Катерина Левченко провела робочу зустріч з делегацією Виконавчої ради ООН Жінки

20.05.2024 17:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

20 травня 2024 р.
Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко провела робочу зустріч з делегацією Виконавчої Ради ООН Жінки, під головуванням Андреаса фон Уекскюль, заступника Постійного представника Швеції при ООН, та за участі Халлі Крістін Япі Ні Бах, заступниці Постійного представника Кот-д"Івуар при ООН, Йоанни Скочек, заступниці Постійного представника Польщі при ООН, Жана-Люка Борієса, секретаря Виконавчої ради ООН-Жінки та Белен Санс Луке, Регіональної Директорки ООН Жінки, які перебувають з моніторинговим візитом в Україні 19-22 травня цього року. Під час зустрічі були обговорені питання: - функціонування національного механізму щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, який координує Віцепрем"єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Стефанішина Ольга Віталіївна через роботу Комісії з питань координації взаємодії органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та Платформи з гендерного мейнстрімінгу та інклюзії у відновленні; - робота Міжвідомчої робочої групи з питань протидії сексуальному насильству, пов’язаному зі збройною агресією російської федерації проти України (МРГ), та надання допомоги постраждалим, яка створена з метою реалізації Рамкової програми співробітництва між Урядом України та ООН щодо запобігання та протидії сексуальному насильству, пов"язаному з конфліктом (СНПК), та Імплементаційного плану до неї.
Зазначена важливість подальшої підтримки роботи МРГ структурою ООН Жінки, а також необхідність уніфікації верифікованих випадків СНПК, які фіксуються Моніторинговою Місією ООН та в рамках реалізації проєкту з виплати проміжних термінових репарацій для постраждалих від СНПК; - стан реалізації другого Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2025 року, та плани щодо початку роботи з напрацювання вже третього Національного плану; - підготовка до участі в Конференції з відновлення в Берліні 11-12 червня 2024 р.
та включення гендерного компоненту до всіх напрямів майбутнього відновлення України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Криза минає,
Ринок відновлюється,
Дивись в майбутнє.

- Fin.Org.UA

Новини

20:45 - У Києві спростили отримання компенсації за сонячні електростанції
20:19 - В Україні 455 будівель отримали енергосертифікати: навіщо вони потрібні
20:06 - московіяни почали розробку найбільшого родовища марганцю в окупованій частині України
19:45 - Повноцінне відновлення судноплавства через Ормуз все ще під питанням – ЗМІ
19:19 - "Укренерго" не прогнозує відключення світла 18 квітня: надало поради щодо електроприладів
18:58 - У ЄС знизили ціни на газ після відкриття Ормузької протоки
18:57 - СЗРУ: заборгованість компаній московія – найвища з часу глобальної кризи
18:18 - В Україні модернізуватимуть водопостачання: Мінрозвитку відібрало пілотні проєкти
18:15 - YouControl проаналізував, які компанії пов'язані з родиною Шуфрича
18:00 - Опитування про банківське фондування, ІI квартал 2026 року
18:00 - Банки очікують зростання обсягів і вартості коштів клієнтів – Опитування про банківське фондування
17:37 - Україна домовилася про відтермінування державного боргу
17:30 - Україна експортувала рекордний за чотири роки обсяг м’яса птиці
16:59 - Курс євро до гривні знову оновить історичний максимум
16:55 - В Україні почали знижуватись ціни на пальне: скільки коштує бензин, дизель та газ
16:37 - Постачання нафти "Дружбою" може відновитися наступного тижня – Мадяр
16:30 - Три головні звіти бізнесу
16:15 - Нафта впала нижче 90 доларів за барель і продовжує йти вниз на тлі новин з Ормузу
16:10 - Робота в Україні: на які вакансії найбільше зросли зарплати
16:07 - Леся Карнаух під час міжнародної конференції: Досвід України як забезпечувати стабільність податкового адміністрування під час війни є унікальним та цінним для багатьох країн
16:01 - Іран заявив, що відкрив Ормузьку протоку
15:49 - Кожна шоста пачка сигарет в Україні нелегальна
15:45 - У московії другу добу горить нафтовий термінал після атаки українських дронів
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.04.2026
15:15 - Регулятор планує підвищити ціни на електрику для бізнесу
15:03 - Фонд держмайна знову виставить на продаж одну з найбільших хімічних компаній
15:00 - Держава готує нові інструменти підтримки аграріїв у прифронтових регіонах
14:50 - На українському ринку обвалились ціни на огірки: скільки вони коштують
14:21 - Державне "Центренерго" заявило про рекордні прибутки, попри масштабні обстріли
14:00 - Національна система торгівлі квотами на викиди парникових газів: у Мінекономіки обговорили подальші кроки запровадження 


Більше новин