Іншуртех Cover Genius залучив $80 млн фінансування Серії E під керівництвом Spark Capital

21.05.2024 11:25 | forinsurer.com ... все о страховании

Іншуртех Cover Genius залучив $80 млн фінансування Серії ECover Genius, іншуртех компанія вбудованого страхування, оголосила про раунд фінансування серії E на 80 мільйонів доларів під керівництвом Spark Capital за підтримки існуючих інвесторів, зокрема Dawn Capital, King River Capital і G Squared.

Це фінансування надійшло після року значного зростання та розширення Cover Genius та його глобальної платформи XCover. У 2023 році компанія показала зростання на 107% порівняно з попереднім роком і досягла показника утримання чистого доходу на рівні 145%.

Партнерство з великими цифровими компаніями дозволило Cover Genius пропонувати вбудований захист понад 30 мільйонам клієнтів у світі.

"Довіра з боку інвесторів до нашої бізнес-моделі дає нам потенціал для зростання, особливо оскільки ми стратегічно зосереджені на ключових ринках, таких як туризм, роздрібна торгівля, продаж квитків і логістика, зазначив Ангус Макдональд", генеральний директор і співзасновник Cover Genius.

"Наша співпраця з відомими брендами, включаючи Uber, Ryanair і eBay, демонструє нашу здатність створювати орієнтовані на клієнта страхові рішення, що спираються на технології, політичні інновації та галузеві знання", — сказав Ангус МакДональд.

Spark Capital, американська компанія венчурного капіталу, відома своїми інвестиціями у провідні технологічні компанії, такі як Twitter, Coinbase і Slack, очолила раунд фінансування Series E.

Існуючі інвестори Dawn Capital, King River Capital і G Squared також інвестували у стартап, продемонструвавши свою підтримку.

«Завдяки подоланню типових перешкод у сфері страхування, таких як обмежене охоплення ринку, тривалі процеси розгляду претензій і відсутність різноманітності продуктів, компанія перетворилася на лідера вбудованого страхування", — сказав Джеймс Куклінскі, генеральний партнер Spark Capital.

Cover Genius використовуватиме новий капітал для прискорення свого зростання та покращення своїх технологій, зосереджуючись на передових цифрових рішеннях для розповсюдження страхування, обробці претензій на основі штучного інтелекту та більш широкому спектрі рішень захисту на своїй платформі.

Нові продукти включають Cancel For Any Reason (CFAR), Delay Valet (покриття незручностей під час подорожі), Protection Pocket та інші типи захисту.

З моменту свого заснування в 2014 році Cover Genius розширила продажі страхування через свою глобальну платформу XCover. Використовуючи штучний інтелект і аналіз даних, платформа дозволяє партнерам надавати широкий спектр страхових продуктів в різних сегментах ринку.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Під забороною немає тільки грошей в банку.

- Fin.Org.UA

Новини

16:00 - ВАКС арештував посадовця ДПСУ і виробника дронів у справі про $1 мільйон хабаря
14:55 - "Тіньовий флот" гниє на ходу: FT попереджає про ризик великого розливу нафти
13:50 - ЄС хоче заморозити стелю на нафту московія, щоб вона не злетіла через Іран
12:40 - Компанія відсудила у "Гарантованого покупця" борг за "зелену" електроенергію
12:06 - московія вдарила по Дніпру: склад "Нової пошти" згорів вщент
11:20 - У Слов'янську дрон московія вдарив по відділенню "Нової пошти"
10:10 - У російському Саратові після атаки безпілотників палає нафтопереробний завод
10:00 - Щотижневий дайджест
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 31.05.2026
06:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.06.2026
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
16:36 - Підписані акти робіт без перевірки: на Миколаївщині судять голову ОТГ
15:10 - Російський безпілотник поцілив тепловоз на Запоріжжі: загинув машиніст
14:15 - Агрохолдинг "Кернел" подвоїв чистий прибуток за квартал
13:22 - Уряд спростив передачу держмайна в оренду підприємствам ОПК
12:55 - Україна синхронізувала санкції з ЄС за причетність до агресії московія
12:36 - На Філіппіни надійшла перша за час блокування Ормузу партія іранської нафти
11:44 - московіяни пошкодили критичну інфраструктуру на Чернігівщині
11:10 - У Трампа припустили пом'якшення санкцій проти Ірану залежно від ситуації


Більше новин