Координаційна рада з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності підбила підсумки за 2023 рік

20.05.2024 19:53 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

20 травня відбулося засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності.
Участь взяли представники та представниці центральних органів виконавчої влади, громадськості та наукової спільноти. На порядку денному розглянули ключові досягнення сфери за 2023 рік та важливі питання впровадження політики з утвердження української національної та громадянської ідентичності з боку Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти та науки України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Українського інституту національної пам’яті, Міністерства у справах ветеранів України, Міністерства оборони України та іншими. Розширений звіт можна знайти за посиланням: https://mms.gov.ua/nacionalno-patriotichne-vihovannya/zviti  Особливу увагу приділили оновленню навчальної програми та концепції викладання предмета «Захист України».
Координаційна рада підтримала рекомендації щодо залучення ветеранів війни до викладання цього предмета та підготовки громадян до національного спротиву. Обговорили також і питання національної пам"яті.
Зокрема, Міністр Кабінету міністрів, Голова Координаційної ради Олег Немчінов наголосив на важливості системної роботи з меморіалізації сучасної російсько-української війни.
Це є важливим напрямом утвердження української національної та громадянської ідентичності.  Усі рекомендації членів Координаційної ради будуть впроваджуватись суб"єктами сфери утвердження української національної та громадянської ідентичності на всіх рівнях.

Додати коментар

Користувач:
email:





Charts and graphs abound,
Traders seeking the next move,
Patterns in the chaos.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 31 липня: продаж Gulliver
19:41 - Банк Японії залишив ставки без змін
19:02 - Netflix отримав позов на $105 мільйонів через викрадення копії нового фільму з Кейджем
19:00 - Унормовано порядок виконання дебетового переказу коштів без згоди платника
18:31 - У Павлограді через атаку росіян спалахнув торгівельний комплекс
18:03 - Gulliver виставлять на продаж
17:42 - У Києві з першого серпня запрацює пересадковий квиток
17:13 - Veon підвищує прогноз прибутку
16:44 - У Харкові ремонтуватимуть лікарню, ціни завищені – "Наші гроші"
16:30 - Судна відмовляються заходити в порти: хто відповідатиме за зірвані поставки
16:05 - Недостовірне декларування: судитимуть ексначальника обласного ДСНС
16:00 - Страховій компанії відкликано ліцензію та виключено з Державного реєстру фінансових установ
15:50 - Польський дискаунтер Pepco заходить у два київських ТРЦ: коли відкриються магазини
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.08.2026
15:30 - Мільйонні оборудки на виробництві БпЛА: справу передали до суду
15:10 - московіяни продовжили заборону на експорт бензину ще на пів року
14:50 - Аграрії просять поки не підвищувати залізничні тарифи: які аргументи
14:32 - Податкова знижка через «Дію»: як скористатися сервісом – тема інтерв’ю для «Павлоградської телерадіокомпанії»
14:30 - Дедлайн для бронювання, пенсії без довідок та безпечна косметика: що зміниться в серпні
14:21 - Оприлюднено зміни до плану виїзних перевірок з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2026 рік
14:17 - Олексій Семенюк: підготовку законопроєкту про віртуальні активи практично завершено
14:15 - Ексдепутата судитимуть за самовільне будівництво біля Дніпра
14:15 - До Індії додалася Африка: московія імпортувала бензин з Марокко – ЗМІ
13:58 - Київстар відкриває офіс у Нью-Йорку для посилення взаємодії з інвесторами та партнерами
13:56 - Про максимальний розмір доходу для нарахування єдиного внеску у 2026 році
13:55 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні (фінансові) санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО та/або ПРРО?
13:54 - Щодо оформлення довіреності, що видана ФОПом на представництво його інтересів, пов’язаних із сплатою податків в контролюючих органах
13:53 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
13:51 - Терміни, в які контролюючий орган повідомляє платника про продовження строки проведення документальної (планової або позапланової) перевірки
13:50 - Асоціація ритейлерів оцінила розвиток мереж супермаркетів за півріччя


Більше новин