Ситуація в енергосистемі на 21 травня

21.05.2024 10:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Через нестачу електроенергії після російських атак протягом дня застосовуються обмеження для споживачів ГЕНЕРАЦІЯ, ПЕРЕДАЧА, СПОЖИВАННЯ Минулої доби потреби споживачів покривалися власною генерацією, комерційним імпортом та аварійною допомогою з Румунії, Словаччини та Польщі.
Сьогодні у нічні та ранкові години на запит України вже здійснювалося аварійне постачання електроенергії з Румунії, Словаччини та Польщі.  З 18:00 минулої доби і до 7:00 сьогодні в усіх регіонах застосовувалися обмеження промислових та побутових споживачів.
Причина – нестача електроенергії в енергосистемі після російських атак.
Також обмеження для промисловості та населення застосовуються сьогодні з 8:00 до 24:00. СПОЖИВАЙМО ВІДПОВІДАЛЬНО!  Аби зменшити тривалість відключень, Міненерго звертається до споживачів з проханням про економне та відповідальне споживання електроенергії.
Це важливо для балансування енергосистеми та стабілізації енергопостачання.  Особливо важливо зменшити використання енергоємних приладів у пікові години (особливо ввечері з 17:00 до 22:00).  Промислових споживачів просимо максимально залучати імпорт для гарантованого уникнення відключень та посилення стійкості енергосистеми. СТАН МЕРЕЖ На Полтавщині короткостроково відключалась повітряна лінія обленерго.
У результаті знеструмлювалися підстанції та приєднані до них споживачі у Полтавській та Харківській областях.
Усіх споживачів заживлено. У Харківській області з технологічних причин вимикалась високовольтна повітряна лінія.
Лінію введено в роботу. СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС Рівень води у ставку-охолоджувачі дещо знизився і становить 15,30 м.
Цього достатньо для забезпечення потреб станції. ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 18 242 МВт*год.
Експорту не передбачається.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing with smarts
Balancing risk and reward
Capital market gains.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - московія продовжила заборону експорту дизеля після рекордних ударів по НПЗ
17:00 - Європу втратив, на Китай сподівається: прибуток "Газпрому" впав на 12%
16:00 - Економічний зашморг затягується: Іран втратив третину зовнішньої торгівлі
14:50 - "Мало що змінилося": іранські торговці знайшли шлях кріз блокаду США
13:40 - Удар московія знищив склад магазину товарів для ремонту на Київщині
13:00 - Смартфон, який розгортається в робочий простір: день фінансиста з Galaxy Fold8 і Fold8 Ultra
12:25 - московії бракує третини бензину після ударів по НПЗ
11:10 - Понад 300 тисяч абонентів без світла: московія вдарила по енергетиці Миколаївщини
10:00 - Трамп оголосив про укладення "найбільшої в історії" нафтової угоди з Венесуелою
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 29.08.2026
06:00 - Бізнес після окупації: як ветеран перезапустив пасіку і відкрив виробництво вуликів
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:14 - АТБ обмежила продаж частини товарів до шести одиниць в одні руки
20:00 - Новини 28 серпня: атаки московія по бізнесу
19:42 - НЕК «Укренерго» розпочала операцію з управління боргом за облігаціями сталого розвитку на суму 825 млн дол. США, - Денис Шмигаль 
19:38 - ЗМІ: хакери вимагають у Берліна викуп після кібератаки на урядові відомства
19:10 - "Укренерго" почала реструктуризацію боргу за "зеленими" облігаціями
18:32 - Біткойн опустився нижче 80 000 доларів
17:56 - Обсяги перероблення нафти у московія тримаються на двадцятирічному мінімумі
17:15 - Американська Chevron близько до угоди про розширення бізнесу у Венесуелі
17:00 - Дніпропетровській та Кіровоградській областям присвячені нові обігові пам’ятні монети із серії "Ми сильні. Ми разом"
16:50 - "Той день": Ajax Systems захищає експонати нової виставки Ukraine WOW
16:42 - Ворог зруйнував гіпермаркет Fozzy Group у Вишневому
16:17 - московіяни вдарили по промисловості Сум
15:55 - В Україні з’явиться новий віртуальний мобільний оператор
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.08.2026
15:25 - Україна накопичила достатньо газу, щоб пройти зиму – Шмигаль
15:04 - Україна накопичила газ, необхідний для базового сценарію проходження зими, - Денис Шмигаль
15:00 - Трудовий договір – документ, який регулює відносини між працівником і роботодавцем
15:00 - Окупанти спалили склад YASNO з сонячними панелями


Більше новин