"єОселя": кредити оформили понад 4 тисячі родин з початку року

20.05.2024 17:10 | Економічна правда

За програмою "єОселя" із початку 2024 року 4 тисячі українських родин взяли кредити на придбання житла на 6,7 млрд грн.
Про це повідомляє Мінекономіки.
Зазначається, що кожен третій кредит - на купівлю житла першого продажу.
Загалом від початку дії програми кредити взяли 10 277 родин на понад 16 млрд грн.
"З початку цього року кредити на придбання житла за програмою єОселя взяли вже 4 тисячі українців на загальну суму 6,7 млрд грн.
Більшість з них придбають квартири, 161 родина - приватні будинки.
Кожен третій кредит за програмою видано на придбання житла так званого першого продажу - готового від забудовника або такого, що будується.
Загалом від початку дії програми іпотечні кредити взяли вже понад 10 тисяч родин на 16 млрд грн", - заявила заступниця міністра економіки Надія Бігун.
Зокрема, минулого тижня українці отримали за програмою "єОселя" 291 кредит на 510 млн грн, серед яких:
кредити під 3% отримали 143 військовослужбовці та силовики, 14 педагогів, 20 медиків та 12 науковців; кредити під 7% отримали 89 українців без власного житла, 9 ВПО та 4 ветерани. При цьому найчастіше кредити брали для придбання житла на вторинному ринку - 207 кредитів, в той же час 84 українця взяли кредити на купівлю житла першого продажу - готового у забудовника, або в будинку, який зводиться.
Найбільше іпотечних кредитів взяли мешканці:
Київської області - 92; міста Києва - 57; Одеської області - 17; Вінницької області - 16; Львівської області - 15. Читайте також: Своє житло під 3% річних.
Хто може скористатися державною програмою "єОселя".
Інструкція

Нагадаємо:
З початку 2024 року 3 400 українських родин взяли кредити на придбання житла за програмою "єОселя" на майже 6 млрд грн.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Money is flowing
The market is unpredictable
But profits await

- Fin.Org.UA

Новини

13:32 - За підсумками першого півріччя юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 3,9 млрд грн плати за землю
13:24 - Законодавством встановлені однакові вимоги щодо фіскалізації готівкових і безготівкових розрахунків
13:21 - Дніпропетровщина: податківці роз’яснили особливості справляння туристичного збору у 2026 році
13:20 - Про ліцензування торгівлі підакцизними товарами та зберігання пального під час зустрічі з платниками Дніпропетровщини
13:19 - Податківці Дніпропетровщини у діалозі з бізнесом: проведено онлайн-зустріч із представниками Асоціації «Союз бізнесу Кривого Рогу»
13:18 - Обережно: поширюють небезпечні електронні листи нібито від імені ДПС
13:17 - Державні послуги без кордонів: податковий номер для українців за кордоном – повністю онлайн
12:45 - Укрзалізниця поповнила парк новими пасажирськими вагонами
12:30 - Деякі НПЗ московія не оговталися від ударів України навіть через рік – FT
12:15 - "Яготинське для дітей" відновило виробництво після знищення заводу Росією
12:07 - ВАКС вирішив не збільшувати Галущенку заставу
11:55 - Медіанна зарплата фахівців в "оборонці" сягнула $2500 – це все ще нижче, ніж в IT
11:45 - Як отримати та коли вважається врученим податкове повідомлення-рішення
11:44 - Діалог з бізнесом: очільниця ДПС Леся Карнаух обговорила з підприємцями SAF-T UA, ризик-орієнтований підхід до перевірок та удосконалення СМКОР
11:40 - Австралія подала до суду на Telegram через терористичні пости
11:38 - БЕБ припинило незаконне виробництво пального за власним "рецептом"
11:10 - Удари України зупинили понад 30% нафтопереробки московія – FT
11:05 - У Раді пропонують легалізувати роботу на себе без ФОП та сезонні підробітки
10:40 - В Укренерго розповіли про наслідки масованої атаки московія для енергетики
10:38 - Коментар для медіа Павлоградщини щодо впровадження принципів безбар’єрності та популяризації електронних сервісів від ДПС
10:34 - Діалог з бізнесом: очільниця ДПС Леся Карнаух обговорила з підприємцями SAF-T UA, ризик-орієнтований підхід до перевірок та удосконалення СМКОР
10:25 - Державні послуги без кордонів: податковий номер для українців за кордоном – повністю онлайн
10:10 - Уряд схвалив законопроєкт про скасування пільги на посилки до 150 євро
09:40 - Нафта подешевшала після стрибка через погрози Трампа Ірану
09:05 - У російській Пензі дрони вдарили по логістичному центру Wildberries: спалахнула пожежа
09:00 - Від одного донату до 356 мільйонів: рік роботи АЗОВ.ONE
08:30 - Від схем у найбільш ризикових галузях держбюджет втрачає 100 млрд грн
06:00 - московія втратила Starlink і будує заміну. Що відомо про систему "Рассвєт"
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:55 - ФРС США очікувано залишила базову ставку на рівні 3,5-3,75%


Більше новин