Через обстріли продовжують бути знеструмленими споживачі у 6 областях 

20.05.2024 11:59 | Економічна правда

Через обстріли були знеструмлені абоненти у 7 областях України.

Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

Зокрема, у Донецькій області через ворожі обстріли минулої доби було знеструмлено 5,2 тисячі абонентів у 3 населених пунктах.
Енергетики заживили 5,4 тисячі абонентів у 6 населених пунктах.
На ранок залишаються без напруги 105 населених пунктів, загалом - майже 48 тисяч абонентів.
Запорізька область.
Енергетики відновили енергопостачання 204 абонентам, у тому числі - 13 родинам у прифронтовому населеному пункті, що були знеструмлені через обстріли.
Також усунуто технологічне порушення в електромережах, заживлено 191 домоволодіння.

Миколаївська область.
Через бойові дії без напруги залишаються 2 юридичних споживачі.
Сумська області. Через ворожі обстріли залишаються без напруги понад 3,8 тисячі абонентів у 67 населених пунктах.

Харківська область. Енергетики заживили 1240 абонентів, однак через повторні обстріли є нові знеструмлення.
На ранок через бойові дії залишаються без світла 34,2 тисячі точок обліку.
У м.
Херсон
залишаються знеструмленими майже 3 тисячі точок обліку.
В області через обстріли відключено понад 1,4 тисяч абонентів у 8 населених пунктах.
Загалом без світла 27,3 тисячі абонентів у 53 населених пунктах.
Чернігівська область.
Внаслідок бойових дій залишаються знеструмленими понад 1,6 тисячі точок обліку у 28 населених пунктах.
Читайте також: Аварійні відключення по всій Україні: чому вимикають світло та як допомогти енергосистемі?
Нагадаємо:
Сьогодні, 20 травня, у нічні та ранкові години на запит України вже здійснювалося аварійне постачання електроенергії з Румунії, Словаччини та Польщі.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bank of England watch
Interest rates and monetary
Policy shifts and turns

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 04.02.2026
21:30 - Ремонт Дарницької ТЕЦ у Києві забере значний час – Шмигаль
21:00 - Новини 3 лютого: найпотужніший удар московія по енергетиці з початку року та урядова енергодопомога бізнесу
20:27 - GROUP DF заявляє, що держава незаконно позбавила Фірташа низки ліцензій
19:55 - Операторами доступного житла будуть лише неприбуткові організації – комітет ВР
19:40 - Україна та Франція: новий етап економічного партнерства
19:29 - Уряд залучив у січні від продажу / обміну ОВДП на аукціонах 64 млрд грн, а загалом упродовж воєнного стану – майже 2 091 млрд грн
19:29 - Ukraine’s Government Borrows Equivalent of Over UAH 64 Billion through Auctions to Sell Domestic Government Debt Securities in 2025, and almost UAH 2,091 Billion Total since Martial Law Was Imposed
19:20 - Україна розраховує отримати від ЄБРР ще 160 мільйонів євро на закупівлі газу
18:49 - "Швидше за все, буде нуль": в уряді московія констатували параліч інвестицій в економіку – росЗМІ
18:32 - У 2025 році московія пошкодила в портах України та Чорному морі 39 суден – дослідження
18:25 - Денис Шмигаль ознайомив Генсека НАТО Марка Рютте з наслідками російської атаки на ТЕЦ у Києві
18:14 - Буріння нових свердловин: "Укрнафта" встановила рекорд у 2025 році
17:50 - У Запоріжжі розповіли про темпи відновлення енергетики після атак
17:49 - Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Стратегії розвитку індустріальних парків на 2023-2030 роки»
17:45 - Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Стратегії розвитку індустріальних парків на 2023-2030 роки»
17:29 - Держпрограма "Енергодопомога ФОП": за першу добу підприємці подали 2 700 заявок
17:20 - Олексій Соболев обговорив з ЄБРР пріоритети у співпраці: приватизація, страхування, корпоративна реформа
17:08 - 2,5 мільйона гривень збитків "Укрзалізниці" на закупках: справу скерували до суду
17:00 - Варшава передала Києву ще партію генераторів
16:52 - Нацбанк показав курс долара та євро на середу 4 лютого
16:51 - Майнові податки: хто є платниками?
16:50 - Денис Шмигаль та Грегорі Гайєтт обговорили розвиток проєктів у сфері енергетики
16:49 - Чи є базою нарахування єдиного внеску компенсація, нарахована роботодавцем працівнику, за невикористані щорічні відпустки?
16:48 - Земельні ділянки, за які юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи звільняються від сплати земельного податку
16:45 - Строки сплати транспортного податку
16:43 - Подання фізичною особою – платником податків інформації про податкову адресу (місце проживання)
16:42 - Послуги, що надаються Контакт-центром ДПС, порядок їх отримання платниками податків
16:41 - Засідання Комісії
16:41 - Порядок обчислення для фізичних осіб податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для житлової нерухомості


Більше новин