Danone оголосила про завершення продажу активів в московія

20.05.2024 16:35 | Економічна правда

Getty Images Французький продовольчий гігант Danone оголосив у п"ятницю, що завершив продаж своїх активів в московії, де він працював у 1992 році.
Про це йдеться у заяві Danone.
"Компанія Danone оголошує про завершення продажу свого бізнесу з виробництва молочних та овочевих продуктів в московії ТОВ "Вамін Р" після отримання необхідних дозволів російських регуляторних органів", - заявили в Danone.
Як зазначає Le Figaro, наприкінці березня французька група оголосила, що отримала необхідні дозволи російських регуляторів на продаж своєї російської дочірньої компанії, над якою вона вже втратила контроль, бізнесмену, пов"язаному з главою Чечні Рамзаном Кадировим.
"Тоді планувалось, що продаж бізнесу молочних та овочевих продуктів (МОП) ТОВ "Вамін Р" ("Вамін Татарстан") - російській молочній компанії, що належить Мінтімеру Мінгазову, який має зв"язки з Кадировим, відбудеться у найближчі тижні", - пише видання.
Продажі в московія становили близько 5% від загального обсягу, додає Le Figaro.
Група була однією з перших транснаціональних корпорацій, які почали роботу у московія у серпні 1992 року, через рік після розпаду Радянського Союзу.
Нагадаємо:
У лютому Financial Times повідомила, що російську частину бізнесу Danone, яка була захоплена у 2023 році за наказом Путіна, планують продати бізнесмену, повʼязаному з владою у Чечні, який наближений до Кремля.
Повідомлялось, що французька компанія Danone збирається продати Life & Nutrition російській молочній компанії "Вамін Татарстан", що належить 29-річному Мінтімеру Мінгазову.
Мінгазов був призначений до ради директорів Life & Nutrition цього літа невдовзі після того, як Кремль передав контроль над бізнесом Якубу Закрієву, 33-річному племіннику Кадирова, у відповідь на західні санкції.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Trading algorithms
Artificial intelligence
Modern finance game

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 12 лютого: В Україні суттєво знизився дефіцит електрики, Apple обмежує покупки для росіян
20:40 - США витісняє українську кукурудзу зі світових ринків – ЗМІ
20:15 - Держпраці змінить підхід до інспектування роботодавців – Мінекономіки
19:37 - Україна збільшила експорт ріпакової та соєвої олії
19:05 - Ексзаступник Кличка не сплатив заставу і пішов під варту
18:52 - Китайський авторинок зазнав найбільшого падіння за останні два роки
18:38 - Небанківській фінансовій установі змінено обсяг ліцензії на діяльність фінансової компанії
18:25 - Український стартап Farsight Vision отримав 7,2 мільйона євро за підтримки Brave1
18:15 - Нацбанк показав курс долара та євро на п’ятницю 13 лютого
18:05 - Оборудки із закупівлею службового житла для ДСНС: забудовникам вручено підозри
17:45 - Цифровізація та ризик-орієнтований підхід стануть основою реформи Держпраці
17:30 - Як масштабувати енергоефективність
17:27 - московія продовжує атакувати Херсонську ТЕЦ різними дронами: є нові пошкодження
17:26 - Анатолій Куцевол показав Єврокомісарці з питань рівності пошкоджену московитськими атаками Дарницьку ТЕЦ
17:23 - Бізнесмен Кріппа отримає ділянку під забудову у центрі Києва
17:05 - В Україні суттєво знизився дефіцит електроенергії: Шмигаль розповів деталі
17:00 - Київ отримав 234 генератори від ЄС для забезпечення тепла та води у будинках
16:37 - Наказ Мінекономіки від 11.02.2026 № 2321 «Про затвердження Переліку національних стандартів для цілей застосування Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки»
16:32 - Шмигаль зробив прогноз, коли київські ТЕЦ відновлять роботу після удару московія
16:24 - У Києві зупинилася ТЕЦ-6 після нової атаки московія: Бахматов каже, яка може бути альтернатива
16:20 - В Мінекономіки розповіли, чи пошкодили великі морози посіви озимих
16:14 - Уряд виділив 3 мільярди на сучасні освітні простори
16:06 - Уряд по-новому оцінюватиме результативність публічних інвестпроєктів
15:55 - Енергетична стійкість країни: як зростає розподілена генерація в регіонах
15:53 - Прозоре корпоративне управління – ключ до стабільності державних підприємств
15:48 - Китай завозить до московії десятки тисяч автівок в обхід санкцій
15:41 - Київська прокуратура хоче повернути місту землю на Дніпровській набережній
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.02.2026
15:20 - Модернізація шкільних їдалень: уряд змінив порядок надання субвенції громадам
15:15 - Уряд запровадив оцінку результативності інвестиційних проєктів


Більше новин