталі Дія.Бізнес доступний Каталог інноваторів енергоефективності України. Каталог — це онлайн-інструмент, який містить інформацію про бізнеси та підприємства, які мають ідеї або готові рішення для свідомого й ефективного використання енергетичних запасів.
А також спрямовані на зелену трансформацію та впровадження змін у сфері використання енергоресурсів. Наразі до Каталогу долучилося понад 50 компаній із 15 регіонів країни.
Серед них — інноваційні підприємства та організації, які працюють в енергетичному секторі України, а також: дотичні до виробництва сонячноі чи вітровоі енергіі; розробляють IT-рішення для енергоефективності; працюють над технологіями, які допомагають користувачам виробляти власну електроенергію та/або подавати іі в мережу; мають рішення щодо збільшення ефективності видобутку, зберігання чи транспортування газу; знають, як удосконалити вимірювання та розподіл газу на місцевому рівні; мають бізнес-план, як залучити приватні інвестиціі у сферу генераціі та розподілу енергіі; розробляють рішення, що дають змогу індивідуальним користувачам контролювати, скільки тепла вони споживають; заимаються енергоаудитом; виробляють теплоізоляціині матеріали чи вдосконалюють технологіі ізоляціі; навчають людеи енергоефективності на рівні місцевих громад. Нагадаємо, Каталог створений, щоб допомогти підприємцям заявити про себе, знайти партнерів, інвесторів, замовників та нових клієнтів.
Також ним можуть скористатися громадяни, які шукають постачальників для особистих потреб.
Наприклад, знайти виробників сонячних панелей або електровантажівок. Каталог реалізовано ГО Impact Force, Офісом з розвитку підприємництва та експорту й національним проєктом Дія.Бізнес у межах акселераційної програми акселераційної програми «Інноватори енергоефективності України». «Інноватори енергоефективності України» — акселераційна програма для українських компаній, що стартувала в січні цього року.
Її реалізують ГО Impact Force за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується GIZ за дорученням Уряду Німеччини та за співфінансування Уряду Швейцарії, у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес, а також Держенергоефективності.

Додати коментар

Користувач:
email:





Капітал росте,
Інвестори зненацька
Спокій бережуть

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:56 - Оновлено порядок оцінки стійкості банків і банківської системи
20:07 - Денис Шмигаль на Миколаївщині провів нараду щодо підготовки регіону до осінньо-зимового періоду
20:00 - Новини 8 липня: атаковані російські танкери
19:50 - Денис Шмигаль: 26 силових трансформаторів від JICA посилять енергетичну стійкість Миколаївщини
19:45 - Apple завойовує прихильність Трампа купуючи мікросхеми виробництва США на $30 мільярдів
19:35 - Кулеба оголосив про створення "національних бригад відновлення": що це значить
19:15 - Україна за одну ніч уразила 5 підстанцій та ключовий енергоміст з московії до Криму
18:43 - московія заборонила експорт дизелю і починає імпорт палива
18:30 - Львівський IT Кластер призначив нового CEO після спроби рейдерського захоплення попереднім
18:26 - Тарас Висоцький: Мінекономіки розробляє механізм компенсації аграріям за знищений урожай у прифронтових громадах
18:15 - Судовий розгляд правомірності рішення Національного банку про застосування заходу впливу до ПуАТ "КБ "АКОРДБАНК" триває
17:50 - Танкер Chevron був уражений біля берегів московія
17:31 - Застосовано заходи впливу до шести фінансових компаній
17:20 - Уряд спрямує три мільярда гривень на ліквідацію наслідків обстрілу Вишневого
17:16 - Інформація щодо надходження та використання коштів добровільних внесків (благодійних пожертв) від фізичних та юридичних осіб приватного права та/або публічного права
17:12 - США нададуть Україні ліцензію на виробництво Patriot – Трамп
17:10 - Нацбанк показав курс долара та євро на 9 липня: ціна валюти продовжує падати
16:56 - МВФ знизив прогноз світового економічного зростання на 2026 рік до 3%
16:47 - ІТ-інтеграція до ЄС: ДПС та EU4PFM узгодили подальші кроки для євроінтеграції податкової системи України
16:43 - Понад 274 млрд грн надійшло до місцевих бюджетів: фінансові підсумки першого півріччя
16:43 - Засідання Комісії
16:38 - Щодо права на нарахування податкової знижки за витратами, понесеними на придбання акцій (інших корпоративних прав), емітентом яких є юридична особа, яка набула статус резидента Дія Сіті
16:38 - Денис Шмигаль ознайомився з перебігом робіт із захисту та відновлення енергетичної інфраструктури Херсонщини 
16:37 - Хто є платниками орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності?
16:35 - Рентна плата за використання водних біоресурсів: до місцевих бюджетів платники Дніпропетровщини спрямували понад 2,7 млн гривень
16:34 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
16:33 - Понад 9,8 млрд грн ПДВ сплатили до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини з початку року
16:32 - У Київраді зареєстровано проєкт рішення про докапіталізацію Київміськбуду
16:30 - московія атакувала газотранспортний об’єкт у Києві, загинув працівник ОГТС


Більше новин