У Москві та Петербурзі відкриють спецмагазини для дипломатів, де можна розплачуватися валютою

20.05.2024 18:25 | Економічна правда

У Москві та Санкт-Петербурзі відкриють спеціалізовані магазини для дипломатичних працівників, де можна буде розплачуватися валютою.
"Звичайних" людей у них не пустять.
Про це пише Радіо Свобода із посиланням на прес-службу головного управління з обслуговування дипломатичного корпусу при МЗС московія.
"Наразі ведеться робота з документального оформлення діяльності цих магазинів", - сказано у повідомленні.
Ціни в магазинах безмитної торгівлі будуть встановлені в рублях, доларах і євро, а в чеку можуть вказуватися відомості про покупця.
Цей тип торгових підприємств буде розрахований на осіб, які офіційно акредитовані при міністерстві закордонних справ: дипломатичних працівників, співробітників міжнародних організацій, консульських посадових осіб та членів їх сімей.
Як запевняють чиновники МЗС, ці магазини помилково вважати відродженням "Берізок" радянського часу, які поряд з іноземцями "могли відвідувати громадяни московія за наявності чеків Зовнішпосилторгу".
"Тим не менше, з "Берізками" новий формат магазинів ріднить те, що потрапити всередину можна буде тільки за документами, а інформація про клієнтів та їх покупки буде передаватися до дипломатичного корпусу відомства", - пише видання.
Нагадаємо:
Окремі швейцарські банки, як і раніше, готові приймати від клієнтів рублеві перекази, незважаючи на посилення умов банківського обслуговування росіян у цій країні.
Може йтися, зокрема, про перекази від 10 млн дол, які проходять за спеціальним попереднім погодженням.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Криза – це джерело
Нових можливостей, що
Важливі на весь світ

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 8 травня: Україна атакувала НПЗ московія, у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
20:55 - OnlyFans продав 16% бізнесу після смерті власника
20:25 - Нафта відреагувала на новий обмін ударами США та Ірану
19:55 - Біля головного нафтового хабу Ірану помітили розлив нафти
19:25 - Саудівці й ОАЕ почали таємно возити нафту через Ормуз попри загрози Ірану
18:50 - Фіктивна робота у "критичній" компанії: у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
18:25 - США вдарили ще по двох суднах під іранським прапором
18:00 - Частка NPL у банківському секторі далі зменшується
17:56 - Видатки на оборону зростуть на 1,5 трильйона. Проте на збільшення грошового забезпечення коштів поки нема
17:55 - На АЗС почали знижуватися ціни на дизпальне після зростання
17:46 - Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2025 рік
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 11 травня
17:10 - Проєкти енергонезалежності університетів: уряд спрямує понад мільярд
17:03 - Міжвідомча робоча група з підготовки публічних інвестиційних проектів
17:00 - Тарас Висоцький: Відновлена грантова програма на сади та теплиці вже профінансувала проєкти на 70 млн грн
17:00 - На внутрішньому ринку України впав попит на вживані авто: які моделі купують найчастіше
16:49 - Засідання Комісії
16:40 - Страховий та перестраховий брокер виключений з Реєстру страхових посередників
16:37 - Постраждалому від війни бізнесу частково спишуть борги
16:30 - Україна та Туреччина погодили збільшення квот на міжнародні перевезення
16:15 - Перезавантажувати "Ліси України" буде ексзаступник міністра економіки
16:04 - Стратегічна інвестиційна рада
16:00 - Агропродукція формує 56% експорту України: держава відкриватиме нові ринки для виробників
16:00 - NBU April 2026 Inflation Update
16:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції у квітні 2026 року
15:50 - Журналісти проаналізували, які комплектуючі для військової техніки московія постачає Білорусь
15:31 - Кабмін ліквідував Коордцентр трансформації вугільних регіонів: що від нього очікували
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.05.2026
15:30 - Для фермерів Херсонщини стартує програма підтримки в ДАР
15:25 - Денис Шмигаль розповів студентам Університету Метрополії у Фінляндії про досвід України у забезпеченні стійкості енергосистеми


Більше новин