В Україні за час повномасштабної війни зруйновано вщент 211 об’єктів медзакладів та ще понад 1600 пошкоджено

21.05.2024 11:51 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Від початку повномасштабної війни внаслідок атак та обстрілів росії української цивільної інфраструктури, зокрема й медичної, було пошкоджено 1604 об’єкти медзакладів та ще 211 зруйновано повністю.
Зазначимо, що росія цілеспрямовано та системно обстрілює українські лікарні, пологові, амбулаторії, поліклініки тощо.  Найбільших втрат зазнала медична інфраструктура Харківщини, Донеччини, Миколаївщини, Київщини, Дніпропетровщини, Чернігівщини, Запоріжжя та Херсонщини.
Інформацію щодо Луганщини наразі неможливо отримати в повному обсязі.
   Також за цей час російська армія пошкодила 164 автівки екстреної медичної допомоги, ще 261 автомобіль знищили та 125 автівок захопили.  Однак, попри системні обстріли та атаки росії, в Україні тривають роботи з відновлення української медичної інфраструктури.
Зокрема, за понад два роки повномасштабної війни у різних областях України вдалося повністю відновити 512 об’єктів медзакладів, ще 357 об’єктів відновлено частково.
Найбільше – у Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській та Чернігівській областях.  Пріоритетом для держави лишається забезпечення українців якісними та доступними медичними послугами.
Міністерство охорони здоров’я України разом із партнерами продовжують працювати над відновленням української медичної інфраструктури, щоби наші лікарі могли повноцінно працювати, а пацієнти мали доступ до потрібної медичної допомоги.  Нагадаємо, на Сумщині триває будівництво одного з медзакладів, зруйнованого вщент росіянами на початку 2022 року. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Money comes and money goes,
But it's always good to have some in your clothes.
Whether it's a penny or a pound,
It's always good to have some around.

- Fin.Org.UA

Новини

16:08 - Нові обігові пам’ятні монети із серії "Ми сильні. Ми разом" присвячені Миколаївській та Одеській областям
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.06.2026
15:20 - Національний банк збільшує граничні строки розрахунків для деяких експортних операцій
15:05 - Ресурс є, збільшені виплати у ЗСУ будуть вже у червні – Зеленський
15:00 - 20 млн гектарів попри всі ризики: як завершується посівна-2026
14:39 - Уніфіковано підходи до формування обов’язкових резервів за міжбанківськими операціями репо
14:35 - московіяни атакували термінал "Нової пошти" в Запоріжжі
14:16 - До кінця року Volkswagen скоротить 19 тисяч співробітників
14:00 - Уряд схвалив Стратегію розвитку промисловості на основі критичних корисних копалин до 2056 року
13:58 - Повідомлення про оприлюднення постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження типових договорів про надання послуг оператором об'єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем, що перебувають у державній власності»
13:52 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження типових договорів про надання послуг оператором об'єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем, що перебувають у державній власності»
13:40 - ЄБРР та ЄС збираються профінансувати відновлення опалення у Харкові на 32 млн євро
13:30 - До переліку лауреатів премії "УП 100. Бізнес" увійшов Андрій Журжій
13:25 - Держава стягне з посадовця Нацполіції його "автопарк"
13:00 - Україна та МОП підписали Програму гідної праці на 2026–2029 роки
13:00 - 60 000 сусідів: як за чверть століття KAN задав нові стандарти забудови в Україні
12:58 - У так званій ДНР заборонили їздити вночі на тлі ударів по логістиці регіону
12:56 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 вересня 1996 р. № 1100»
12:52 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 вересня 1996 р. № 1100»
12:30 - Як автоматизувати продажі
12:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 12 червня
12:05 - "Укрзалізниця" відправляє на вихідних два додаткові поїзди з Києва до Карпат
12:00 - Уряд запускає нову програму для відновлення постраждалих від обстрілів підприємств в межах «5-7-9»
11:50 - Поляки передумали обмежувати автобусний рух через пункт "Шегині–Медика"
11:40 - Депозитарій Національного банку запровадить “Кабінет клієнта” для підвищення технологічності сервісів
11:30 - Удари по енергетиці: Кулеба розповів, як змінилася тактика росіян
11:15 - Український банк відновив роботу після продажу полякам
11:00 - Національний план з енергетики та клімату до 2030 року оновлено
10:52 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:50 - Взяття на облік як платника єдиного внеску члена фермерського господарства, який не належить до осіб, що підлягають страхуванню на інших підставах


Більше новин