Експортер автівок, залучивши посередника з Європи, хотів незаконно відшкодувати 5 мільйонів ПДВ

20.05.2024 17:17 | Економічна правда

Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки у місті Києві виявили столичне підприємство-експортера елітних автотранспортних засобів, що неправомірно сформувало від"ємне значення податку на додану вартість у розмірі 4,7 млн грн.
Про повідомляє пресслужба БЕБ.

За її даними, під час проведення аналітичного дослідження фахівці Бюро встановили, що компанія заявила бюджетне відшкодування ПДВ, однак документи на експорт товару містять ознаки формальності.

"Встановлено, що до схеми компанія залучила посередників.
Зокрема зареєстровані в Європі підприємства, які займаються постачанням авто.
В тому числі країнам, що перебувають під санкціями", - зазначили в БЕБ.
Аналітики БЕБ скерували рекомендаційний лист із виявленими ризиками до Головного управління Державної податкової служби у місті Києві для проведення контрольно-перевірочних заходів.
За інформацією Бюро, до початку податкової перевірки компанія самостійно скасувала заявку на відшкодування ПДВ.
При цьому, підрозділи Головного управління ДПС у місті Києві провели перевірку, за результатами якої складено відповідний акт та анулювало від"ємне значення ПДВ.

"Таким чином аналітики Територіального управління упередили спробу незаконного відшкодування 4,7 млн грн податку на додану вартість", - зазначили в БЕБ.


Додати коментар

Користувач:
email:





Buy low, sell high, right?
But emotions can cloud sight
Discipline is key

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.05.2026
12:50 - Міський голова Харкова закликає недопустити неконтрольоване залучення трудових мігрантів
12:30 - Як ШІ "думає" за користувача
12:21 - У Держдумі московія заявили, що російська економіка не витримає продовження війни
12:20 - Темпи падіння ВВП України у квітні скоротилися – Свириденко
11:57 - Дніпропетровщина: послуга онлайн-сурдоперекладу у ЦОПах – доступ до податкового сервісу без безбар’єрів
11:56 - До уваги демобілізованих ФОП!
11:55 - московія вдарила по центру Прилук: є загиблі, пошкоджено підприємство, ТЦ та супермаркет
11:53 - Щодо подання звіту про нарахування, обчислення і сплату внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю за деяких умов
11:51 - До уваги платників акцизного податку!
11:50 - У Німеччині приватизують колишнього топклієнта російського "Газпрому"
11:46 - Придбання будівельного вагончика, який не містить реєстраційного номеру, для використання по всій території України: чи подавати Заяву за ф. № 20-ОПП?
11:45 - Таблиця даних платника ПДВ: особливості заповнення
11:44 - Мобілізований ФОП – платник єдиного податку другої або третьої групи, який продовжував здійснювати господарську діяльність і отримувати доходи, перевищив граничний обсягу доходу: які дії?
11:42 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:42 - Що є підтвердженням сплати страхового внеску органом, який виплачує допомогу при народженні дитини до досягнення нею трирічного віку з метою звільнення ФОП від сплати єдиного внеску за себе?
11:35 - Про відображення податковими агентами у фіскальному чеку суми сплаченого туристичного збору
11:35 - Петиція із закликом зупинити зростання тарифів на проїзд у Києві набрала необхідні голоси
11:21 - Хто є платниками внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю?
11:19 - Податковий календар на 20 травня 2026 року
11:18 - Платники Дніпропетровщини з вироблених товарів спрямували до загального фонду держбюджету понад 97,0 млн грн акцизного податку
11:16 - За видобування природного газу місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 14,8 млн грн рентної плати
11:14 - Дніпропетровщина: понад 287,7 млн грн податку на прибуток сплатили платники до місцевих бюджетів
11:13 - Цифровізація податкових сервісів: отримання РНОКПП та внесення змін до ДРФО в електронному форматі
11:12 - Інформаційно-роз’яснювальна робота податківців Дніпропетровщини протягом тижня
11:10 - Розблокування податкових накладних: алгоритм дій від податкової Дніпропетровщини
11:10 - Розблокування податкових накладних: алгоритм дій від податкової Дніпропетровщини
11:05 - РРО: які документи необхідно формувати та зберігати
11:04 - Важливо для великого бізнесу: з якими країнами ще немає автоматичного обміну звітами CbC
11:00 - Головна ШІ-компанія Європи купила австрійського ШІ-фізика Emmi


Більше новин