Олександр Краснолуцький взяв участь у нараді голови ЕкоКомітету з керівництвом Департаменту ядерної безпеки ЄБРР

20.05.2024 12:08 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Олександр Краснолуцький взяв участь у нараді Комітету з питань екологічної політики та природокористування з Директором Департаменту ядерної безпеки Європейського банку реконструкції та розвитку паном Балтазаром Ліндауером, Керівником Рахунку Міжнародного співробітництва для Чорнобиля паном Евансом Саймоном, Головою Асамблеї Вкладників Рахунку міжнародного співробітництва для Чорнобиля паном Філіпом Беннеттом, фахівцем із роботи із Донорами ЄБРР пані Олівією Одді та іншими представниками Департаменту ядерної безпеки ЄБРР.  Під час наради обговорювалися важливі питання, пов’язані з Зоною відчуження та ядерною безпекою: Рахунок міжнародного співробітництва для Чорнобиля (РМСЧ): хід процесу ратифікації Рамкової угоди між Україною та ЄБРР щодо діяльності РМСЧ; стан реалізації проєктів РМСЧ та їх обмеження, зокрема через відсутність механізму звільнення від оподаткування. плани ЄБРР щодо нових проєктів РМСЧ. основні питання порядку денного найближчого засідання Асамблеї Вкладників РМСЧ 2 липня 2024 року, зокрема щодо підходів до збору додаткових коштів для Рахунку. Стан та перспективи діяльності в рамках Рахунку ядерної безпеки: поточний стан справ та перспективи арбітражного процесу щодо проєкту Сховища відпрацьованого ядерного палива №2; короткострокові плани ЄБРР щодо спілкування з Вкладниками фонду. Олександр Краснолуцький поінформував про законопроєкт № 0265 щодо ратифікації Рамкової угоди між Україною та ЄБРР стосовно діяльності РМСЧ.
Комітети Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування і зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва підтримали цей законопроєкт.
У Рамковій угоді викладені положення щодо співпраці для досягнення мети РМСЧ, зокрема виконання відновлювальних робіт у зоні відчуження внаслідок вторгнення російських військ. Також було повідомлено про ухвалені рішення Уряду, які спрощують процедуру отримання, використання та обліку гуманітарної допомоги підприємствами та установами, що належать до сфери управління ДАЗВ, від міжнародних партнерів.
Ухвалена Стратегія розвитку Зони відчуження до 2032 року визначає основні цілі, завдання та перспективні напрями ефективного використання територій зони відчуження.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money moves the world,
The global financial system,
A force to reckon.

- Fin.Org.UA

Новини

12:03 - Україна запровадила санкції проти ВПК московія, Ірану та виробників "Орєшніка"
11:00 - Зеленський: відновлення "Дружби" – це фактично зняття санкцій з московії
10:30 - Україна хоче від США "дронову угоду" на десятки мільярдів доларів – Зеленський
10:00 - Трамп про санкції проти російської нафти: повернуться, щойно криза завершиться
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:17 - московіяни пошкодили відділення "Укрпошти" у трьох областях
18:10 - Зростання цін на пальне погіршить мляву економіку США – CNN
17:43 - Стійкість міст: уряд виділить 11,2 мільярда гривень з резервного фонду
17:30 - Денис Шмигаль розповів про відновлення пошкоджених московитськими обстрілами ТЕЦ
16:55 - Світовий банк розширює проєкт з відновлення теплопостачання в Україні
16:00 - Гонконг став "тихою гаванню" для підсанкційних товарів – ЗМІ
14:57 - Українські інженери визначили на станціях у ЄС обладнання для України
13:38 - Концесія в порту Чорноморськ: претенденти проходять безпекову перевірку
13:00 - Держава посилила підтримку індустріальних парків, інфраструктура яких зазнала пошкоджень внаслідок збройної агресії
12:40 - Іран атакував нафтосховища у порту ОАЕ
12:02 - У Броварах росіяни пошкодили склади українських брендів одягу
11:16 - Після російської атаки низка поїздів затримується
10:58 - Нові інвестори TikTok заплатять адміністрації Трампа "комісійні" за укладену угоду
10:00 - Частина споживачів У Києві та кількох областях України – без світла
09:30 - У Києві через обстріл на низці ділянок призупинено рух електротранспорту
23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 13 березня: остаточна перемога "Нафтогазу" над "Газпромом" та досудові вимоги клієнтки monobank Гороховському
20:45 - ЄС рухається до заборони генерувати ШІ-зображень сексуального насильства над дітьми
20:40 - Після атаки рф на Дністровську ГЕС Україна та Молдова скоординували дії для захисту Дністра
20:30 - Міжнародні партнери надіслали Одесі ще сім генераторів
20:10 - НБУ пояснив, чому немає дефіциту готівкової валюти на ринку
19:45 - У Чернівцях будують ще один торговельний центр


Більше новин